مینروا دارای چهار مدل اصلی ۶ مرحله ای معدنی ساز مینروا، ۷ مرحله ای قلیایی کننده آب آشامیدنی مینروا، ۸ مرحله ای اکسیژن ساز مینروا و ۸ مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا میباشد. انواع فیلتر هایی که در دستگاه تصفیه آب تعبیه میشوند عبارتند از: فیلتر نخ تابیده، فیلتر ممبران، فیلتر کربن گرانول، فیلتر لیوانی، فیلتر in-line، فیلتر کربن پودری، فیلتر کربن بلاک، فیلتر کربنی، فیلتر قلیایی، فیلتر بیو سرامیک، فیلتر مواد معدنی و فیلتر مواد قلیایی. فیلترهای این دستگاهها همگی استاندارد هستند و در بازار سراسر ایران به راحتی یافت میشوند. مرحله دوم UDF: بواسطه فیلتر کربن پودری با پوسته سفید از جنس پوسته نارگیل، در این مرحله کلر، ترکیبات آلی، رنگ، طعم، بوهای نامطبوع و تمامی مواد شیمیایی مضر موجود در آب کاسته میشوند. مرحله سوم CTO: دارای فیلتر کربن بلاک با پوسته سفید از جنس پوسته نارگیل میباشد. مرحله چهارم؛ غشاء RO ممبران: این فیلتر از نوع TFC با ظرفیت تولید ۵۰ گالن در روز میباشد. شرکت ما با هدف ارائه بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در حوزه تولید دستگاه و تجهیزات جانبی تصفیه آب خانگی و اداری و صنعتی ایجاد شده و با اتکاء بر تجربه 20 ساله مدیر و کارشناسان خود و شناخت بازار به حیات خود ادامه میدهد.

بهترین دستگاه تصفیه آب

Data was created by G SA᠎ Content​ Gen er ator DEMO!

مناسب است. اما جهت آشامیدن و مصارف خوراکی می بایست به میزان حدود دولیتر آب برای هر نفر، تصفیه کامل شده و مواد محلول و مضر و احتمالا موادی که از محل تصفیه خانه تا نقطه مصرف وارد آب شده اند نظیر رسوبات لوله ها، زنگ آهن و پوسیدگی لوله ها و حتی کلر موجود در آب حذف شود. ارتفاع منبع آب، فشاری دائمی به وجود میآورد که انتقال آن را در طی لولهکشی شهری تا شیر آب خروجی منازل مقدور میسازد. دستگاه های تصفیه آب ورودی منازل، دستگاه هایی هستند که به منظور تصفیه کل آب ورودی به منزل در نظر گرفته شده و در مسیر اصلی خط ورودی آب نصب می شوند. تبدیل شده که به این پدیده Ammonifcationگفته می شود. خرید از یک سایت اینترنتی که تنها اقدام به فروش محصولات مرتبط با یک حوزه تخصصی کرده است، بسیار سریع تر و آسان تر از یک فروشگاه با محصولاتی از انواع مختلف است. قبل از انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب باید موارد مختلفی که تعیین کننده کیفیت و قابلیتهای دستگاه هستند را بشناسید و به آنها توجه نمایید. خرید و سفارش دستگاه تصفیه آب خانگی ۷ مرحله ای سافت واتر از پرطرفدارترین دستگاه های تصفیه آب محسوب میشود که در حذف مواد موجود در آب توانایی بالایی دارد.

این امر بر اهمیت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی و محافظت از منابع آبی با فیلتراسیون بیشتر جهت حذف آلودگیهای مختلف باقی مانده و فیلتر کردن سایر مواد شیمیایی اضافه شده تأکید دارد. البته می بایست توجه داشت که این نکته داشت که مواد فیلتراسیون داخل این فیلترها عمدتاً از جنس کربن فعال (Activated Carbon) بوده و مهمترین کار آنها حذف کلر از آب است. تنوع این دستگاه ها بالا بوده و هر کدام از آنها برای مقابله با مشکلی مشخص از آب به کار می روند. این دستگاه ها معمولاً در آشپزخانه و زیر سینک نصب شده و با یک شیر برداشت اضافه ای که روی سینک نصب می شود، این امکان را فراهم می آورد تا آب با کیفیت بسیار بالا و بهداشتی برای مصارف شرب و پخت و پز در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد. مرحله چهارم MEMBRANE: غشای ممبران میتواند املاح مضر تا ابعاد ۰.۰۰۰۱ میکرون را حذف کند. مرحله پنجم POST CARBON: در این مرحله یک عدد فیلتر کربن خطی استفاده شده تا در نهایت هرگونه طعم و یا بوی نامطبوعی که در آب وجود دارد، از بین ببرد.

دستگاه تصفیه آب

This data w as w ritten  wi th G SA Content  Gen er at᠎or Demov​er᠎sion.

این فرآیند باعث بهبود طعم آب نیز می شود. چرا که اگر از مخزن های دیگه در این دستگاه ها استفاده بشه آب بو و طعم مخزن رو به خودش میگیره . تفاوت قیمت انواع تصفیه آب ها با مارکهای مختلف در دوام، عمر و امکانات دستگاهی است که به شما ارائه میشود. اولین و بارزترین تفاوت میان دستگاه تصفیه آب خانگی ۵ مرحله ای و دستگاه تصفیه آب ۷ مرحله ای در تعداد مراحل تصفیه و فیلتر است. آیا دستگاه تصفیه آب ۵ فیلتره بهتر است یا دستگاه تصفیه آب ۷ فیلتره؟ درنتیجه میتوان بیان کرد که دستگاه ۷ فیلتره نسبت به ۵ فیلتره، فرایند تصفیه آب موثرتری خواهد داشت. به این ترتیب این دستگاه فیلتر ممبران را ندارد که میتوان گفت که توانایی حذف املاح بسیار ریز آب آشامیدنی را ندارد. درواقع تمامی مواد معدنی ارزشمند مورد نیاز را به آب آشامیدنی شما اضافه خواهد نمود. مرحله ششم: تمامی باکتری ها، ویروس ها و مواد مضر آب با دقت ۹۹% در این مرحله حذف خواهند شد.