این گونه از دستگاهها دارای سه هوزینگ عمودی در جلوی دستگاه برای قرار گیری کارتریج فیلترهای سه مرحله اول، یعنی فیلتر الیافی پلی پروپیلن، فیلتر کربن پودری و فیلتر کربن بلاک هستند. فیلتر کربن بلاک قدرت بیشتری را در حذف کلر درون آب دارد. آب تصفیه کن هوزینگی همانطور که از نامش مشخص است، دارای هوزینگهای مختلف برای قرارگیری فیلترها درون آن است. به دلیل بهداشتیتر بودن فیلترها و کوچکتر بودن این نوع دستگاه، در حال محبوبتر شدن در بین کسانی که اقدام به خرید تصفیه آب میکنند. در این بین میتوان گفت که تصفیه آب نوبل بهترین تصفیه آب تایوانی مونتاژ شده در ایران است. برای مثال دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار تا اندازه زیادی در ایران مونتاژ میشوند. دستگاه تصفیه آب خانگی نیز همانند سایر لوازم مربوط به خانه و آشپزخانه نیاز به نصب دارد. زمانی که به دنبال خرید لوازم خانگی از هر دسته ای هستید، ذهن شما پیش زمینه ای درباره کشور های تولید کننده برتر آن محصول میرود. اشعه مادون قرمز یکی از اشعه های موجود در نور خورشید است که با چشم انسان قابل رویت نیست. This content w as  done  by G᠎SA C᠎on tent Generat᠎or DEMO.

دانستن این 4 راز باعث می‌شود تصفیه آب شما شگفت‌انگیز به نظر برسد.

با کوچکتر شدن خانهها و همچنین کم جاتر شدن کابینت آشپزخانه، اغلب مردم به دنبال لوازمی میگردند که بتواند با حجم کم، عملکرد مناسبی هم داشته باشد. آب خاکستری (به انگلیسی: Greywater) آب بازیافتی یا فاضلابهای خانگی، به آبهای ضایعاتی (پساب) ایجاد شده توسط افراد در خانهها یا ساختمانهای اداری اطلاق میشود که دربرگیرندهٔ تمام جریانها به استثنای فاضلاب خروجی از سرویسهای بهداشتی (فاضلاب مدفوعی که به آن آب سیاه میگویند) استحصال شده از فعالیتهای معمول روزانه نظیر رختشویی، شستشوی ظروف و حمام کردن است، که میتوانند برای اموری مثل آبیاری فضاهای سبز، سیفون توالت و ساختمانهای نیازمند رطوبت زیاد همچون گلخانهها، به مصرف مجدد برسند. این کتابخانه، کلاسهای پایهای که از یک کتابخانه انتظار میرود، مثل ایجاد و خواندن فایلها، را دارد و حتی دارای Turtle (برگرفته از زبان برنامهنویسی لوگو) و همچنین قابلیت دریافت تصاویر از فلیکر نیز هست. البته نمیتوان گفت که هر محصولی که در ایران یا کشور هایی مثل چین تولید میشود دارای کیفیت بدی هستند. دستگاههای تصفیه آب پاکاب گستر گلچینی ازبهترین مارکهای تصفیه آب تهران و بهترین آب تصفیه کن خانگی و بهترین دستگاه تصفیه هوا موجود در ایران می باشند. البته تصفیه آب تایوانی به دستگاه هایی اطلاق میشود که معمولا با قطعات کامل تایوانی در ایران مونتاژ میشود.

چگونه با انجام کمتر، دستگاه تصفیه آب بیشتری بدست آوریم

در صورتی که در خانه کوچکی زندگی میکنید، یا در جایی مانند شرکت هستید که نمیتوانید زیر سینک ظرفشویی دستگاه تصفیه آب قرار دهید، دستگاه تصفیه رومیزی برای شما بسیار مناسب است. لازم به ذکر است که تمامی دستگاههای تصفیه آب دارای گارانتی معتبر پاکاب گستر میباشد و در هنگام نصب تمامی نکات آموزش و راهنمایی استفاده صحیح از دستگاه و نگهداری مناسب به شما آموزش داده میشود. نگهداری از دستگاه های تصفیه آب صنعتی و قطعات مختلف آن امری ضروری است، زیرا به دلیل عملیات پیچیده این سیستم ها در فرایند تصفیه آب، قطعا نیاز به مراقبت، نگهداری، تعویض و یا تعمیر بخش های مختلف پیش خواهد آمد. دستگاه تصفیه آب چه مارکی بخریم؟ همچنین دستگاههای تصفیه آب میتوانند مراحل فیلتراسیون متفاوتی داشته باشند. همچنین یکنواخت نبودن جریان پساب صنعتی به دلیل چرخههای تولید، میتواند تنظیمات تصفیهٔ بیولوژیکی از جمله فرایند لجن فعال را به هم بریزد. خاک (کمپوست) قابل استفاده برای پرورش گیاهان میباشد و همچنین این رآکتور جریان برق نیز تولید میکند. دستگاههای بسیاری تحت عنوان پنج مرحله یا شش مرحله با قیمت پایین عرضه میشوند که از سیستم RO استفاده نمیکنند، این دستگاهها کیفیت آب تصفیه خوبی ندارند و دیجی پاکاب این گونه از دستگاهها را به شما عزیزان توصیه نمیکند، به این دلیل که لزوما تعداد مراحل بالا نشان دهنده کیفیت بالای تصفیه نمیباشد و نکته همواره مهم داشتن سیستم اسمز معکوس میباشد.

چهار نشانه‌های هشدار دهنده مرگ تصفیه آب شما

چنانچه در توضیح دستگاهها و نیز در دفترچه دستگاه آمده است، فیلترهای پیش تصفیه كه شامل دو عدد فیلتر الیافی و یك عدد فیلتر كربنی هستند پس از شش ماه می بایست تعویض شوند. آبهای لب شور توسط این دستگاه به آب شیرین و گوارا تبدیل می شوند. ۹۷٪ آب روی زمین، آب شور و فقط سه درصد آن، آب شیرین است؛ اندکی بیش از دو-سوم این مقدار، در یخچالهای طبیعی و کلاهکهای یخی و قطبی منجمد شدهاست. این وضعیت میتواند به صورت طبیعی زیر پیکرههای آبی یا به صورت مصنوعی زیر زمینهای کشاورزی آبیاری شده رخ دهد. اما اگر در منزل یا محلی که میخواهید دستگاه تصفیه آب نصب بشه بالکن دارید میشه به استفاده از مقداری شلنگ به نصاب بگید که دستگاه رو روی بالکن خونتون نصب کنه . تنوع انواع دستگاه های تصفیه در تجهیزات و امکاناتی است که دارند. اگرچه این ماده شیمیایی از انتقال امراض به وسیله آب جلوگیری می کند ولی کلر موجود در آب در مقابله با ارگانیسم های آلی، ماده ای سمی به نام تری ها لومتانها را تولید می کند که ماده ای سرطان زا می باشد. دومین باور غلط : با حذف سختی و سنگینی آب ، بدن دچار کمبود املاح معدنی می شود!