برای مؤثر بودن، فاضلاب باید توسط لوله و زیرساختهای مناسب به یک تصفیهخانه انتقال داده شود و خود فرایند نیز باید تحت نظارت و کنترل دقیق باشد. البته برندهای اختصاصی ابزاری برای فریب و دروغ هم هستند و مثلا یک شرکت یک برند را برای خود ثبت میکند و سپس برچسب برند خود را بر روی دستگاه معمولی میزند و دستگاه مثلا 3 میلیون تومانی را به قیمت 6 میلیون می فروشد . به علاوه مواد دیگری مانند سرب، آرسنیک، سدیم، کروم و موارد مشابه هم کاملاً از آب حذف می شود. دستگاه هیوندای کره بسیار باکیفیت اما گران قیمت است و البته نمونه های مونتاژی ایرانی آن نیز زیاد است که آنها هم قیمتهای بالایی دارند . برندهای هیوندای HYUNDAI اما حتما سایت مرجع هیوندای را چک کنید که دقیقا همان مدل دستگاه در سایت مرجع نیز وجود داشته باشد زیرا اکنون هیوندای اورجینال در بازار یافت نمیشود و اکثرا مونتاژ ایران هستند که دستگاه های مونتاژ ایران برند هیوندای به عقیده من بیخودی گران هستند ، برند لان شان LANSHAN ، برند سول آکوا SOLE AQUA ، برند کنت KENT ، برند فلاکستک FLUXTEK ، برند رومکس ROMAX ، برند تکومن TECOMEN ویتنام ، برند C.C.k ( نمونه ایرانی آن فراوان است ) ، برند SUNTECH LG و برند کووی COWEY وارداتی هستند .

تصفیه آب دیگر راز نیست بهبود در تصفیه آب خانگی}

برندهای سافت واتر SOFT WATER ، برند سی سی کا C C K ، برند آرتک ARTEC ، برند آکوا لایف AQUA LIFE از عمده دستگاههایی هستند که زیاد به چشم میخورند . پیشنهاد ما این است که فقط اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت را دارید ، خریدتان را از این برندها انجام دهید . بسیاری از برندهای دستگاههای تصفیه آب در کشور ، مونتاژ شده در ایران هستند .امروزه بیش از 95 درصد از دستگاههای موجود در بازار این وضعیت را دارند . ورزشگاه پوریای ولی تالش معروف به قلعهٔ عقابها یک ورزشگاه چند منظوره با قدمتی بیش از نیم قرن در شهر هشتپر شهرستان تالش میباشد. مثلا شاید بتوان گفت بیش از حدود 40 مدل دستگاه تصفیه آب سافت واتر در کشور وجود دارد که همگی مونتاژی هستند . دستگاههای وارداتی در جنوب کشور نیز که اکثرا از دبی و امارات وارد میشوند ، اغلب کیفیت پایینی دارند و توصیه نمیشود .

طبق توصیه پزشکان pH مناسب آب برای مصرف انسان در حدود 8 تا 9.5 است که با استفاده از فیلتر قلیایی می توان به آن دست یافت. در فیلتر مرحله ی پنجم وششم املاحی که مفید بوده اند و در مرحله ی قبلی حذف شده اند به آب بازگردانده می شوند و بو، رنگ و طعم آب آشامیدنی را تنظیم می نماید. پس از حذف املاح درشت، آب از شلنگ تصفیه آب به هوزینگ دوم و سوم و فیلتر شماره دو و سه میرود. بعد از نصب و راه اندازی تصفیه آب خانگی مینروا، تکنسین فنی شرکت مینروا فیلتر از صحت عملکرد درست دستگاه به وسیله دستگاه سختی سنج آب یا تی دی اس متر مطمئن میشود ضمن این که سختی آب آشامیدنی تصفیه شده را زیر 100 که استاندارد سلامت بدن انسان و تایید شده توسط سازمان جهانی بهداشت است به شما تحویل خواهد داد. اخیرا عدهای با سوء استفاده از نام و اعتبار بازرگانی پاکاب گستر اقدام به فروش و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب میکنند. این دستگاهها معمولا به صورت برند ثبت شده هستند و تمام امتیازات قانونی آن نظیر مونتاژ و فروش آنها ، فقط برای یک شرکت مشخص است .

بهترین دستگاه تصفیه آب چیست؟}

همه دستگاهها یکی هستند . معمولا این دستگاهها کیفیت بالایی ندارند . کیفیت محصولاتشان بالا است و از قیمت بالایی نیز برخوردار است . دستگاهای وارداتی از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در ساخت آنها از بهترین و استانداردترین مواد اولیه استفاده شده است و هیچ عیب و نقصی ندارند . دستگاههای تصفیه آب که واقعا وارداتی باشد و بصورت کاملا وارداتی و در کارتن وارد کشور میشود ، تعدادشان بسیار کم است . این سیستم به عنوان یک غشای از جنس آکواپورین در تصفیه آب خانگی و حتی صنعتی قابل استفاده است. افزایش جمعیت، توسعه صنعتی و آلودگیهای زیست محیطی هر یک به نحوی این عمل را با مشکل مواجه ساخته است. ظرفیت تولید آب آشامیدنی را میتوان در شرایط هوایی با رطوبت کم ارتقاء داد، ابتدا از کولرهای تبخیری با منبع آب شور برای افزایش رطوبت هوا در شرایط نقطه شبنم استفاده میشود بنابراین آب آشامیدنی با استفاده از آب شور و بدون بستگی به میزان رطوبت هوای محیط، تولید میشود. خرید دستگاه تصفیه آب در تمام جهان رو به افزایش است و این کالا تقریباً به یکی از کالاها و اثاثیه ضروری هر خانه تبدیلشده است. ​This content has ​be en  do ne ᠎by GSA Content Generator ᠎DEMO!