اول اینکه مقدار مواد معدنی درون آب چندان زیاد نیست. اول از همه،میتوانیم به مهمترین ویژگی این دستگاه تصفیه آب خانگی که داشتن آب کاملا پاک همراه با طعم ملایم و گوارا است اشاره کنیم زیرا قطعات و فیلترهای بکار رفته در این سیستم تماما دارای استانداردهای جهانی می باشند . دستگاه های تصفیه آب که خریداری کرده اید، ابزارهایی هستند که می توان به طور کلی بدون دانش فنی زیاد آنها را تمیز کرد. به صورت معمول، این دستگاه های تصفیه آب خانگی در زیر سینک آشپزخانه به اندازه نصف کمتر یک کابینت، فضای زیر سینک را اشغال میکنند و قابلیت جابجایی این دستگاهها نیز بسیار آسان است. چگونه می توان دستگاه تصفیه آب خانگی را نگهداری کرد؟ یکی از مهمترین ویژگی دستگاه تصفیه آب خانگی، ظرفیت فیلتر کردن یا تصفیه آب در ساعت است ، یک دستگاه خانگی میتواند آبی برابر یا 8 – 12 – 14 و 20 لیتر در ساعت تولید کند که آن به ظرفیت فیلتر ممبران آن بستگی دارد ، در تمام دستگاه هاییکه ما مبادرت به عرضه آنها مینماییم از ممبران 100 گالن استفاده می شود ، یعنی 400 لیتر آب تصفیه در 24 ساعت که ( با توجه به تنظیم سختی آب که باید بر روی 90 الی 120 ppm ) باشد 20 لیتر در ساعت میباشد . Con᠎tent h᠎as be᠎en gen erated by G SA C​on tent G​en᠎erator  DEMO!

یک درس گران اما گرانبها در دستگاه تصفیه آب خانگی

آب با عبور از فیلتر آنتی باکتریایی بکار رفته در این آب شیرین کن خانگی زیرسینکی علاوه بر حذف کامل آلودگی های میکروبی ، طعمی بسیار لذت بخش به به آن می دهد که با هیچ دستگاه تصفیه آب خانگی دیگری قابل دست یابی نخواهد بود زیرا، طعم اصلی و مرغوب چای یا قهوه را با نوشیدن آن بدرستی احساس خواهید نمود . برای مثال دستگاههای تصفیه آب خانگی فارغ از تکنولوژی و تعداد فیلترها به دو شکل با کاور و بدون کاور تقسیم میشوند که نمونههای کاوردار نیز خود ممکن است زیرسینکی یا روسینکی باشند. این دستگاه تصفیه آب خانگی Aqua Classic با بهره گیری از 8 عدد فیلتر توان حذف اکثر آلاینده ها در آب را دارد ، تقریبا %99/99 دقت فیلتر کردن آن است زیرا از هنر تکنولوژی ژاپن که مهد علم است سهمی مهم درد . طول عمر فیلترها و قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار مهم است زیرا اگر شما ناچار باشید در سال چندین بار آنها را تعویض کنید هزینه زیادی را متحمل خواهید شد و حتما از رفت و آمدهای مکرر سرویسکار یا نصاب به منزل یا محل کار خود چه برای تعمیر و یا تعویض فیلتر خسته خواهید شد . Th is c​ontent has been ​done with G᠎SA C​on​tent Gen​er᠎ator DEMO᠎!

سهولت نصب و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و ارزان درآمدن فیلترها یکی دیگر از ویژگیهاست که باید به آن توجه خاصی داشته باشید ، زمان نصب یک دستگاه تصفیه آب در حالت عادی برابر با یکساعته است که این نشان دهنده استاندارد بودن قطعات و پیش بینی هرگونه شرایطی خاص برای نصب می باشد . در نهایت بابت موجود بودن قطعات جانبی فیلتر یو وی مورد نظر خود پرس و جو کنید ، زیرا در صورت موجود نبودن قطعات یدکی فیلتر مذکور ، پس از سوختن لامپ یو وی یا ترانس تغذیه ، باید به فکر خرید فیلتر جدید باشید . از بین تمام گزینه های موجود ما بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را برای شما انتخاب کرده ایم زیرا استفاده از این دستگاه طیف وسیعی از مصرف کنندگان در سراسر جهان را که بدنبال داشتن آب تمیز و سالم هستند شامل می شود، یک دستگاه تصفیه آب کاملا منحصربهفرد با کیفیت فوقالعاده بالا . بر همین اساس گرچه قیمت آب تصفیه کن خانگی تایوانی از سایر محصولات متفرقه موجود در بازار بالاتر است ، اما با توجه به طول عمر بیشتر و کیفیت مثال زدنی ، خرید این محصول را به شما عزیزان توصیه می نماییم .

This c​ontent h​as be en g᠎ener ated  by GSA Con te᠎nt Gen erator D emoversi​on .

تصفیه آب آمار: این اعداد واقعی هستند

ارزان بودن و در دسترس بودن فیلترهای یدکی برای آینده که نشان از گستردگی استفاده از آن محصول در بازار و در بین مشتریان است . در بازار متأسفانه در برخی موارد دیدهشده برای اینکه فروش بالا برود و یا حتی برای ایجاد مثلاً برتری نسبت به دستگاه سایرین، برخی فروشندگان بدون دلیل و بهصورت غیراصولی کلی فیلتر به دستگاهها اضافه میکنند و هنگام فروش هم به مشتری اعلام میشود مثلاً فلان دستگاه تصفیه آب۶ مرحله ای است و دستگاه ما۸، ۹، ۱۰ و … یک دستگاه تصفیه آب بدون داشتن فشار مناسب باعث می شود تا شما زمان بیشتری برای پر کردن یک بطری کوچک صرف کنید و یا اگر قصد نصب آنرا به یخچالتان دارید با افت فشار آب و در نهایت سوختن شیربرقی یخچال عزیزتان روبرو خواهید شد ! از آنجا که زمان سایش فیلترها و غشاها با توجه به میزان آلودگی آب تصفیه شده متفاوت است ، باید نظر خدمات فنی مجاز را در نظر گرفت. از طرف دیگر ، فیلترهای ممبران می توانند چند سال عمر مفید در نظر گرفته شوند ، زیرا اجزای تشکیل دهنده ای هستند که در مدت زمان طولانی تغییر شکل می دهند. سیستم های تصفیه آب خانگی برای مصرف در منازل و آپارتمان ها در چند سال گذشته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده اند که این موضوع میتواند به بهبود سلامت عمومی کمک شایانی نماید.