توجه فرمایید با استفاده از سیستم CRM (مدیریت ارتباط با مشتریان ) و ثبت تمامی عملیات های خدماتی اعم از نصب ، تعویض فیلتر ، عیب یابی و تعمیرات ، زمان تعویض فیلتر، توسط اپراتور خدمات از طریق تماس تلفنی و یا پیامک به اطلاع مشتری میرسد. پس از ارتباط تلفنی با دفتر فروش و ارائه ی مشخصاتی از قبیل شماره تلفن همراه و ثابت ، آدرس و نام دستگاه آب شیرین کن مورد نظر به اپراتور ، ثبت سفارش نموده و پس از مدت کوتاهی از دفتر خدمات ، هماهنگی های مربوط به زمان ارسال و نصب دستگاه ، انجام میگیرد. با کلیک کردن بر روی لینک ثبت سفارش مشخصات مورد نیاز در فرم را تکمیل کرده تا پس از مدت کوتاهی ، طی تماس تلفنی از دفتر خدمات ، هنماهنگی های لازم جهت ارسال و نصب دستگاه انجام گیرد . فیلترهای کربنی موجود در این دستگاهها هم باید باکیفیت باشد، استفاده از فیلترهای گیاهی که بسیار مرغوب و واکنش پذیر هستند مواد مضر موجود در آب را حذف کرده و طعم و بوی آن را بهتر میکنند. آیا در معرض مواد شیمیایی قرار گرفتن بهتر است یا دریافت مقدار جزئی از مواد معدنی که میتوان آن را از منابع دیگر دریافت کرد ؟  C᠎on te​nt h as be en created by G SA C᠎on tent Gen erat or Dem᠎over​si᠎on.

تصفیه آب امیدها و رویاها

برخی دستگاه ها کمتر و برخی بیشتر و بهتر آب آشامیدنی را تصفیه مینمایند. پمپ فشار آب آشامیدنی را قبل از فیلتر اصلی افزایش میدهد و آب را با فشار زیاد وارد ممبران میکند تا املاح مضر و ریز از آن حذف گردد. تصفیه آب یک روش درمانی بوده و برای سلامتی انسان بسیار مهم است و به انسان این امکان را میدهد تا در مصارف روزانه خود از آب پاکیزه خالص استفاده نماید. تصفیه آب اکوا دارای 6 فیلتر بوده و طی مراحل آن با روش اسمز معکوس RO عمل تصفیه را انجام میدهد . دستگاه تصفیه آب خانگی انواع متعددی داره و بهترین نوع این دستگاه ها ، دستگاه هایی است که با روش اسمز معکوس عمل کنه . دستگاه تصفیه آب خانگی فلوکستک شش مرحله ای که از کیفیت بالایی برخوردار بوده با روش اسمز معکوس (RO) توسط پمپ 125 PSI عمل میکند . این دستگاه علاوه بر فیلترها و هوزینگ شفاف و سفید دارای پمپ 125 PSI و همچنین مخزن فایبرگلاس 12 لیتری بعلاوه ترانس ، شیربرقی و سوئیچهای لو و های پرشر ، شیر برداشت و دیگر اکسسوری و قطعات تصفیه آب . یکی دیگر از نتایج فرایند تصفیه آب، حذف عناصری مانند کلسیم از آب، برای ارائه آب خالصتر است. Con᠎tent has ᠎be en c reated wi​th G​SA  Content  Generato​r DE MO.

تصفیه آب خانگی

فیلتر استفاده شده برای پیش تصفیه می تواند شن، خاک و رسوبات را حذف کند، در حالیکه فیلتر کربن فعال، مواد آلی و گازهای محلول را که با استفاده از غشای RO حذف نمی شوند، تصفیه می کند. مواد ذره ای پلاستیک علاوه بر خاک هوا را نیز آلوده ساختهاند پروفسور «فرانک کلی» مدیر پژوهشهای محیط زیست کالج کینگ لندن که گروه او بر روی وجود ذرات پلاستیکی در هوای لندن تحقیق میکند معتقد است که حضور این ذرات پلاستیک در هوا قطعی است مسئله تعیین میزان آن هاست یک منبع حامل میکروپلاستیک در هوا همان کودهای فراورده ازفاضلاب هاست که این ذرات را در هوا پراکندهمیسازد. پس آدرس فروشنده را چک کنید که واقعا حضور داشته باشند و به صورت حضوری هم بتوانید خرید کنید. 1- اول از همه اینکه فروشنده باید هویت داشته باشد در غیر اینصورت بلا شک چه هنگام خرید چه هنگام دریافت گارانتی و خدمات، به مشکل برمیخورید.  Con te nt was generated  wi​th GSA Content Gener ator Demov ersion!

سپس فاکتور دستگاه به همراه کارت گارانتی با کد اشتراک تقدیم شده و وجه دستگاه دریافت میگردد. قیمت های زیر همگی با محاسبه ی هزینه ایاب و ذهاب و هزینه نصب و یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروشه . دستگاه هایی که توسط ایلیا گستر بفروش میرسه ؛ در ذیل آمده و قیمت آنها نیز مشخص شده . البته این مدل ها نسبت به انواع خانگی از قیمت بالاتری برخورداراند و هزینه نگهداری از آنها کمی بالا است. بخش تخصصی معمولا برای مشتریان کمی سخت است اما بابت این موضوع ، پیشنهاد ما این است که حتما از یک مرکز معتبر خرید کنید چون نیاز به اعتماد دارید! اخیراً پیشرفتهایی در زمینه اسمز معکوس در کشورهای متفاوتی دیده شدهاست اما تقریباً همگی آنها آب با کیفیت بسیار بالای مشابه را تولید میکنند. بخش ساده ی پاسخ این سوال هم بسیار پر اهمیت است و تشخیص آن برای مشتریان ساده است اما بسیار پر اهمیت .