شما شاید در خانه خود لوله کشی هایی داشته باشید که آب را به قسمت های مختلف خانه می رسانند و بدون شک این لوله کشی ها از فیلتراسیون شهری رد شده اند اما آیا واقعا به آن اندازه که شما تصور می کنید پاک و بدون آلاینده هستند؟ این دستگاه دارایهشت فیلتر مختلف است که در نهایت آبی سالم و پاکیزه را در اختیار شما قرار خواهد داد. بیشتر آب آشامیدنی تصفیه و ضدعفونی میشود تا آب آشامیدنی سالم و تمیز مطابق با استانداردهای WHO و NSF و همچنین تست کیفیت آب آشامیدنی بینالمللی ارائه شود. امروزه با توجه به مشکلاتی که در زمینه فراهم آوردن آب سالم به وجود آمده است، یکی از مهم ترین بخش ها در ساخت و ساز ساختمان، تصفیه آب خانگی است. به هر حال هم میتوان گفت که تصفیه های اولیه در این زمینه برای مقابله با آلودگی های شیمیایی کافی نخواهند بود و همچنان هم فلزات مضر و همچنین نمک های زیان بخش نیز وجود خواهند داشت که از طریق آب آشامیدنی وارد بدن انسان می شوند و در نتیجه مشکلات بسیاری را برای شما فراهم خواهند کرد. به طور کل میتوان گفت که آلاینده هایی که در آب وجود دارند حاصل صنعتی شدن و همچنین توسعه و گسترش مواد مضر است.

The Secret تصفیه آب خانگی

مقدار بسیار زیادی از این آب هم به ضورت یخچال های طبیعی، مناطق قطبی و همچنین رطوبت موجود در آب و هوا و خاک هستند که غیرقابل دسترسی می باشند. به همین دلیل هم پیش از استفاده باید آن ها را از فاضلاب های صنعتی، کودهای شیمیایی و … این تکنیکها به مصرفکننده کمک میکنند که حداقل استفاده از آب شیرین را در نظر بگیرد و در عوض استفاده از آب فاضلاب را هدف قرار دهد. اگر شما هم میخواهیدیک دستگاه تصفیه آب خانگی را خریداری کنید به دنبال نمایندگی هایی باشید که جنس اصل به شما ارائه می دهند و در این زمینه به صورت معتبر فعالین میکنند. و همهی دستگاههای تصفیه آب ، در سایت تصفیه مارکت، دارای گارانتی تعویض و ضمانتنامه کالای اصل میباشند. این مدل دستگاهها معمولا پر استفادهترین و همچنین مناسبترین دستگاههای آب تصفیه کن خانگی هستند که عمدتا نیز دارای سیستم اسمز معکوس هستند. همانطور که میدانید، بیش از سه چهارم کره زمین را آب فراگرفته است و بیش از ۹۷ درصد این مقدار در دریاها و همچنین اقیانوس ها ذخیره شده اند و تنها کمتر از سه درصد آن ها قابل آشامدت هستند. این عدد نشان دهنده فشار آبی است که پشت فیلتر ممبران، یا همان فیلتر چهارم جریان دارد.

Con te nt has  been gener​ated with GSA C on᠎tent Ge​nera᠎to᠎r DE MO!

تصفیه آب خانگی

همچنین باعث جلوگیری از هدر رفتن آب در زمانیکه فشار آب شهری کمی بالاتر از حد استاندارد است می شود. همچنین ورود موادی مانند مواد رادیواکتیو، میکروارگانیسم ها و چربی ها و روغن ها نیز باعث آلودگی آب شرب می شوند که سلامت انسان را تا حد بسیار زیادی تهدید می کند. آب شیرین کن با انرژی هستهای ممکن است در مقیاس بزرگ مقرون به صرفه باشد. میتوان گفت که تنها ۰٫۶ درصد از کل این میزان در اختیار انسان قرار دارد تا بتواند به عنوان آب شیرین و یا آب های زیرزمینی از آنها بهره مند شود و آب مورد نیاز خود را تامین کند. روزانه بسیاری از ما، حجم بسیاری از این مواد را وارد چرخه آب و فاضلاب می کنیم و پس از این چرخه هم به صورت مداوم وارد آب های زیرزمینی خواهند شد. مولکول های کربن دار حلقوی که در این مواد آلاینده وجود دارد به آسانی تغییر شکل نخواهند داد و با وارد شدن به آب های زیرزمینی باعث ایجاد انواع آلودگی های شیمیایی می شوند.

این نوع فیلتر علاوه بر اینکه آب را از تمامی موارد مضر پاکسازی می کند، عمر طولانی و همچنین کیفیت بسیار زیادی نیز دارد که باعث میشود به یک انتخاب مناسب در این زمینه تبدیل شود. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در یک دستگاه تصفیه آب خانگی چه اتفاقی می افتاد که در نهایت تمام آلودگی های آب از قبیل، نیترات، نیتریت، سرب، مواد مضر محلول در آب، انگل، باکتری، قارچ و میکروب ها را ازبین می رود؟ این مواد که بدون شک نام آنها را نشنیده اید ترکیباتی سرطان زا هستند که برای سلامتی انسان بسیار مضر اند. دقت داشته باشید که در تصفیه خانه های شهری، برای تصفیه کردن آب شرب و همچنین از بین بردن آلودگی هایی که در آن وجود دارد به آن کلر اضافه می کنند. دقت داشته باشید که خریدتصفیه آب خانگی در ایران مانند گذشته نیست که چندین شرکت به صورت عمده این کار را برعهده داشته باشند. دستگاه تصفیه آب ۶ فیلتر از همین برند، سال هاست که به عنوان بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران مورد استفاده است.