در زمان قطع آب شما به اندازه ۱۲ لیتر آب تصفیه شده دارید که در داخل منبع ذخیره شده است. در داخل متعلقات دستگاه تصفیه آب یک عدد منبع آب آنتی باکتریال قرار دارد که آب تصفیه شده در داخل منبع نگه داری می شود که معمولا حجم ۱۲لیتری دارد. به طور کلی آبی که در دسترس ما قرار دارد دارای استاندارد های یک آب آشامیدنی نمی باشد برای اینکه ما بتوانیم آب آشامیدنی مورد نیاز خودمان را فراهم نماییم می توانیم از دستگاه تصفیه آب استفاده نماییم. توجه داشته باشید که تعویض نکردن فیلترها در گرفتن آب آشامیدنی سالم تاثیر مستقیم دارد. با توجه به استفاده بسیار از آب های معدنی که در فروشگاه ها عرضه می شد امروزه در همین فروشگاه ها شما آب اشامیدنی را خریداری می کنید و دیگر چیزی به عنوان آب معدنی وجود ندارد و تمامی آب های بسته بندی اکثرا آب آشامیدنی می باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی

 C ontent w᠎as gener at ed by GSA Con᠎tent Generator Demover᠎si᠎on​!

دستگاه تصفیه آب نکات و راهنما

استانداردهای دولتی چه در سطح محلی، چه در سطح ملی یا بینالمللی، معمولاً حداکثر غلظت آلایندههای مضر را تعیین میکنند که میتواند در آب سالم مجاز باشد. اگرچه این روشها به دلیل استفاده گسترده و کم هزینه محبوب هستند، اما اغلب آلایندههای خطرناکتر را حذف نمیکنند. پس با استفاده از دستگاه تصفیه آب می توانید همواره بهترین و در دسترس ترین آب معدنی را داشته باشید. انفجار دوگانه گاز هیدروژن و اشعه ماوراء بنفش، ۹۵ درصد از مواد شیمیایی مضر را در ۴۵ دقیقه پس از تصفیه آب و به طور کلی تا ۹۷ درصد تجزیه میکند. کانکتور های متعلق به فیلتر پست کربن و مینرال را باز نموده و پس از شارژ مجدد نوار تفلون ، روی فیلتر های جدید نصب نمایید . شما میتواندید از طریق قرار دادن چند کاسه سفالی 4 الی 5تا پایه دار در داخل یکدیگر مشروط بر پوشاندن روی آنها نهایتا ریختن آب در بالاترین ظرف سفالی با کمی صبر و حوصله شاهد تراوش آب از جداره ظرفی به ظرف زیرین خود باشید. برای استفاده نمودن از آب تصفیه شده شما بر روی سینک شیر تصفیه آب قرار می گیرد که به محض باز نمودن آب تصفیه شده در اختیار شما قرار می گیرد.

نصب نمودن شیر ورودی به دستگاه و همچنین نصب تخلیه آب کثیف دستگاه تصفیه آب به فاضلاب بسیار مهم می باشد. همچنین مسقف بودن بستر چشمه موجب حفاظت آب چشمه در مقابل ورود آلودگی ها به آب میگردد. به عنوان مثال، آب چشمه طبیعی از چاههای آرتزین از نظر تاریخی برای همه اهداف عملی پاک در نظر گرفته میشد، اما در دهه اول قرن بیست و یکم به دلیل نگرانی در مورد آفتکشها، کودها و سایر مواد شیمیایی از سطح ورودی به چاهها مورد بررسی قرار گرفت. اما طبیعی است که پس از مدتی استفاده از دستگاه، این ناخالصی ها در فیلتر تجمع پیدا کرده و موجب تعویض فیلتر ها گردند. لازم است ذکر شود که این فاضلابها هرگز نباید با فاضلابهای شهری ترکیب شده. زیرا آب ورودی شهری از چندین مرحله عبور نموده و تمامی سختی و رسوب آن گرفته می شود. استفاده از سیستم اسمز معکوس در فیلتر آب باعث میشود که آب از یک فیلتر بسیار ظریف عبور کند.

فیلتر مرحله دوم دستگاه تصفیه آب برای جذب کلر و مواد گندزدایی که در تصفیه خانه های صنعتی برای ضد عفونی نمودن آب اشامیدنی استفاده می گردد جذب می شود و اجازه عبور داده نمی شود جنس مورد استفاده برای ساخت این فیلتر پایه گیاهی بوده و بسیار جاذب خوبی می باشد. لازمه شروع فیلتر نمودن در این بخش فشار آب می باشد که توسط پمپ قابل انجام می باشد. می توان آن را قطعه ای محافظ برای پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی نامید، زیرا هنگام قطع آب دستور خاموش کردن پمپ را صادر می کند تا آسیبی به پمپ وارد نشود. دارای پمپ آب با فشار 120psi می باشند. این فشار برای دستگاه تصفیه آب کافی بوده و نیاز به فشار بیشتر نمی باشد. برای مشتریان سوال پیش آمده که آب تصفیه شده چگونه با فشار از شیر خارج می گردد. با این واسطه شما خودتان را از یک سرویس منظم و درست محروم کردهاید. شیر ورودی این وظیفه را دارد که محصول را به آب شهری (از طریق سه راه استیل) متصل کند. همچنین قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل مینروا Minerva که نمایندگی تصفیه آب انحصاری مارک مینروا شرکت دستگاه تصفیه آب تصفیه آسا میباشد در سراسر ایران یک قیمت مشخص بوده و این محصول علاوه بر گارانتی قطعات، تضمین قیمت نیز خواهد داشت تا با خیالی آسوده به خرید آب تصفیه کن خانگی بپردازید.