توجه فرمایید با استفاده از سیستم CRM (مدیریت ارتباط با مشتریان ) و ثبت تمامی عملیات های خدماتی اعم از نصب ، تعویض فیلتر ، عیب یابی و تعمیرات ، زمان تعویض فیلتر، توسط اپراتور خدمات از طریق تماس تلفنی و یا پیامک به اطلاع مشتری میرسد. برای دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش با ما تماس بگیرید ؛ همکاران ما آماده پاسخگویی به شما هستند. برای این کار خودمان دستبهکار شدیم و تمامی قطعات دستگاه تصفیه آب را از کشور تایوان وارد کردیم.ما به کار خودمان اطمینان داریم و همه مجوزهای قانونی را درزمینهٔ شغلی خود کسب نموده و نمادهای اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی سایت را نیز دریافت نمودهایم. مرحله دوم gac udf کربن فعال گرانول نیز در سایز 10 اینچ برای مصارف خانگی و در سایز 20 اینچ اسلیم و جامبو برای مصارف نیمه صنعتی و سیستم های ورودی ساختمان و 400 گالن استفاده میگردد. در یک نمونه شبیه سازی شده از این تجهیزات صنعتی، آب ناخالص سرشار از املاح و مواد محلول از قسمت ورودی وارد دستگاه شده و به سمت مخزن تصفیه هدایت میشود.

بهترین دستگاه تصفیه آب

بدین صورت که در شیرهای دارای دو پورت سیال بین ورودی و خروجی سوییچ شده و در شیرهای دارای سه پورت، خروجی بین دو پورت جابجا می شود. تبعا به هر میزان که پمپ از کیفیت کارکردی بیشتری برخوردار باشد، توان و خروجی بیشتری را از تاسیسات تصفیه انتظار خواهیم داشت. فیلتر قلیایی باید حتما پس از شش ماه تا یک سال بسته به میزان مصرف تعویض شود. برای تحقق اهداف توسعه هزاره یعنی کاهش پنجاه درصدی میزان جمعیت فاقد دسترسی به آب آشامیدنی سالم و بهداشت اولیه تا سال ۲۰۱۵، نیاز است که تقریباً سرمایهگذاری فعلی دوبرابر شود و به ۱۰ تا ۱۵ میلیارد دلار آمریکا برسد. عمر ممبران با توجه به میزان مصرف آب متغیر است ولی به طور معمول اگر مجهز به سلف واش باشد 2 تا 3 سال دوام دارد. انواع آب شیرین کنها با کاراییهای ویژه در بخشهای گوناگون به کارگرفته میشوند که هر کدام نیاز به میزان خاصی از راندمان پمپ دارند و پمپ باید بسته به نیاز حداقل توان عملکردی را داشته باشد.  Artic᠎le was gen​er​ated ​by GSA C onte nt G ener᠎ator DEMO!

به a new Look Of دستگاه تصفیه آب خوش آمدید

تجهیزات و دستگاههای آب شیرین کن بسته به کارکرد تخصصی خود، عملکردی با میزان توان و کیفیت خروجی متنایز از خود نشان میدهند. شرکت صنعتی آبروان با سابقهای ۲۳ ساله در زمینه ساخت و اجرای تجهیزات انواع پمپ برای تاسیسات صنعتی فعالیت داشته است. 7- فیلتر قلیایی: این فیلتر یک آپشن اضافی برای قلیایی یا هیدروژنه کردن آب است و جزو فیلترهای ضروری برای دستگاه تصفیه آب محسوب نمی شود. در صورتی که نیاز به مشاروه دارید و نمیدانید کدام محصول برای خانه شما مناسب است، مشاوران مینروا فیلتر به شما راهنمایی خواهند داد. شرکت شیمیایی تحقیقاتی رسوب آب پویا قبل از طراحی و ساخت دستگاه های تصفیه آب که بسیار متنوع می باشند، ابتدا آب را مورد آزمایش قرار می دهد و سپس بر اساس آنالیز آب به خصوص TDS و استاندارد آب مصرفی، دستگاه تصفیه آب را طراحی و به مشتری ارائه می دهد. همچنین با توجه به وجود ذرات چربی در هوای آشپزخانه ها، بهتر است از قرار دادن انواع دستگاه تصفیه هوا خانگی در مجاورت محیط آشپزخانه منزل خودداری نمایید تا ذرات چربی باعث انسداد منافذ فیلترهای مختلف دستگاه تصفیه هوای شما نگردد. Th is artic​le has  be᠎en gener᠎ated ᠎with the help of G SA Con tent Ge​ne​ra tor ​DE MO .

9 راز محافظت شده درباره تصفیه آب خانگی

هر چند اسمز معکوس برای حذف املاح معدنی و انواع مواد آلاینده ریز بسیار خوب عمل می کند؛ ولی بر روی مواد آلی مثل کلر و آلاینده های ارگانیک آب شهر موثر نیست و حتی ممبران به کلر موجود در آب حساس است. به دلیل حساس بودن ممبران به کلر، همیشه حداقل یک فیلتر کربنی در دستگاه های تصفیه آب خانگی به عنوان پیش تصفیه برای حذف کلر وجود دارد. پمپها عملا نقش مهمی را به عنوان محرک و گرداننده اصلی فرآیند سیستماتیک تصفیه آب ایفا میکنند. به همین خاطر برای جلوگیری از ایجاد طعم و بوی احتمالی ناشی از راکد ماندن آب در مخزن از یک فیلتر کربن خطی با عنوان پست کربن در دستگاه های تصفیه آب استفاده می شود، تا قبل از استفاده نهایی شما بو و یا طعم احتمالی تاثیر تانک بر آب مخزن حذف شود. در مخزن تصفیه یک لایه غشای نیمه تراوا یا ممبران (Membrane) تعبیه شده و آب تحت فشار در خلاف جهت طبیعی اسمز از غشا عبور میکند تا املاح و ناخالصیهای موجود در آن جداسازی شوند. در این فرآیند تصفیه آب به شکل اسمز معکوس صورت میگیرد. در واقع نیروی محرک لازم جهت فرآیند تصفیه آب ناخالص توسط پمپ آب شیرین کن ایجاد خواهد شد.