میتوان گفت که نمک ها و همچنین فلزات زیان آور بسیار زیادی در آب وجود دارند که محلول هستند و اگر میزان این نوع آلاینده ها از حد استانداردی که باید بیشتر باشد، به طور حتم متابولیسم سلولی و همچنین سوخت و ساز سلول های مختلف بدن را تحت تاثیر قرار می دهد و ممکن است که در این زمینه مشکل ساز شود. همچنین ورود موادی مانند مواد رادیواکتیو، میکروارگانیسم ها و چربی ها و روغن ها نیز باعث آلودگی آب شرب می شوند که سلامت انسان را تا حد بسیار زیادی تهدید می کند. این نوع فیلتر ها برای آب های سخت که حاوی ترکیبات منیزیم و کلسیم هستند بسیار موثر تر واهد بود. به همین منظور شرکت تصفیه آب جوی واتر برای راحتی و رفع نیازهای مشتریان خود دستگاه هایی طراحی کرده است که در میان کلیه ی دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای کوچک ترین ابعاد هستند. ᠎Art icle was g enerated by GSA​ Conte​nt Generat᠎or DEMO.

بیشترین (و کمترین) کارآمد ایده‌ها در تصفیه آب خانگی

معمولا کربن هایی که از پوسته نارگیل و توسط شرکت جاکوبی تهیه میشود، دارای بهترین کیفیت است. دقت داشته باشید که خریدتصفیه آب خانگی در ایران مانند گذشته نیست که چندین شرکت به صورت عمده این کار را برعهده داشته باشند. سختی آب آشامیدنی تی دی اس TDS طبق استاندارد جهانی بهداشت عدد زیر 100 است که پس از خرید و نصب دستگاه تصفیه آب توسط تکنسین های فنی شرکت سختی آب شهری و سختی آب تصفیه شده بررسی و به شما زیر صد تحویل داده خواهد شد. TDS متر هم میزان تی دی اس موجود در آب را اندازه میگیرد. شما شاید در خانه خود لوله کشی هایی داشته باشید که آب را به قسمت های مختلف خانه می رسانند و بدون شک این لوله کشی ها از فیلتراسیون شهری رد شده اند اما آیا واقعا به آن اندازه که شما تصور می کنید پاک و بدون آلاینده هستند؟ دقت داشته داشته باشید که با توجه به صنعتی شدن جوامع، آلاینده هایی نظیر مواد سمی، فلزات سنگین و حتی اسیدیته های آزاد به آب بسیار بیشتر از گذشته است. امروزه تصفیه آب خانگی بیش از گذشته اهمیت دارد و نیاز به آب سالم بیشتر دیده می شود.

{بیشترین بهره را ببرید} از تصفیه آب استفاده کنید

نمک ها و فلزات زیان آور در تصفیه آب خانگی از بین می روند. کلر قابل دسترس ترین و در عین حال ارزان ترین آنتی اکسیدان است که میکروب ها و ویروس ها را از بین خواهد برد اما دقت داشته باشید که در این روش برخی از آلاینده های دیگر به طور کامل از بین نمی روند و همین هم ممکن است باعث بروز مشکل شود. لامپی کهUV است و در ایندستگاه ها تعبیه شده است از محصولات کمپانی های خارجیست و به شما امکان ضدعفونی کردن و همچنین استرالیا کردن آب آشامیدنی را خواهد داد. رنج قیمت دستگاه تصفیه آب ایرانی این دستگاه ها از 2 میلیون و 500 هزار تومان تا 4 میلیون تومان است. چهارمین فیلتر دستگاه تصفیه آب ، مهمترین فیلتر یعنی همان فیلتر اسمز معکوس دستگاه است که توسط غشاء 13 لایه خود ، ذرات شیمیایی محلول در آب را تا قطر 0/0001 میکرون ( یک ده هزارم میکرون ) شامل نیتریت ، نیترات ، فلزات سنگین و سمی ، کلر ، سموم کشاورزی ، قارچ ها ، باکتری ها و …