هر کدام از این دستگاه ها با توجه به نوع سیستم حرفهای خود، عملکرد و کارایی بی نظیری دارند و از پیشرفته ترین کارخانه ها و بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در ایران عرضه می شوند. برای آنکه در دراز مدت هزینه های زیادی را متحمل نشوید، باید در انتخاب دستگاه به این نکته توجه داشته باشید که فیلترهای استفاده شده در دستگاه ابعاد استاندارد و قیمت مناسبی داشته و در بازار به راحتی در دسترس باشند. با استفاده از یک دستگاه تصفیه آب خانگی می توانید آبی سالم و عاری از هرگونه آلودگی را در اختیار داشته باشید. زیرا در فرآیند تصفیه آب لوله کشی،نوع نگهداری حجم زیادآب در سدها و سپس شیوه ی انتقال آن از روش های گوناگون ممکن است باعث شود که باکتری،میکروب و یا سایر آلودگی های دیگر به آب اضافه گردد. فیلترهای پست کربن در این دستگاه های تصفیه آب خانگی،برای بهبود بو و مزه ی آب مورد استفاده قرار می گیرند. در مراحل آخر تصفیه یعنی فیلتر پست کربن و مینرال ، طعم و بوی نامطبوع را از آب جدا کرده و املاح مفید معدنی را به آب تصفیه شده اضافه می کنند.

دستگاه تصفیه آب خانگی

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا گاهی افراد غیر سیگاری هم در جامعه دچار سرطان ریه می شوند؟ شاید انواع دستگاه ها با ظاهر مشابه را مشاهده کرده باشید که اختلاف قیمت داشتند و همین اختلاف قیمت ها منجر به سردرگمی افراد می شود و مسئله انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی را برایشان دشوار می کند. شما می توانید هم آبی به اصطلاح نرم جهت پخت و پز داشته باشید و هم آبی فراوری شده جهت نوشیدن. حذف گل و لای، شن و ماسه و آلودگی های معلق در آب،نیترات، آرسنیک و تمامی ناخالصی های موجود در آب تا 0.0001 میکرون بر عهده این فیلترها می باشد. یک دستگاه تصفیه کننده آب ۶ مرحله ای، با انجام شش مرحله تصفیه آب و با کمک فیلتر های مختلف قادر است که کلیه ی ناخالصی ها و آلاینده های موجود در آب را حذف نماید و آب تصفیه شده را به صورت شفاف، سالم و گوارا در اختیار افراد بگذارد. دستگاه های تصفیه آب خانگی با کمک فیلتر های تصفیه آب در خود، ناخالصی های آب شهری را از بین برده و آن را به آبی سالم و تمیز تبدیل می کنند. توجه داشته باشید که این دستگاه ها قابلیت بسیار بالایی برای از بین بردن کلیه ی آلودگی های میکروبی، فلزات سنگین، نیترات، نیتریت و دیگر ناخالصی های موجود در آب و همچنین حذف سختی مضر آب که منجر به رسوب گذاری در لوازم منزل می شود را دارند. ​Th​is article was gener​ated with GSA C ontent Gener᠎at or Demover si on.

• از جمله عوامل دیگر که موجب ناخالصی آب آشامیدنی میشود، کلر است. مسئله حائز اهمیت دیگر در تعیین قیمت دستگاه های تصفیه آب خانگی، میزان ضخامت ورقه ی سازنده ی دستگاه است که درصورت کم یا زیاد بودن حتی تا 20 درصد اختلاف قیمت ایجاد کند. آنها می توانند در حذف آلاینده های مختلف به خصوص مواد شیمیایی در آب ؛ مثل کلر نقش مهمی داشته باشند. توجه داشته باشید که بسیاری از دستگاه های تولید داخل نیز دراصل مونتاژ می باشند و برخی هم به طور کل تولید داخل هستند و یا یکی دو قطعه اصلی آن وارد میشود. علاوه بر این، این نوع فیلتر ها باعث کوتاه شدن عمر مفید دستگاه ها می شود و خسارتی که به دستگاه وارد می شود هزینه های زیادی را به دنبال خواهد داشت. نوع فیلتر ها و جنسشان نیز باعث تفاوت قیمت دستگاه های تصفیه آب خانگی می شوند. این شرکت با در نظر گرفتن نیازها و نوع آلودگی های آب هر منطقه، دستگاه هایی را به مشتریان عزیز ارائه می نماید تا بتواند تمامی مشکلات بومی مربوط به آب منطقه ی آنها را بهینه سازد. برای استفاده مجدد از آب هیچ نوع الگوی واحدی وجود ندارد اما گزینههای بسیاری وجود دارند که از نظر علمی ثابت شده میباشند که اجازه حفظ منابع آبی را به جوامع میدهند.

تصفیه آب خانگی

این نوع از فیلتر ها با استفاده از فشار بالا و عبور آب از یک ماده شیمیایی، پاکیزگی آب را تضمین خواهد کرد. در مقابل احیای سیلیکاژل سادهتر است و با حرارت دادن آن تا دمای ۱۵۰ درجهٔ سلسیوس ممکن میشود، این در حالیست که زئولیت باید تا حدود ۳۵۰ درجهٔ سلسیوس حرارت داده شود. از تهویه مطبوع (شامل فیلتراسیون، مرطوب سازی، خنک سازی و ضد عفونی کردن) میتوان برای ایجاد یک فضای تمیز، ایمن و ضد آلرژی در اتاق عمل بیمارستان و سایر محیطهایی که نیازمندی به تهویههای مداوم احساس میشود، استفاده کرد. باز کردن شیر آب برای هر کاری و استفاده از فیلتر این دستگاه به شکل مکرر باعث میشود که این دستگاه و فیلتر آن اشباع شود و در واقع پس از مدتی، عملا کار خاصی انجام نمیدهد. به عنوان خدماتی در محل تعریف میشود که فاقد آلودگی بوده و در صورت لزوم در دسترس باشد. آبی که توسط دستگاه های آب شیرین کن، تصفیه شده به اندازه ی کافی و دارای املاح می باشد و کلیه ی آلودگی هایش تا حد زیادی از بین رفته است.بنابراین می توان نتیجه گیری کرد که این آب برای نوشیدن سالم تر از آب لوله کشی شهری است و آب سالمی که مصرف می نمایید به حفظ سلامتی تان کمک شایانی می کند. This was c reated by G᠎SA Content Ge ne᠎rator  DE MO.