برند سافت واتر یکی از قدیمی ترین برندهای تصفیه آب می باشد و جزو نخستین و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی است که از قدیم وارد ایران شده و همزمان با پیشرفت تکنولوژی ارتقا پیدا کرده است. دستگاه مینروا دارای تمامی این استاندارد ها می باشد و آبی سالم تحویل شما می دهد. آب تصفیه کن مینروا در مدل های 6 مرحله ای، 7 مرحله ای قلیایی کننده، 8 مرحله ای یو وی دار فرابنفش و 8 مرحله ای اکسیژن ساز عرضه می شود. این دستگاه با فیلترهای مخصوصی که دارد، مواد مضر آب را به خود جذب میکند و در مرحله ششم دارای فیلتر مینرال است که این فیلتر بر اساس شبیهسازی عبور جریان آب از مسیرهایی که دارای سنگهای معدنی هستند طراحی شده است. این دستگاه در مرحله ی یک و دو و سه تمامی املاح معلق در آب ، کلر و آلودگی ها را از بین می برد و در مرحله ی بعدی نیترات، نیتریت، سرب، جیوه و کلیه ی میکروارگانیسم های مضر را حذف می نماید و در مرحله ی نهایی املاح مورد نیاز بدن انسان مانند سدیم، زینک ، کلسیم و پتاسیم را از طریق فیلتر مینرال به آب اضافه می نماید. در واقع، چندین ماده معدنی طبیعی که برای بدن ما ضروری هستند، مانند: کلسیم، منیزیم، سدیم، آهن، فلوراید و غیره را نیز حذف میکند.

حقیقت صادقانه به نیکی در تصفیه آب

با اینکه بسیاری از مواد شیمیایی که در آب تنظیم میشوند به صورت طبیعی وجود دارند (کلسیم، … سدیم، آهن، منیزیم و غیره)، اما غلظت آنهاست که تعیین میکند که کدام ماده جزء طبیعی آب است و کدام آلاینده میباشد. همچنین بخشی از آب موجود در کره زمین به صورت بخار در اتمسفر و بخش دیگری نیز بهصورت جامد در یخچالهای طبیعی وجود دارد. مینروا قطعات تایوانی اصل دارد که همین باعث دوام و طول عمر زیاد دستگاه می شود. مینروا که بهترین برند دستگاه تصفیه آب در ایران می باشد کیفیت بسیار خوبی دارد و دارای قطعات اصل تایوان است که باعث افزایش کارایی دستگاه می شود. لازم به ذکر است که این دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت کشور تایوان می باشد و مرغوب ترین فیلتر قلیایی را در میان دستگاه های تصفیه آب دارد. ابتدا موظف است از منابع آب موردنیاز تولید، آزمایشات کامل را انجام دهد و سپس بر اساس ظرفیت مورد درخواست و استاندارد ملی ایران، برای حذف نمک های اضافی آب، دستگاه های موردنیاز را بنابه تجربه مشاور برای رسیدن به حد استاندارد آب شرب طراحی، ساخته و نصب نماید و دستورالعمل های لازم را جهت نگهداری و سرویس های روزانه در اختیار کارفرما قرار دهد.

مشکل اکثر مشتریان برای نصب تصفیه آب خانگی کمبود فضای لازم است. خرسندیم که رضایتمندی مشتریان ما همیشه بهگونهای بوده که خودشان از مبلغان ما بودهاند. آیا شما هم گمان می کنید 6 مرحله بهتر از 5 مرحله است؟ در فیلتر مرحله ی دوم و سوم با استفاده از کربن اکتیو و فیلتر کربن بلاک، کلر را از آب آشامیدنی حذف می نماید. در فیلتر مرحله چهارم، فیلتر ممبران که جزو فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب می باشد ، املاح بسیار ریز و مضری مانند نیتریت، نیترات، آلومینیوم و آرسنیک که کوچک تر از 0.0001 میکرون هستند را حذف می نماید. در مراحل اولیه املاح درشت، املاح کوچکتر از 0,0001 میکرون و همچنین مواد مضر همچون کلر از آب حذف میشوند. ظرفیت ممبران آن 75 گالن است و قابلیت تولید 275 لیتر آب تصفیه شده در 24 ساعت را دارد و می تواند تمامی ناخالصی های آب را تا 0.0001 میکرون حذف کند و هم چنین آلودگی های شیمیایی هم چون نیترات، نیتریت و… مخزن این دستگاه آنتی باکتریال بوده و هم چنین این قابلیت را دارد که آب را ذخیره کند. ترکیبات فاضلاب تنوع گستردهای دارد.

چرا تصفیه آب The one استعداد شما واقعاً نیاز دارید

چرا که ترکیبات هر جریان فاضلابی متفاوت است. خرید دستگاه تصفیه آب برای هر فعالیتی متفاوت خواهد بود. توان حذف آلاینده ها از آب و مقاومت آنها در مقابل عناصر محلول در آب متفاوت است و این باعث تفاوت در کیفیت آب تولید شده و همینطور عمر فیلتر می شود. از مزیت های دیگر این دستگاه تصفیه آب خانگی این است که فیلترهای پیش تصفیه ی به کار رفته در این محصول به قدری با کیفیت می باشد که طول عمر فیلترهای پیش تصفیه ی آن تقریبا دو برابر فیلترهای موجود در بازار است. مسلم است كه تعویض به موقع فیلترهای الیافی و كربنی، علاوه بر اینكه سلامتی و بهداشت مداوم آب آشامیدنی شما را تضمین می كند، همچنین باعث كاهش چشمگیر هزینه های نگهداری دستگاه نیز خواهد شد. این دستگاه تصفیه آب خانگی دارای امکاناتی هم چون اشعه ماورا بنفش و فیلترهای قلیایی می باشد که وظیفه ی افزودن املاح ضروری و مفید برای بدن انسان را به آب آشامیدنی دارند. برند سی سی کا یکی از معروف ترین و مرغوب ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی است و این دستگاه ساخت کشور تایوان و تحت لیسانس آمریکا می باشد. Th​is  data has been g en erat ed ​wi​th G᠎SA Content Gene rato r DE​MO!