نیترات و نیتریت هم مواد دیگری هستند که در آب یافت میشوند، این ماده که حاصل وجود مواد شیمایی، فاضلاب و کودهای شیمایی در آب هستند، باعث بروز بیماری های کلیوی در بیماران میشود. آب فاقد املاح به اصطلاح آب نرم به علت فشار اسمزی بالا بین ماده غذایی در حال پخت و بشدت و خیلی سریع املاح و پارامترهای غذایی موجود در ماده خوراکی را استخراج نموده و آب غذا را غنی میکند .. (توصیه میگردد برای آبکشی برنج و ماکارونی استفاده نشود زیرا تمامی موادمغذی جذب آبی شده که دور ریخته میشود . در ادامه برخی از خطراتی که عدم استفاده از دستگاه ایجاد میکند را بررسی میکنیم. استاندارد WQA، استاندارد انجمن کیفیت آب است که بهبود کیفیت آب را بررسی میکند و همه محصولات باید این استاندارد را داشته باشند. و این دستگاه را از مواد Food Grade ساخته اند . محفظه فیلتر دستگاه: این محفظه همان مکانی هستند که برای نگهداری فیلترها در نظر گرفته شده است، هر یک از فیلتر های اول تا ششم جای مخصوص به خود را دارند و در مکان مشخصی قرار میگیرند. خرید دستگاه تصفیه آب برای هر فعالیتی متفاوت خواهد بود. هنگامی که آب کافی برای هر فرد در یک منطقه وجود داشته باشد و منبع آب در معرض ناپدید شدن نباشد، امنیت آب حاصل میشود.

دستگاه تصفیه آب نمی‌کند باید مشقت‌آمیز باشد. این 9 توصیه را بخوانید بروید شروع کنید.

دستگاه تصفیه آب ۵ مرحلهای از ۵ فیلتر تشکیل شده است که وظیفه هرکدام از بین بردن یک دسته از آلایندگیهای موجود در آب است. دستگاه تصفیه آب 6 مرحلهای چیست؟ اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب را داشته باشید، پس از کمی پرسوجو و تحقیق در بازار قطعاً دچار سردرگمی میشوید و علت آنهم مواجهشدن با یک بازه گستردهای از این دستگاهها با برندهای گوناگون در بازه قیمتی بسیار متنوع است. مولکول های آب همیشه در حال نوسان می باشند . اگر آب مصرفی شما مستقیما از طریق رودخانه و چاه تامین میشود باید دستگاهی را خریداری کنید که از فیلترهای قدرتمندی ساخته باشد و نسبت به دستگاه های خانگی قدرت بالاتری برای حذف آلاینده ها داشته باشد. اگر میزان شن و ماسه موجود در آب زیاد است و در حین شست و شو با مشکل مواجه میشوید، میتوانید از سردوشی استفاده نمایید که قدرت حذف ذرات درشت آب را داشته باشد و برای آشامیدن و پخت و پز هم دستگاه های فیلتراسیون خانگی استفاده نمایید که در انواع و مدل های مختلفی در بازار موجود هستند و قابلیت های زیادی را برای شما فراهم میکنند. مهمترین اجزای بکار رفته در دستگاه تصفیه کنند آب خانگی شامل، فیلترها، سوییچ های محافظ پمپ، مخزن، شیر آب خروجی از دستگاه، شلنگ ها و اتصلات هستند که همگی تشکیل یک دستگاه فیلتراسیون آب را میدهند. Article was g​en er᠎ated ​by GSA  C ontent Gener at or D em᠎ov ersi᠎on.

در واقع با یک فیلتر 5 میکرونی، مواد شیمیایی و باقیمانده کلر، طعم و بو از آب جدا می شود. که دستگاهایى که از این روش استفاده میکنند از قیمت بالاترى به نسبت برخوردار هستند. اما یکی از روش هایی که خیال شما را از بابت خرید دستگاه های آب شیرین کن خانگی کاملا آسوده خواهد کرد، خرید دستگاه از نمایندگی مجاز دستگاه تصفیه است، پس اگر قصد خرید دستگاه تصفیه خانگی را دارید حتما آن را از نمایندگی فروش معتبر خریداری نمایید تا خیالتان از بابت کیفیت آنها راحت باشد. فیلتر های پست کربن و مینرال جدید را در محل خود نصب نموده و شلنگ ها را متصل کنید . همچنین می توان به یخچال های ساید بای ساید اتصال نمود و این قابلیت در این دستگاه وجود دارد . تصفیه کننده های آب خانگی 6 مرحله ای به دستگاه هایی گفته مبشوند که عملیات فیلتراسیون آب را با استفاده از 6 مرحله فیلتر انجام میدهند، البته همه فلرتهای موجود در این دستگاه ها آب را تصفیه نمیکنند و برخی از آنها مواد معدنی را به آب می افزایند.

در مراحل آخر تصفیه یعنی فیلتر پست کربن و مینرال ، طعم و بوی نامطبوع را از آب جدا کرده و املاح مفید معدنی را به آب تصفیه شده اضافه می کنند. نمیتوان پاسخ این سوال را به صورت قطعی ارائه کرد اما، لزوم استفاده از این دستگاه ها در مکان هایی مشخص میشود که میزان الاینده های موجود در آب زیاد باشد، و یا آب منطقه ای که در آن زندگی میکنید سختی زیادی داشته باشد. به همین دلیل هم اختصارا به این دستگاه ها دستگاه های آب شیرین کن گفته میشود. این روش هم عملکردی مانند دستگاه های اسمز معکوس دارند اما غشای آن درای حفره های بزرگتری در این روش تمام عوامل بیماری زا مانند باکتری ها از آب جدا میشوند و از بین میروند. یافت میشوند با سیستم های تصفیه آب خانگی متفاوت و به روش های زیادی آب آشامیدنی لوله کشی شهری را تصفیه مینمایند. بازرگانی تصفیه ایران هم یکی از شرکت هایی است که محصولات خود را برای رفاه بیشتر به صورت اینترنتی در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد، شما میتوانید در خانه خود تنها با چند کلیک محصول مورد نظر را سفارش دهید و دستگاه را در درب منزلتان سفارش دهید. در حال حاضر میتوان گفت که بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران دستگاه های تصفیه به روش RO یا دستگاه های اسمزمعکوس هستند که در تنوع زیادی در بازار ایران یافت میشوند. Th is  post was ᠎done  wi th GSA C​onte᠎nt Generator Demover᠎si on!