همچنین نکته بسیار مهم در مورد این دستگاهها این است که کلر را از آب لوله کشی شهری حذف میکنند و این باعث میشود که شما دیگر در آب مزه تلخی حس نکنید. فیلترهای کربنی تمامی دستگاههای آب تصفیه کن مینروا فیلتر این مزه و تلخی را از بین میبرند و اصولا حضور آن در دستگاه برای حذف طعم و مزه کلر آب است. نقش این فیلتر در افزایش طول عمر ممبران و جلوگیری از بروز نوسان در سختی آب خروجی دستگاه بسیار چشمگیر است . این طراحی اجازه چکیدن آب را در طولانیترین مسیر هدایت ممکن در امتداد طول دیوار در میان سنگریزهها را میدهد. براي كساني كه رژيم كم سديم را مي خواهند آب اين دستگاه خيلي مناسب است. بدنه اصلی بیشتر دستگاههای تصفیه آب از پلاستیک ساخته میشوند هر چه کیفیت این پلاستیک بهتر باشد دستگاه کیفیت بیشتری دارد. بسیاری همیشه این سؤال را دارند که چرا آب تصفیه شده تلخ است؟ این یک واکنش الکترو-شیمیایی است که طی آن، مولکولهای آب، به مولکولهای اکسیژن و هیدروژن تجزیه میشود. دستگاههای مینروا در سه مدل استاندارد 6 مرحلهای، 7 مرحلهای و 8 مرحلهای ارائه میشوند و توانایی معدنی سازی و اکسیژن سازی آب را دارند.

تصفیه آب – آیا بعد مهم است؟

میزان آلودگی آب میتواند مهمترین عامل در تعیین چند مرحلهای بودن دستگاه باشد. دستگاههای تصفیه آب در انواع مختلفی مثل زیر سینکی، سردوشی، سرشیری و رومیزی در بازار موجود است که بسته به کاربرد و انتظاری که از دستگاه تصفیه دارید میتوانید آنها را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. این دستگاهها مزایای بسیاری دارند و از این رو استفاده از آنها در سراسر جهان مرسوم شده است. بنابراین برای انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب لازم است که علاوه بر ظاهر شیر برداشت به نکات ذکر شده نیز توجه داشته باشید. هنگام خرید دستگاه تصفیه آب لازم است با کارشناسان مشورت کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید. اینگونه اعتماد او را جلب و دستگاه تصفیه آب با فیلترهای غیر بهداشتی و نامرغوب را به مشتری تحمیل می کنند. برای مناطقی که میزان سختی آب در آنها بسیار زیاد است، دستگاههای دارای سیستم اسمز معکوس کامل ترین انتخاب خواهد بود.

در نظر داشته باشید.

در مقابل اتصالات مهرهای عمر کمتری داشته و با چند بار باز و بسته شدن هرز یا شکسته میشوند .در نتیجه آب به راحتی از آنها نشت پیدا خواهد کرد. همچنین اگر آب چاه را در منزل خود استفاده میکنید، بهتر است سراغ دستگاههای دارای لامپ یو وی بروید. دستگاهی که تمام این مشخصات را داشته باشد انتخاب مناسبی برای یک خانواده ایرانی است. هنگامی که قصد تهیه دستگاه تصفیه آب برای منزل خود را دارید، باید مجموع عوامل را در نظر بگیرید که انتخاب بهتری داشته باشید. تهیه دستگاه از یک مرکز معتبر و شناخته شده به شما کمک میکند با خیال راحت خرید کنید و از کیفیت دستگاه اطمینان داشته باشید. بنابراین، قبل از خرید این موارد را در انتخاب و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب در نظر داشته باشید. اما برای انجام انتخاب و خریدی مناسب با (در نظر گرفتن متراژ مکان مورد نظر خود) به اطلاعاتی مانند انواع دستگاه تصفیه هوا، تعداد مراحل و فیلترهای تعبیه شده در تصفیه هوا، برندهای مناسب، قیمت بهینه و دیگر موارد نیاز خواهید داشت. تعداد زیاد برندهای موجود از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران و تفاوت در کیفیت قطعات و متریال ساخت و کشور ساخت و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی، همه و همه افراد را در هنگام خرید دچار مشکل و سردرگم خواهد کرد. This h as  be​en g en er ated by GSA C​ontent​ Gen erat​or Dem᠎oversi on.

چطور از خرید دستگاه تصفیه آب تقلبی جلوگیری کنید؟ فیلترهای کربنی موجود در این دستگاهها هم باید باکیفیت باشد، استفاده از فیلترهای گیاهی که بسیار مرغوب و واکنش پذیر هستند مواد مضر موجود در آب را حذف کرده و طعم و بوی آن را بهتر میکنند. در حال حاضر برندهای مختلف در بازار وجود دارند که ادعا میکنند کلیه این امکانات را دارند اما باید با دقت بررسی کنید و صحت ادعای آنها را بسنجید. این دستگاه انتخابی مناسب برای محل هایی است كه مصرف آب شرب روزانه آنها حداكثر 70 لیتر در شبانه روز بوده و آب ورودی دارای فشار نسبتا كم و حاوی مقادیر بیش از حد نرمال جامدات محلول می باشد. عملکرد و ساختار مخزن تحت فشار دستگاه تصفیه به این صورت است که در شیر مخزن، یک تیوپ پلاستیکی بهداشتی در داخل مخزن تصفیه آب وجود دارد و دور تا دور آن تیوپ در فضای داخل مخزن تصفیه آب تحت فشار باد قرار گرفته است. این وضعیت میتواند به صورت طبیعی زیر پیکرههای آبی یا به صورت مصنوعی زیر زمینهای کشاورزی آبیاری شده رخ دهد.