همانطور که میدانید قیمت دستگاه تصفه آب به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله می توان به تعداد فیلترها، جنس و کیفیت قطعات دستگاه، حجم مخزن اشاره کرد. در مورد قیمت دستگاه تصفیه آب سول آکوا باید بگوییم به امکانات خود دستگاه بستگی دارد به عنوان مثال تصفیه آب سول آکوا مدل RO-102 حدود 5,500,000 تومان می باشد. طول عمر فیلترهای دستگاه تصفیه آب متفاوت بوده ولی در حالت کلی بدین صورت است که فیلترهای مراحل اول تا سوم حدودا ۱سال و فیلترهای باقی مانده حدودا ۲سال می باشد. در بیشترین حالت هم می توانید دستگاه تصفیه آب آکوا جوی مدل لوتوس را با قیمت 8,700,000 خریداری نمایید. شرکت دیجی آب کالا با مشاوره رایگان، می تواند شما را در این مسیر همراهی کند. قیمت خرید دستگاه تصفیه آب سی سی کا از 2,950,000 تومان شروع می شود. یکی از مهم ترین مزایای اصلی این برند قیمت مناسب آن می باشد، به عنوان مثال شما می توانید سی سی کا 6 مرحله ای را با قیمت 2,950,000 تومان خریداری کنید. قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر از 3,100,000 تومان شروع می شود و با توجه به امکانات آن قیمت آن متفاوت است.

راهنمای هودینی برای دستگاه تصفیه آب

یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب، برند سی سی کا می باشد، که با خرید آن می توانید از بروز بسیاری بیماری ها جلوگیری کنید. ناگفته نماند که تصفیه آب سافت واتر شش مرحله ای می باشد، یعنی دارای فیلتر شش گانه می باشد، که هر کدام از آنها وظایفی را بر عهده دارند. اگر می خواهید دستگاه تصفیه آب سول آکوا را خریداری کنید به سایت ما مراجعه کنید تا آن را با تخفیف خریداری کنید. امروزه افراد زیادی از دستگاه تصفیه آب سول آکوا برای تصفیه آب خانه خود استفاده می کنند. از مهم ترین خواص دستگاه تصفیه آب سافت واتر می توان به موارد زیر اشاره کرد. یکی دیگر از بهترین دستگاه های تصفیه آب، برند سافت واتر است. از طرف دیگر دستگاه تصفیه آب سی سی کا بدون نیاز به برق، آب خانه شما را تصفیه می کند. فیلتر اکسیژن ساز یا مادون قرمز دور : نهمین فیلتر دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس چند مرحله ای ، فیلتر اکسیژن ساز می باشد . این سیستم آب فاضلاب و ادرار را به آب قابل شرب برای نوشیدن، آمادهسازی غذا و تولید اکسیژن برمیگرداند. در اکثر کشورهای توسعه یافته آب تأمین شده برای (مصارف) خانگی، تجاری و صنعتی همه استانداردهای آب آشامیدنی را دارد با اینکه فقط بخش خیلی کمی برای آمادهسازی غذا مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه تصفیه آب

توصیه میکنیم قبل از خرید دستگاه تصفیه آب ابتدا ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهید و در نهایت دستگاه مناسب با نیازتان را خریداری کنید. داشته باشد. توجه داشته باشید که این دو مدل هیچ برتری خاصی در فرآیند تصفیه آب نسبت به یکدیگر نداشته و هر دو مدل دستگاه از فرآیندی یکسان برای تصفیه آب بهره میبرند و قدرت تصفیه یکسانی دارند. همچنین به دلیل وجود منافذ ریز و متعدد در فیلتر ها امکان عبور آلایندهها و ناخالصی ها وجود ندارد و به این ترتیب آب، تصفیه میشود و مولکولهای درشت یک سمت و آب سالم در سمت دیگر خواهد بود. در سنگاپور، آب بازیافتی که به عنوان آب جدید نیز شناخته شدهاست تمیزتر و از آبهایی میباشد که توسط دولت داده میشود. امنیت آب گاهی با اجرای نمکزدایی آب، خطوط لولهٔ بین منابع و کاربران، مجوزهای آب با سطوح امنیتی متفاوت و حتی جنگ دنبال میشود. این حجم با توجه به چرخهٔ آب بهطور دائم در بین منابع مختلف در حال جابهجاییاست. میتوان پسماند خروجی را مجدداً به سیستم بازگرداند تا در مصرف آب صرفه جویی به عمل آید. همانطور که در بالا بیان شد، مزایای این دستگاه بسیار زیاد است از جمله میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

دستگاه تصفیه آب خانگی

 This  po st h᠎as be᠎en gener ated ​wi᠎th G SA C onte nt G enerator DEMO .

در این عمل بدون نیاز به هیچگونه مواد افزودنی عمل شیرین شدن آب اتفاق میافتد. در حال حاضر واردات قطعات دستگاه تصفیه آب بصورت محدود و بیشتر از مبدا دو کشور تایوان و ویتنام صورت می پذیرد . نیز اشاره کرد. از دیگر مواردی که باید در مورد این دستگاه بدانید، 4 مرحله ای بودن آن است در واقع وجود فیلتر ها سبب حذف میکروب و باکتری های موجود در آب می شود. برند سی سی کا از جمله دستگاه های با کیفیتی است که قیمت بسیار مناسبی نسبت به دیگر برند ها دارد. فیلترهای الیافی معمولاً بسته به تراکم مواد آنها، قابلیت حذف ذرات حدود 5 و حتی یک میکرون را دارا بوده و از این نظر، بیشترین قدرت جذب ذرات معلق را دارا هستند. فیلترهای بالای دستگاه طول عمر بیشتری داشته و بسته به میزان مصرف و سختی آب لوله کشی، در فواصل یک تا دو ساله باید تعویض شوند.