املاح معدنی موجود در آب مورد نیاز بدن انسان است ولی اگر مقدار آن زیاد باشد، خود باعث ایجاد مشکلات و بیماری هایی همچون سنگ کلیه می گردد، دستگاه های تصفیه آب RO مقدار زیادی از املاح معدنی ، فلزات سنگین و نمکهای مضر را حذف کرده و میزان مطلوبی از آنها را که نیاز است از طریق آب به بدن انسان تامین شود را باقی می گذارند. اما آنچه كه مسلم است هرچقدر ناخالصی های محلول در آب ( خصوصا آن دسته از ناخالصی ها كه برای بدن مضر هستند نظیر نیترات ) كمتر باشد آب گواراتر و سالم تر خواهد بود. در واقع اول اینکه همیشه هر چند بسیار کم ولی جای خطاء جزئی وجود دارد و دوم بخاطر مناسب بودن آب برای آشامیدن نمی توان کاملا آن را خالص ( آب مقطر ) نمود و برای هر فاکتوری در آب حد غیر مجاز ، مجاز و مطلوبی وجود دارد که این دستگاهها علاوه بر پایین آوردن ناخالصی ها از حد غیر مجاز می توانند آنها را به حد مطلوب نیز برسانند. تفاوت عمده این است که به دلیل سرعت پایین بازیابی آن، ذخیرهسازی آب زیرزمینی عموماً (در حجم) در مقایسه با ورودیها نسبت به آنچه که برای آب سطحی وجود دارد، بسیار بیشتر است.

قطعات کلیدی دستگاه تصفیه آب

در این حالت اگر مثلا میزان سختی آب لوله کشی شما ۳۰۰ باشه و سختی آب تصفیه شده حدود ۵۰ باشه به این معنیه که دستگاه تصفیه آب به صورت کامل داره کار میکنه . پس از اینکه نصب در منزل یا محل کار مشتری نصب شد سپس آب قبل از تصفیه ( آب لوله کشی ) و آب بعد از تصفیه ( آب تصفیه شده ) توسط دستگاه تی دی اس متر آزمایش میشه و به مشتری نشان داده میشه که مشتری از صحت عملکرد دستگاه تصفیه آب خودش مطمئن شه و پس از اون وجه دستگاه تصفیه اب توسط مشتری پرداخت میشه و کارت گارانتی با شماره اشتراک خدمات پس از فروش رو دریافت میکنه . وقتی الکل به مقدار مناسب تولید شد زمینه برای رشد باکتریهایی که از منبع کربنی جهت رشد و تکثیر خود استفاده میکنند مناسب میشود و باکتریها فعال میگردند و الکل را به اسیدهایی از قبیل اسید استیک، اسید لاکتیک، اسید گلوکونیک و اسید گلوکورونیک تبدیل میکنند. سیستمهای اسمز معکوس با کارآیی بالا از فشارهای در حد یک میلیون پاسکال استفاه میکنند.

دستگاه تصفیه آب خانگی

᠎This  data was written with the ​help ​of G SA Con᠎te nt G enerator Demoversi​on.

نگاه کن مادر، می‌توانید واقعا یک کسب‌وکار با تصفیه آب خانگی ساخت

حضور شبكه گسترده نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش شركت در سراسر كشور باعث جلب اعتماد مشتریان آكواجوی شده اند. استفاده از این دستگاه خصوصا برای اماكنی كه از آب چاه استفاده می كنند توصیه می شود. جریان پساب خروجی از فیلتر ممبران به جریان فاضلاب خانگی هدایت شده و دفع می گردد. گارانتی دستگاه های تصفیه آب خانگی شامل چه چیزهایی میشه ؟ آب زیستمحیطی ممکن است شامل آب ذخیره شده در مخازن باشد و برای اهداف زیستمحیطی آزاد شود (آب زیستمحیطی نگه داشته شده) اما بیشتر اوقات آبی است که در آب راهها از طریق محدودیتهای نظارتی بر بهرهبرداری نگه داشته شدهاست. در کشورهای گرم و خشک و کم باران نظیر ایران عمده آب مصرفی مردم از طریق چاهها تامین می شود. 2. فیلتر های كربن استفاده شده در دستگاههای آكواجوی از نوع coconut shell carbon می باشند. این دستگاه در مرحله آخر بعد از كربن نهایی نصب می شود و به وسیله اشعه ماوراء بنفش میكرو ارگانیزمهای درون آب غیر فعال می شوند. Data was cre​ated by GSA C onte​nt Generat or Dem ov​er sion!

ابتدا آب در سه مرحله ، تصفیه اولیه می شود و گل و لای ، شن و ماسه ، زنگ لوله ها و سایر آلودگی های معلق در آب تا دقت 1 میكرون توسط یك عدد فیلتر الیافی و همچنین كلر و گازهای شیمیایی محلول در آب ، مواد آلی محلول در آب ، طعم ، بو و رنگ نامطبوع آب توسط یك عدد فیلتر كربن فعال گرفته می شود. وگرنه، آلودگی آبهای زیرزمینی ممکن است رخ دهد و میتواند یک مشکل باشد. پیشبینی میشود که امنیت آب در آینده یک مشکل میشود زیرا رشد جمعیت در آینده در مناطقی رخ خواهد داد که در حال حاضر دارای تنش آبی هستند. ممکن است که بتوان این نوع ارتباط را در یک جریانی خاص از فاضلاب برای آلایندههای خاص تعمیم داد اما این نوع ارتباط برای آلایندههای دیگر پساب در یک جریان دیگر از فاضلاب قابل استفاده نخواهند بود. در نتیجه خلوص آبهای بطری محل تردید است.