دستگاه تصفیه آب خانگی ۸ فیلتر آکوا کلاسیک با قابلیت حذف تمام آلودگی های آب نظیر انگل،باکتری، قارچ، نیترات، نیتریت، سموم کشاورزی و ذرات معلق مانند گل و لای، لجن، رسوبات، کلر،طعم بد و بوی بد آب یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی موجود در بازار ایران میباشد . تعداد مراحل تصفیه آب در دستگاههای تصفیه آب خانگی یکی دیگر مواردی است که ذهن خریداران را به خود مشغول میکند و فروشندگان نیز برای فروش محصولات خود از آن استفاده میکنند. دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس RO که شامل فیلتر ممبران است تقریبا ۹۵ درصد عناصر موجود در آب را حذف میکند. برای خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی به وب سایت آبین مراجعه کنید. این دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از پیشرفته ترین روش های تصفیه آب را در خود دارد که میتواند آبی بدون هرگونه آلودگی را برای شما به ارمغان بیاورد. در مقایسه با سیستم اسمز معکوس که در اکثر دستگاه تصفیه آب خانگی بکار میرود میتوانند تمام آلودگی های مذکور را حذف کنند، این یک راه مقرون به صرفه و مفید برای سلامتی است. تصفیه مارکت پلت فرم این شرکت بوده که مشتریان بهراحتی میتوانند بهترین دستگاه تصفیه آب را خرید کنید. دستگاه تصفیه آب خانگی در انواع مختلف و از ۳ مرحله تا ۸ مرحله ساخته و استفاده میشوند.

دستگاه تصفیه آب

Post has be en created by GSA C on​tent  G en er at​or᠎ Dem᠎oversion !

وقتی برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به بازار مراجعه میکنید اولین چیزی که با آن مواجه میشوید و اکثر فروشندگان بهشدت روی آن مانور می دهند کشور سازنده دستگاه است. تصفیه آب زیرسینکی RO نسلی جدید و آخرین تکنولوژی ثبت شده برای سالم سازی و تصفیه انواع آب ها بشمار میرود، این دستگاههای آب تصفیه کن خانگی معمولا در زیر سینک ظرفشویی نصب شده و بوسیله یک شیر کوچک آب مجزا که بر روی سینک تعبیه می شود آب تصفیه شده تمیز را از آب لوله کشی شهری جدا میسازند. تشخیص اصل یا کپی بودن دستگاه تصفیه آب خانگی در بازارِ آزاد به راحتی ممکن نیست و مشاهده شده که حتی بعضی وارد کننده های معتبر و سرشناس نیز به دلیل پایین تر بودن قیمت، کالای غیر اصل وارد و معامله میکنند. احتمالا در طی چند وقت اخیر، به خصوصا هنگامی که صحبت از ناسالم بودن آب آشامیدنی و دستگاه های تصفیه میشود؛ نام اسمز معکوس را شنیده اید. دستگاه تصفیه آب چند مرحلهای بخریم؟

سه چیزهایی که مادرتان باید درباره دستگاه تصفیه آب خانگی به شما یاد داده باشد

بنابر این باید با شناخت عوامل موثر در طول عمر دستگاه تصفیه آب صنعتی، از ایجاد بسیاری از مشکلات در عملکرد این سیستم ها جلوگیری کنیم. پس تنها در مواردی که TDS آب بالا است از این فیلترها استفاده کنید. یکی از فاکتورهای مهم آب، مقدار ذرات جامد آب TDS است. TDS درواقع بیانگر مقدار ذرات و رسوباتی است که هنگام جوشاندن آب در کتری یا سماور مشاهده میکنید. دستگاه تصفیه آب خانگی نه تنها به بهبود عطر و طعم آب کمک میکنند، بلکه از شما در برابر ناخالصیهایی مانند ذرات زنگ زدگی و آلایندههای مضر مانند باکتری و سرب در آب آشامیدنی محافظت میکنند. ما بر این باوریم که این محصول ” دستگاه تصفیه آب خانگی ” یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار ایران است. که شما میتوانید با توجه به بودجه خودتان، دستگاه تصفیه آب موردنظر خود را انتخاب، و بهصورت اقساطی، خرید دستگاه تصفیه آب خود را انجام دهید.

البته در نظر داشته باشید که کربن گیری یکی از مسائل مهمی است که قبل از انجام تعویض فیلتر میبایست کاملا از نحوه کربن گیری اطلاعات کامل را کسب کرده باشید. به دلیل دقت در انجام فرایند تصفیه به روش اسمز معکوس، این دستگاه ها بهتر از سایر نمونه های تصفیه عمل مینمایند. در مورد آب های تصفیه شده برای مصارف عمومی و شهری لازم به ذکر است که تمامی آلاینده ها به خوبی تصفیه نمیشوند و همچنین وجود کلر و فلورایدی که برای میکروب زدایی به آب افزوده میشود برای سلامتی مضر است. نگران شکر اضافه شده نباشید چون برای تکثیر قارچ و تهیه لایه جدید استفاده میشود. امروزه در صنعتِ تهیه و تولید آب معدنی، از فرایند اسمز معکوس استفاده های بسیاری میکنند. گویی کیفیت دستگاه فقط به خارجی بودن مثلاً تولید تایوان یا ایتالیا بودن آن بستگی دارد. مسئله دیگری که باید در هنگام خرید یک دستگاه تصفیه آب به آن توجه کنید موجود بودن لوازم یدکی آن در بازار است. همچنین به دلیل وجود منافذ ریز و متعدد در فیلتر ها امکان عبور آلایندهها و ناخالصی ها وجود ندارد و به این ترتیب آب، تصفیه میشود و مولکولهای درشت یک سمت و آب سالم در سمت دیگر خواهد بود.