در مدل های تصفیه آب خانگی یک شیر کوچک بر روی سینک ظرفشویی نصب میشود و مصرف کننده می تواند آب شرب مورد نیاز خود را به راحتی از دستگاه تصفیه آب برداشت کند. محصولات قابل ارائه و فروش توسط آب کالا عبارتند از: دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت و قیمت مناسب، دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی، پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی، دستگاه ازن ژنراتور و ضدعفونی کننده UV جهت گندزدایی و استریل آب، فیلتر شنی، فیلتر کربنی، فیلتر سختی گیر، سپتیک تانک پلی اتیلنی و فایبرگلاس، آب شیرین کن صنعتی و دریایی به روش RO، مخزن آب از جنس پلی اتیلن، فیلترهای تصفیه آب خانگی و صنعتی، چربی گیر، آشغالگیر، دانه گیر، پکیج تزریق مواد شیمیایی، ممبران صنعتی، رزین کاتیونی، رزین آنیونی، رزین میکس بد، ممبرین خانگی، آب سرد کن، دوزینگ پمپ، پرشر وسل FRP و استیل، هوزینگ و فیلترهای میکرونی، هیدروسیکلون، دیفیوزر، هواده های سطحی و عمقی، پکینگ مدیا، فیلتر پرس، ماژول های بیوراکتور غشایی MBR، پمپ آب، آنتی اسکالانت، کلر مایع و پودری، کربن اکتیو، سیلیس، آنتراسیت، مواد منعقد کننده، مواد پلی الکترولیت، تصفیه آب به روش الکترودیالیز، دی اریتور، فیلتر دیسکی، فیلتر خود شوینده، آب مقطرساز و دیونایزر، ایستگاه پمپاژ، pH متر، TDS متر، EC متر، ORP متر، DO متر، گیج فشار، کنترلر RO، فلومتر دیجیتال و روتامتری، COD متر، SDI متر، بست ویکتالیک، دستگاه تصفیه هوا، رسوب زدای مغناطیسی و الکترونیکی و اولتراسونیک، فیلتر پلی فسفات، فیلتر یخچال، مخازن فیلتر از جنس FRP، فیلتر بیگ وان، شیرهای فیلتر و سختی گیر اتوماتیک و نیمه اتوماتیک. Con​tent h as be en cre at᠎ed ​by GSA C​ontent  Gen er ator  Demoversion​.

هر از اینها 3 راز روش‌ها را اعمال کنید. برای بهبود دستگاه تصفیه آب

اسمز معکوس برای تولید آب بسیار تمیز برای سیستم های آب آشامیدنی ، دیگهای بخار صنعتی ، فرآوری مواد غذایی و آشامیدنی ، مواد آرایشی ، تولید دارویی ، نمک زدایی از آب دریا و بسیاری از کاربردهای دیگر استفاده می شود. 1. اولین فیلتر پلیپروپیلن که بک نوع الیاف طبیعی است نام دارد که میتوانیم کارایی آن را به این گونه شرح دهیم : جداسازی مواد درشت تا اندازه 5 و 1 میکرون به عهده این فیلتر است و در واقع اولین فیلتری است که آب از آن وارد دستگاه می شود ، این فیلتر درون یک محفظه شفاف از بیرون از دستگاه براحتی قابل دیدن است ، دلیل آن این است که بعلت مصرف یا کثیف شدن هر زمان که تغییر رنگ بدهد شما آنرا دیده و بلافاصله نسبت به تعویضش اقدام کنید . 2. دومین و سومین فیلتر این دستگاه تصفیه آب خانگی کربن بلاک و کربن اکتیو نام دارند ، این دو فیلتر تقریبا عملکرد مشابهی دارند و دلیل آنکه دومرتبه تکرار شده اند آن است که سومین فیلتر نقش مکمل فیلتر اول و دوم را ایفا میکند .  Article has  be​en cre᠎ated by ​GS A Conten t Generator  DEMO .

اگر چه در حال حاضر به دلیل تورم حاکم در کشورمان قیمت درخواستی برای فروش دستگاه های تصفیه آب روز به روز شاهد نوسانات زیادی است ولی با این وجود کارشناسان بخش فروش ما در تلاش هستند که هزینه ای مناسب برای خرید دستگاه تصفیه آب به شما پیشنهاد دهند . ما در تلاشیم با تکیه بر تجربه و همراهی تکنیسین های مجرب، بهترین خدمات تصفیه آب را در غرب تهران ارائه نماییم. از آنجایی که استرالیا در حدود ۷-۱۰ سال با خشکسالی میجنگد، آب بازیافتی گزینهای ملی و محبوب شدهاست. تعریف آب بازیافتی با توجه به چیزی که Levine و Asano گفتهاند بدین قرار میباشد: محصول نهایی احیای آب فاضلاب که مطابق با نیازهای کیفیت آب برای مواد مخرب محیط زیست، مواد معلق و پاتوژن میباشد. مرحله هفتم دستگاه تصفیه شامل UV می باشد که جهت ضدعفونی نهایی روی دستگاه آب تصفیه کن کار گذاشته شده است. اگر بخواهیم بصورت جامع نسبت به معرفی قطعات و اجزا فیلترهای بکار رفته در این دستگاه تصفیه آب خانگی صحبت کنیم باید بگوییم که این فیلترها کاملا منطبق با قوانین FDA,NSF می باشند که به صورتی کاملا دقیق بر روی این دستگاه تصفیه اب تعبیه شده اند ، پمپ آب در این سیستم RO بدون هیچگونه سروصدای آزار دهنده ای حتی در نیمه های شب که شما به یک لیوان آب تصفیه شده نیاز دارید روشن شده و با کمک فیلتر ممبران 100 گالنی که یک محصول درهم آمیخته از هنر و تکنولوژی ژاپن است از طعم خوش آب لذت می برید .

با دنبال کردن سه مرحله آسان، تصفیه آب نتایج بالاتر را دریافت کنید

در صورتی که بخواهید دوباره آن را کشت دهید میتوانید قارچ را در کیسههای پلاستیکی روی بشقاب شیشهای یا کاغذی با کمی چای مرطوب نگه دارید شکستن آن اشکالی پیش نمیآورد و قارچ دوباره تخمیر را انجام خواهد داد. در گذشته اغلب دستگاه های 5 مرحله ای بودند و دیگر مرحله به تعادل رساندن مواد معدنی آب را انجام نمی دادند. امروزه سیستم های تصفیه آب حداقل دارای ۶ مرحله فیلتراسیون و یا فراتر از آن میباشند و هر یک از فیلترها وظیفه ای جداگانه در فرآیند تصفیه آب را برعهده دارند، لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه های تصفیه آب از شیرین کردن آب شور دریا گرفته تا تصفیه آب چاه و همچنین بهبود و افزایش کیفیت آب لوله کشی منازل انجام می شود. برخی از سطوح نظارت برای همه فیلترها ضروری است، اما سیستمهای پیچیدهتر زمان و هزینههای بیشتری را میطلبد. از طرفی کاهش دمای آب نیز باعث بسته تر شدن منافذ می شود که از طرفی باعث حذف بیشتر ناخالصی ها می شود اما میزان تولید آب تصفیه شده را کاهش می دهد. اما بخش پنهان آن ، کیفیت بسیار بد آب پس از عبور از فیلتر های تعویض شده بوده که با چشم انسان قابل رویت و اندازه گیری نمی باشد .

دستگاه تصفیه آب خانگی

Th​is da​ta w as done  by G SA Conte᠎nt G enerator DEMO.