دستگاه مینروا دارای تمامی این استاندارد ها می باشد و آبی سالم تحویل شما می دهد. دستگاهی که هم ماندگار باشد، هم بتواند آبی سالم و گوارا به خانواده تحویل دهد. در طی مراحل اولیه رسوبات درشت از آب فیلتر می شوند این فرآیند توسط فیلترهای پروپیلین، کربن اکتیو و کربن بلاک انجام می شود و سپس آب به فیلتر بعدی بنام ممبران دستگاه منتقل می شود در این مرحله که مهمترین مرحله فیلتراسیون می باشد، املاح خطرناکی همچون نیتریت،نیترات و آرسنیک موجود در آب تصفیه می شود . فلزات و مواد آلی موجود در آب، به واسطه فیلتر کربن بلاک در مرحله دوم از آب جدا میشوند. میتوان گفت که قطعات اصلی تصفیه آب شامل موتور یا پمپ تصفیه آب، مخزن تصفیه آب، شیر برقی و .. است. از آنجایی که بدن ما برای هضم غذا و سوخت و ساز­های لازم، گردش خون صحیح و اصولی، سم زدایی بدن و… Th is art icle has  been w᠎ri tt en with G​SA C​onte nt Gene rato r  DEMO.

دستگاه تصفیه آب کار می کند فقط زیر این موقعیت ها

گواهینامه های مورد نیاز برای یک تصفیه آب خانگی استاندارد جهت اطمینان از سلامت آب آشامیدنی عبارتند از گواهی استاندارد سازمان جهانی بهداشت NSF ، استاندارد سازمان غذا و دارو آمریکا FDA، استاندارد CE اروپا و استاندارد جهانی سلامت و کنترل کیفیت آب آشامیدنی WQ. نکتهی مهمی که ما اینجا به شما راهنمایی میکنیم، خرید دستگاه تصفیه آب از یک مرکز معتبر است. فیلترها در واقع قسمتی از دستگاه تصفیه آب هستند که بار اصلی رفع آلودگی از آب را بر دوش دارند، یک دستگاه هر چقدر هم که گران و معروف باشد اگر فیلتر استاندارد و مناسبی روی آن نصب نشود نمیتواند آب را به خوبی تصفیه کند. ممکن است بخواهید از فیلترهایی که نیاز به تعویض مکرر کارتریج دارند، اجتناب کنید. بطور معمول فیلترهای پایین دستگاه تصفیه آب خانگی هر پنج ماه یکبار نیاز به تعویض خواهند داشت. دستگاه تصفیه آب آلکاهست مدل Regular -7AMP به گونه ای طراحی شده که میتواند تمام آلودگیهای موجود در آب را تصفیه نموده و آبی عاری از هر گونه آلودگی و مواد شیمیایی تولید کند. این فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی به عنوان محافظهایی برای وسایل و لوازم شما سرمایه گذاری خوبی هستند و شما میتوانید با سلامتی و آرامش خاطر بیشتری از زندگیتان لذت ببرید، زیرا میدانید آلودگیهای مضر از تمام شیرهای آب در کل خانه شما حذف شدهاند.

با تصفیه مارکت واقعاً تمامی نیازهای یک مشتری برای خرید دستگاه تصفیه آب برآورده خواهد شد. اما این مدل دستگاههای آب تصفیه کن یک فرق با دستگاههای زیرسینکی اسمز معکوس دارند و آن هم نبود فیلترهای اصلی است و این مدل تنها فیلترهای پیش تصفیه را دارد. برای استعلام با شمارههای اصلی بازرگانی پاکاب گستر تماس بگیرید. امروزه همه ی ما برای نوشیدن و مصرف آب سالم نیازمند به دستگاه آب تصفیه کن خانگی هستیم. طبق تایید استاندارد سازمان جهانی بهداشتNSF آب آشامیدنی سالم دارای سختی زیر عدد 100 است که کلرزنی نیز شده باشد تا برای مصرف و آشامیدن تمام گروه های سنی آقایان، بانوان، کودکان و نوزادان مناسب باشد. در صورتی که در خانه کوچکی زندگی میکنید، یا در جایی مانند شرکت هستید که نمیتوانید زیر سینک ظرفشویی دستگاه تصفیه آب قرار دهید، دستگاه تصفیه رومیزی برای شما بسیار مناسب است. شرکت تصفیه آسا معتبر ترین نمایندگی تصفیه آب در تهران می باشد که دستگاه های خود را به سراسر ایران ارسال می نماید.

دور از بالاترین 10 اشتباه ساخته شده توسط شروع تصفیه آب

مینروا که بهترین برند دستگاه تصفیه آب در ایران می باشد کیفیت بسیار خوبی دارد و دارای قطعات اصل تایوان است که باعث افزایش کارایی دستگاه می شود. مینروا، سافت واتر و سی سی کا از معروف ترین مارک های تایوانی هستند که در ایران نیز مشتریان زیادی دارند و در اکثر منازل دیده می شوند. بهترین دستگاه های تصفیه آب در حال حاضر تایوانی می باشند و به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا طرفداران بسیار زیادی دارند. سافت واتر را می توان بزرگ ترین کارخانه و تولید کننده ی آب تصفیه کن های خانگی دانست که صد ها هزار مشتری در سراسر دنیا دارد و به دلیل مقرون به صرفه بودن و تصفیه آب بسیار عالی یکی از پر فروش ترین برند ها می باشد که در مدل های 6 و 7 و 8 مرحله ای اسمز معکوس عرضه می شود. به دلیل وجود دستگاه های تقلبی در بازار، تصفیه آب های تایوانی اصل را از تصفیه آسا خریداری نمایید. اقدامات انجام شده برای اطمینان از کیفیت آب نه تنها قبل از تصفیه ی آب به طور کامل، بلکه پس از عبور آب از تصفیه خانه های وسیع شهری باید انجام گردد تا سختی آب بیش از اندازه بالا نباشد.