همچنین مضرترین و سرطان زا ترین ماده موجود در آب نیترات و نیتریت است که به کمبود اکسیژن خون در بدن انسان منجر خواهد شد و میتواند حتی به مرگ یک فرد بیمار باعث گردد. این فناوری باعث از بین رفتن ۹۹ درصد از آلودگیها و ناخالصیهای آب میشود؛ به همین خاطر، بهترین فناوری حال حاضر، جهت تصفیه آب به شمار میآید. این دستگاه ها بر پایه روش اسمز معکوس RO شوری آب را کاملا از بین برده و آب قابل شرب را تامین می کنند. ارسال رایگان از دیگر خدمات شرکت در جهت سهولت مشتریان برای سراسر ایران حتی کیش و قشم است. در تابستان سختی آب معمولا بالاتر است و میزان املاح مضر بیشتر میشود که امری طبیعی است. سختی آب لوله کشی شهری، به میزان املاح محلول و موادی همچون نیترات و نیتریت و کلا نمک های مضر داخل آب آشامیدنی میگویند که در آب شهری به طور معمول و همیشه عددی بالای 100 و در برخی مناطق کرج، تهران و حتی اصفهان این عدد میتواند حتی تا 900 یا 1000 هم باشد . ازدیگر مزایایی این روش با توجه به استاندارد، این است که واحد آب شیرین کن هوا را آلوده نمیکند و خروجی آب خنککننده نیروگاه نیز هیچ افزایش دمایی در آب ایجاد نمیکند تا زندگی آبزیان را در معرض خطر قرار دهد. Th is was cre​at ed by ​GSA Co nt en​t  Generato​r DE᠎MO.

در چرخهٔ باران این فرایند به صورت طبیعی انجام میشود.

این دستگاه تصفیه که معمولا از سیستم اسمز معکوس بهره میبرد، بدون هیچ گونه نقص عملکردی نسبت به دستگاههای تصفیه آب هوزینگی، و به علاوه، با ظاهر زیبا و کم حجمی که دارد، گزینه مناسبی برای خرید است. اما اگر به شما بگوییم که چیزی وجود دارد، میتوانید بنوشید که نه تنها سریع تر و طولانی تر از آب آشامیدنی معمولی تصفیه شده آبرسانی به بدن شما را انجام میدهد، بلکه سلامت خون، استخوان و اندام های داخلی بدن را نیز بهبود می بخشد، باور میکنید؟ این فیلتر، آلایندههای فیزیکی آب را دفع میکند، به حذف گل و لای موجود در آب میپردازد و جداسازی شن و ماسه و آلودگیهای معلق در آب را انجام میدهد. در چرخهٔ باران این فرایند به صورت طبیعی انجام میشود. قطعا برای خرید هر دستگاه و لوازم خانگی در بازار میتوان از نمادهای اصالت محصول به اصلی و اورجینال بودن آن پی برد. پس از آن، آب دیونیزه شده که با کشف رزینهای مصنوعی تبادل یونی در سال ۱۹۳۵ و سپس در دهه ۱۹۴۰ تجاری شد پیشرفت بعدی بود. از آنجایی که استرالیا در حدود ۷-۱۰ سال با خشکسالی میجنگد، آب بازیافتی گزینهای ملی و محبوب شدهاست. سلامت بدن انسان مسئله بسیار حائز اهمیتی است که میبایست حتما از محصولات دارای استاندارد جهانی بهداشت و گرید food grade استفاده نمود تا با آب آشامیدنی واکنش شیمیایی ایجاد نکنند و از دیگر مزایای دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا در مقایسه با دیگر برندهای معتبر تصفیه آب در بازار میتوان به دارا بودن اتصالات و شلنگ ها و مخازن تحت فشار فود گرید اشاره کرد که به هیچ عنوان طعم، رنگ و بوی آب آشامیدنی را تغییر نخواهد داد.

برند مینروا اما با دارا بودن نماد اصالت و هولوگرام رنگی فیلتر ممبران اسمز معکوس، بدون شک خیال مشتریان را بسیار راحت و آسوده کرده و قبل از نصب دستگاه توسط کارشناسان فنی مینروا فیلتر تمامی موارد لازم به خریدار نشان داده خواهد شد تا از کیفیت درجه یک محصول خریداری شده رضایت کامل را کسب نماید. حالبها به عنوان کانالهای انبساط پذیر کم فشاری با حرکات دودی عمل میکنند و ادرار را از کلیهها به مثانه انتقال میدهند. تهویه مطبوع یا هوارسانی دلپذیر یا هوایش دلپذیر شاخهای از مهندسی مکانیک است. گواهینامه بین المللی دیگری که انواع محصولات تصفیه آب مینروا طبق آن آب را تصفیه میکند WaterQuality است که میزان استاندارد هر گونه املاح مفید و مضری در آب آشامیدنی را برای حفظ سلامت بدن در سراسر جهان بررسی و ارائه داده و محصولات مینروا Minerva طبق این گواهی املاح مضر را به کمترین سطح استاندارد و املاح مفید را به بیشتری سطح استاندارد خود خواهند رساند. توجه کنید که برند مینروا طبق استاندارد جهانی بهداشت NSF و گواهی بین المللی غذا و دارو آمریکا FDA آب آشامیدنی را مطابق سلامت بدن انسان از املاح مضر پاکسازی خواهد کرد. برند مینروا با دارا بودن چهار مدل اصلی برای استفاده آب آشامیدنی و ضمن داشتن یک محصول به خصوص برای تصفیه آب چاه خانگی، مناسب ترین تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران محسوب میشود ضمن این که یک مدل پنج مرحله ای نیز برای استفاده آب آکواریوم تعبیه شده است تا کلر و املاح مضر آب برای ماهی آب شیرین کاملا حذف و مناسب استفاده در آکواریوم های خانگی شود.

انواع تصفیه آب خانگی مینروا در هر مدل شش مرحله تا هشت مرحله با دارا بودن غشاء اسمز معکوس که یک فیلتر بسیار ریزبافت 13 لایه با مارک فیلمتک آمریکایی است ابتدا تمام املاح مضر و مفید آب آشامیدنی را به صفر رسانده و به پساب فاضلاب هدایت مینماید و سپس توسط فیلتر پست کربن آب شیرین کن طعم و رنگ و بوی آب را مطبوع سازی نموده و فیلترهای مراحل بعدی نیز املاح مفید را حفظ و آب آشامیدنی را قلیایی و اکسیژنه خواهند کرد. به همین جهت حذف فلوراید از آب شهری یکی دیگر از دغدغه های افرادی است که به خرید دستگاه تصفیه کننده آب روی می آورند. برای مثال استفاده از فیلترهای تکی برای جذب رسوبات موجود در آب، ساده ترین راه ممکن می باشد .قیمت این فیلترها بسیار پایین است و به این صورت است که روی لوله خروجی آب نصب می شود که به اصطلاح به آن ها فیلترهای سرشیری گفته می شود .عملکرد این نوع از دستگاه های تصفیه آب بسیار محدود می باشد . دستگاه سختی سنج یا تی دی اس متر یک دستگاه دیجیتالی برای بررسی کیفیت آب آشامیدنی است که میتواند تفاوت سختی آب شهری و سختی آب تصفیه شده را پس از راه اندازی دستگاه به شما نشان دهد.