مینروا، سافت واتر و سی سی کا از معروف ترین مارک های تایوانی هستند که در ایران نیز مشتریان زیادی دارند و در اکثر منازل دیده می شوند. سافت واتر را می توان بزرگ ترین کارخانه و تولید کننده ی آب تصفیه کن های خانگی دانست که صد ها هزار مشتری در سراسر دنیا دارد و به دلیل مقرون به صرفه بودن و تصفیه آب بسیار عالی یکی از پر فروش ترین برند ها می باشد که در مدل های 6 و 7 و 8 مرحله ای اسمز معکوس عرضه می شود. شرکت تصفیه آسا معتبر ترین نمایندگی تصفیه آب در تهران می باشد که دستگاه های خود را به سراسر ایران ارسال می نماید. برای خرید دستگاه تصفیه آب اصل می توانید به مرکز خرید معتبر تصفیه آب تصفیه آسا که نمایندگی بهترین برند های تایوانی می باشد، تماس حاصل نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره خرید رایگان با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید. برای اینکه بهترین انتخاب در برند و نوع و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی را داشته باشیم، باید از راهنمای خرید دستگاه تصفیه کننده آب استفاده نماییم.در این بخش بطور مختصرانواع دستگاه تصفیه آب و نکات مهم خرید دستگاه تصفیه آب را شرح میدهیم . This a᠎rticle has ᠎been g enerated with GSA  C​ontent  Gener ator D​em ov᠎ersion!

سه عصر جدید راه‌ها به تصفیه آب

برای این کار خودمان دستبهکار شدیم و تمامی قطعات دستگاه تصفیه آب را از کشور تایوان وارد کردیم.ما به کار خودمان اطمینان داریم و همه مجوزهای قانونی را درزمینهٔ شغلی خود کسب نموده و نمادهای اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی سایت را نیز دریافت نمودهایم. امروزه همه ی ما برای نوشیدن و مصرف آب سالم نیازمند به دستگاه آب تصفیه کن خانگی هستیم. از همه مهمتر اینکه مدیریت چرخه آب با این منظور انجام می شود تا از در دسترس بودن آب پاک برای مصارف بخصوص و رهاسازی ایمن آب تصفیه شده در طبیعت اطمینان حاصل گردد. مهره را محکم در داخل تبدیل پیچ کنید تا هیچگونه چکه ای نداشته باشد. تصفیه آب سی سی کا در ابتدا تجهیزات و قطعات تصفیه آب را تولید می کرد و به مرور شروع به تولید دستگاه های تصفیه آب نمود و امروزه یکی از بهترین دستگاه های اسمز معکوس را تولید می کند که در کشور های اروپایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. آیا آب قلیایی به همان میزانی که ادعا می شود، مفید هست؟ این برند انواع دستگاه های 6 مرحله ای، 7 مرحله ای قلیایی کننده، 8 مرحله ای فرابنفش و 8 مرحله ای اکسیژن ساز را عرضه کرده است.

آب تصفیه کن مینروا در مدل های 6 مرحله ای، 7 مرحله ای قلیایی کننده، 8 مرحله ای یو وی دار فرابنفش و 8 مرحله ای اکسیژن ساز عرضه می شود. معمولا مرحله 3 یا 4 فیلتراسیون در دستگاه تصفیه آب به مکانیزم اسمزمعکوس (ممبران) تعلق میگیرد و مابقی فیلترها نیز پس از آن قرار میگیرند. در مرحله آخر، فیلتر مینرال، املاح مفید نظیر سدیم، پتاسیم، منیزیم و کلسیم را به آب اضافه میکند. سیستمهای شهری طراحی شده که آب باران را ترکیب میکند و هرزآب را کاهش میدهد به عنوان طراحی آب شهری حساس در استرالیا(WSUD)، توسعه کم اثر(LID)در آمریکا و سیستمهای زهکشی شهری در انگلستان، شناخته شده میباشند. در طول مسیر رودخانه، حجم کلی آبی که به پایین دست منتقل شده، اغلب ترکیبی است از جریان آب آزاد قابل مشاهده همراه با میزان جریان قابل توجهی در سنگها و رسوبات که در بستر رودخانه قرار گرفتهاند، و دشت سیلابی آن، منطقه hyporheic نامیده میشود. تمام این قطعات به صورت یک کل عمل کرده و در نهایت آب تصفیه شده با کیفیتی را در اختیار ما قرار می دهد.

مینروا را بهترین مارک دستگاه تصفیه آب تایوانی می دانند چرا که توانسته با کیفیت بالا و خدمات مناسب قبل و پس از فروش جایگاه یسیلر خوبی میان خریداران پیدا کرده است. برند سافت واتر یکی از قدیمی ترین برندهای تصفیه آب می باشد و جزو نخستین و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی است که از قدیم وارد ایران شده و همزمان با پیشرفت تکنولوژی ارتقا پیدا کرده است. سیستم اسمز معکوس شیوه ی نوین تصفیه آب در دنیا است که توسط فیلتر ممبران می تواند املاح مضر آب را تا ابعاد 0001/0 میکرون از بین ببرد. فرایند گذرندگی وارون را میتوان برای تولید آب دیونیزه استفاده کرد. در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی از روش و فناوری اسمز معکوس استفاده می شود و توانایی تولید آب تصفیه شده و شیرین از 1000 لیتر در شبانه روز تا 5000 را طبق سفارش و آب مورد نیاز دارد. گروه فنی مهندسی رزآب صنعت؛ تولید کننده انواع دستگاه های تصفیه آب صنعتی RO-WRO-UF-NF – نیمه صنعتی – خانگی در ظرفیت های مختلف طبق سفارش مشتری. طبق تایید استاندارد سازمان جهانی بهداشتNSF آب آشامیدنی سالم دارای سختی زیر عدد 100 است که کلرزنی نیز شده باشد تا برای مصرف و آشامیدن تمام گروه های سنی آقایان، بانوان، کودکان و نوزادان مناسب باشد.  Da ta h᠎as been g​ener​at ed wi​th t he help ​of GSA C on te᠎nt Gen erat᠎or ᠎DEMO᠎!