فیلتر ممبران باعث کاهش سختی آب و هم چنین شیرین شدن آن نیز می گردد و مهم ترین فیلتر دستگاه است. پس از آن ضمانت سرمایهگذاری هبی Jinghai (برای ۸٫۹۱٪)، دارایی اوراق بهادار چین (برای ۲٫۹۹٪)، سرمایهگذاری مرکزی Huijin (برای ۱٫۴۰٪) دنبال شد. به دلیل استفاده از لوله های آهنی در شبکه ی آبرسانی، این لوله ها دچار پوسیدگی خواهد شد و به همین علت لایه های پوسیده آهن یا همان زنگ آهن و رسوبات آن وارد آب می شود و آن را آلوده می کند. فاضلاب بیمارستان ها نیز یکی دیگر از عوامل خطرناک آلودگی آب ها هستند که اگر به طور کامل تصفیه نشوند میکروب ها و ویروس های زیادی از طریق آن وارد آب می شود و باعث بیماری های عفونی خطرناکی خواهد شد. دستگاه های تصفیه آب خانگی انواع مختلفی دارند و شما بر حسب نیازتان و مکانی که زندگی می کنید باید آن ها را تهیه کنید. با خرید دستگاه تصفیه آب از تصفیه آسا خدماتی چون ارسال و نصب رایگان، پشتیبانی 24 ساعته، تعویض دوره ای فیلتر های تصفیه آب و اطلاع رسانی آن و هم چنین سایر خدمات مربوط به تعمیرات دستگاه نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

دستگاه تصفیه آب خانگی

Th is a​rt​icle has be en c​re​ated by GSA Conte​nt Gener᠎at or  DE MO !

گربه‌ها، نوازان و دستگاه تصفیه آب

آن از بین می رود. فیلتر ممبرانی که در این دستگاه تصفیه آب چایان بکار رفته اورجینال است وعمل تصفیه آب را بطور کامل انجام می دهد و کارایی بسیار قدرتمندی دارد. این فیلتر دارای دو خروجی است که خروجی اول مواد مضری که از آب جدا شده اند را وارد فاضلاب می کند و خروجی دوم نیز آب مقطر تولید شده را وارد مخزن دستگاه می کند. فلوراید نیز یکی دیگر از این مواد مضر می باشد که وجود آن در آب موجب پوسیدگی دندان ها و کاهش ضریب هوشی کودکان و درد های استخوانی می گردد. این دستگاه ها در انواع قلیایی، فرابنفش و اکسیژن ساز در بازار عرضه می شوند و هم چنین از لحاظ شکل و طراحی دستگاه های تصفیه آب در انواع زیر سینکی و رومیزی و دیواری عرضه می شوند که دستگاه های زیر سینکی بسیار رایج هستند و کاربری آسان تری نیز دارند. نیترات باعث بیماری های تنفسی و ریوی می شود و یکی از عوامل سرطان نیز می باشد. این ماده ضد عفونی کننده باقی مانده میکروب های ساکن در لوله های بین تصفیه خانه آب و شیر آب منزل شما را از بین می برد . سیستم تصفیه آب شهری به راحتی نمی تواند این آلاینده های محلول در آب را از بین ببرد.

در مرحله هفتم، یک دستگاه محافظتی وجود دارد برای همبستگی سیستم در جریان سرویس دهی وجود دارد و در انتها آب نهایی ذخیره می شود و به خطر نخواهد افتاد. فیلتر قلیایی نیز همین کار را انجام می دهد به علاوه این که به آب حالت قلیایی می دهد و ph آن را بالا می برد که برای بدن بسیار مفید است. که همیشه تلاش خود را به کار می گیریم که به آن پایبند باشیم. دستگاه های اولترافیلتراسیون بدون برق کار می کنند و پمپ و مخزنی هم ندارند و بیشتر مناسب مناطقی هستند که آب رسوبات بیشتری داشته باشد. هرکدام از روش های زیر مشکلاتی را بر طرف می کند و در بیش تر مواقع از روش های تصفیه ترکیبی استفاده می شود تا عمل تصفیه در سطح مطلوبی به انجام برسد. علاوه بر فیلتر مینرال و قلیایی فیلتر های فرابنفش نیز وجود دارند که برای از بین بردن موجودات زنده آب بسیار موثر است. دستگاه های تصفیه آب دارای فیلتر ها و مراحل مختلفی هستند که در هر یک از این مراحل ، فیلتر ها وظیفه ی خاصی را انجام می دهند. عمر این فیلتر ها نیز یک سال است.

یک سلاح مخفی برای دستگاه تصفیه آب

در این مرحله آب به تانکر ذخیره سازی مواد که درجه غذایی مورد تایید FDA می باشد، منتقل می شود و آب به طور مداوم به صورت یک حلقه چرخش حرکت می کند و در جریان مجدد آب باید به صورت دوره ای ازن اضافی برای حفظ شرایط استریلیزه شده و بدون باکتری اضافه می شود. این هوزینگها در دستگاههایی نصب میشوند که هوزینگی هستند و دستگاه تصفیه آب اینلاین از این هوزینگها استفاده ای نمیکنند. به طور مثال نصب دستگاه پس از خرید می بایست توسط اپراتور آن انجام گیرد. کلر موجود در آب که از آن به عنوان ضد عفونی کننده در سیستم تصفیه شهری استفاده می شود، خودش یک ماده شیمیایی است که باعث رشد سلول های سرطانی می شود و برای پوست و مو و چشم انسان بسیار خطرناک است. به دلیل کم مصرف بودن آن و هم چنین قیمت پایین تر نسبت به دستگاه های اسمز معکوس، طرفداران خاص خودش را دارد.