گری در سال ۱۹۸۹ در جوهای، گوانگدونگ تأسیس شد و تحت نام سابق آن که شرکت مهندسی خنککننده هایلی خلیج با مسئولیت محدود بود، مشغول به فعالیت شد و در سال ۱۹۹۴ بازسازی و به شرکت لوازم خانگی الکتریکی گری در جوهای تغییر نام داد. شرکت سافت واتر: این شرکت در سال 1946 فعالیت خود را در تایوان آغاز کرده و تحت لیسانس آمریکا می باشد. به دلیل این که انواع تقلبی این برند ها در بازار وجود دارند، حتما از نمایندگی های معتبر این دستگاه ها را خریداری نمایید. پنجمین فیلتر دستگاه تصفیه آب ، فیلتر پست کربن نام دارد که معمولا از جنس زغال پوسته چوب نارگیل تشکیل شده و رنگ ، بو و طعم بد آب را حذف می نماید . در این مرحله از فیلترهای پست کربن برای تصفیه آب استفاده میشود. این فیلتر معمولاً از نوع پروپیلن با فیلتر 5 میکرومتر است و برای حذف انواع ذرات سخت آب مانند خاک، ماسه، ذرات فلزی و غیره استفاده میشود و معمولا هر 6 ماه یکبار بایستی تعویض شوند. در نوع فیلتراسیون، دستگاه تصفیه آب نمیتواند تمامی آلایندگی های آب را از بین ببرد و تنها میتواند گل و لای، شن و ماسه، زنگ زدگی لوله ها، کلر و غیره را از بین ببرد.

دارد که در ادامه شما را به خواندن این موارد دعوت میکنیم.

دستگاه تصفیه آب خانگی، عمل تصفیه را با گذر از چندین مرحله فیلترینگ (یک الی 8 مرحله) به انجام میرساند. ما در این مقاله بهترین مارک های تصفیه آب خانگی و انواع آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد و شما را برای خرید بهترین قیمت آن راهنمایی می کنیم. آلودگی هوایی که تنفس می کنیم موضوع مهمی است، پس بهترین کار این است که با تهیه دستگاه تصفیه هوا با فیلترهای مناسب برای جذب ذرات معلق و دیگر آلودگی ها، هوای محیط کوچکی که در آن نفس می کشیم را پاکسازی کنیم. کشور تایوان قدرتمند ترین کشور در زمینه ی تولید دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد که در ایران نیز بسیار مطرح هستند. این کشور بهترین دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس را تولید می کند که یک روش بین المللی برای تصفیه سازی آب است. مارک های مختلفی در این کشور در حوزه تصفیه آب با یکدیگر رقابت می کنند. فیلترها نقش بسیار اساسی در تعیین قیمت محصول و کیفیت دستگاه تصفیه آب دارد که در ادامه شما را به خواندن این موارد دعوت میکنیم. برخی از فروشنده ها تصفیه آب هایی با قیمت های متفاوتی را عرضه می کنند که بسیار شبیه هم از لحاظ ظاهری و برند هستند.

کربن بلاک فیلتری از جنس فیلتر دوم یعنی کربن است با این تفاوت که به جای گرانول کربن، آب از یک قطعه کربن یکپارچه فشرده شده عبور میکند و علاوه بر تکمیل حذف مواد آلی طعم و بوی آب را بهبود میدهد. بنابراین نوع فیلتر تعبیه شده در این مرحله تاثیر بسزایی در کیفیت و قیمت دستگاه را دارد. این برند بهترین دستگاه های اسمز معکوس را تولید می کند و شهرت جهانی دارد. بیشتر دستگاههای تصفیه آب موجود در ایران، معمولا از سیستم اسمز معکوس استفاده میکنند که این سیستم یکی از پراستفادهترین سیستمهای تصفیه آب در دنیا به شما میآید که توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را دارد. برخی از این فیلترها از نوع پوسته نارگیلی و برخی دیگر از نوع کربنی یا جامد هستند که در قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای تاثیر گذار میباشد. امروزه در بازار انواع مختلف دستگاه های تصفیه آب با قیمت های مختلفی را مشاهده می کنیم. به وسیله تجهیزات تصفیه آب خانگی میتوان میزان نیترات آب را تا ۹۰ در صد کاهش داد. بنابراین شش فیلتری بودن دستگاه تصفیه آب نشان از اسمز معکوس تصفیه کامل آب و مناسب بودن این دستگاه تصفیه آب خانگی نیست.

Th is c​onte nt has been wri tt en by GSA Content Gen er᠎at​or Dem​over​sion !

مطالب مربوط به تصفیه آب شما به احتمال زیاد در نظر گرفتهدرباره نبوده‌اید. و واقعا باید|Time Is Operating تمام شد! درباره این 10 روش فکر کنید|فرض کنید|فرض کنید} تغییر تصفیه آب شما|تصفیه آب – انتخاب بهترین استراتژی}

این مهمترین وظیفه دولت های محلی است که آب از شیر به روش تمیز ، سالم و قابل اطمینان جریان یابد. در یک جمله میتوان گفت وجود پمپ و فیلتر ممبران برای روش اسمز معکوس لازم و ضروری است. به کمک این فیلترها تمامی املاح و ذرات ناخالص از جمله آلایندههای شیمیایی، به طور کامل از آب جدا شده و در عین حال املاح مفید و ضروری بدن مانند منیزیوم، کلسیم و.. امروزه استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی در گلخانه ها و باغات پسته امری بسیار ضروری می باشد. در ضمن نوع فیلتر استفاده شده در این مرحله میتواند یکی از محصولات ایرانی، تایوانی، چینی و یا آمریکایی باشد که فیلترهای موجود در ایران اکثرا از محصولات ایرانی و تایوانی تشکیل شده است. این مورد بستگی به نوع فیبر استفاده شده در برخی محصولات دارد. • همانطور که میدانید آب مصرفی از طریق لوله کشی های گسترده از تصفیه خانه ها به سایر نقاط شهر ارسال میشود. توجه کنید که دستگاه های تصفیه آب ایرانی و چینی موجود در بازار تصفیه آب ایران، قابل مقایسه با مارک مینروا نبوده و همانطور که گفته شد پک کامل فیلتر تصفیه آب دستگاه مینروا از پوسته نارگیل تولید شده که کاملا گیاهی بوده و با آب واکنش نخواهد داد.