کار اصلی این فیلتر و لامپ یو وی با اشعه ماورا بنفش، انگل زدایی و میکروب زدایی آب آشامیدنی است. دستگاه های اسمز معکوس که در حال حاضر در بسیاری از خانه ها دیده می شود دارای تعدادی فیلتر اصلی می باشد و اضافه شدن یک یا دو فیلتر دیگر به آن ها، کاربرد دستگاه را بیشتر می کند. این فیلتر دارای کربن اکتیو یا کربن فعال در ساختار خود است. آب سخت دارای رسوبات و مواد معدنی بسیار زیاد است که برای بدن بسیار مضر می باشد. اما در مجموع تصفیه آب زیر سینکی به دلیل این که قابل رویت نیستند و مراقبت و نگهداری از آن ها آسان تر است طرفداران بیشتری دارد. کلر و مواد جانبی آن در این مرحله حذف می شوند. این دستگاه برای آب ای شهری که خود حاوی کلر هستند مناسب نمی باشد. کلر نیز یک ماده ی شیمیایی بسیار مضر است که در آب های شهری وجود دارد. یعنی با این فیلتر مواد معدنی مفید موجود در آب به حد استانداردی می رسد که برای بدن ضرری نداشته باشد. فیلتر مینرال: این فیلتر جهت حذف مقداری از املاح معدنی آب استفاده میشود، در واقع اگر سختی آب بالا باشد آن را کاهش میدهد اما نه به این صورت که تمام مواد معدنی آن را حذف می کند، به همین جهت معمولا در مرحله آخر قرار میگیرد.

بهترین دستگاه تصفیه آب

Po st w᠎as cre ated with the ​he​lp of G​SA Con​tent G enerat or ​DEMO !

این آب ها آلودگی های زیادی دارد مثل باکتری و ویروس ها که بسیار ریز هستند و تنها با این روش می توان تمام آن ها را از بین برد. در این مرحله فیلتر کربن پودری مواد و گاز های شیمیایی محلول در آب را از بین می برد. در این صورت آب خاصیت معدنی خود را حفظ خواهد کرد. این فیلتر سختی آب را تنظیم کرده و مواد معدنی که در طی تصفیه آب از بین رفته اند را به آن اضافه می کند. اما پس از استفاده از آن باید آن را از آب حذف کرد چرا که بیماری های زیادی را موجب می شود. هم چنین آنتی اکسیدان های فراوانی را به آب اضافه می کند که برای پیشگیری از سرطان بسیار مفید است. با نوشیدن آب آشامیدنی قلیایی میتوانید کاری کنید که مولکولهای سرطانی در محیط قلیایی رشد نکنند و در نهایت سرطان را در بدن خود متوقف کنید. همچنین ثابت شده است که در صورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی میتوان تا 90% نیترات موجود در آب را از بین برد.

یک کلمه: تصفیه آب

این نوع از دستگاهها معایبی نیز دارند مثلاً برد کوتاه آن یکی از مشکلات سختی گیرهای مغناطیسی است هم چنین بازدهی آن نسبت به سایر روشهای موجود سختیگیری آب پایین است به طوری که در بهینهترین حالت حدود هشتاد درصد از فرایند رسوب گذاری میکاهد. ضمن این که برای خرید اقساطی نیاز به مراجعه حضوری شما عزیزان نخواهد بود و تمام موارد آنلاین انجام میگردد. در این فرایند تمام املاح آب و هر نوع آلودگی باقی مانده در ریز ترین اندازه از بین خواهد رفت و سختی آب کم می شود. چون قیمت تمام شده بالاتری نسبت به دستگاه های رایج دارند. این دستگاه شامل چند فیلتر مختلف است که هر کدام از آن ها وظیفه دارند قسمتی از آلاینده ها ی آب را از بین ببرند. دستگاه های رومیزی به دلیل ظاهر زیبایی که دارند قیمت بیشتری دارند و برای کسانی مناسب است که دوست دارند تصفیه آب آن ها قابل مشاهده باشد. توجه نمایید که هزینه نگهداری مدلهای شش مرحله ای تا 8 مرحله ای چندان تفاوت بسیاری با هم ندارند و کاملا برای خریداران مقرون به صرفه و اقتصادی خواهند بود. تا ناخالصی ها و نمک موجود در آب حذف شود.

اما آنچه كه مسلم است هرچقدر ناخالصی های محلول در آب ( خصوصا آن دسته از ناخالصی ها كه برای بدن مضر هستند نظیر نیترات ) كمتر باشد آب گواراتر و سالم تر خواهد بود. در نتیجه گازهای شیمیایی و كلر محلول در آب از این فیلترها عبور كرده و نه تنها باعث افت كیفیت آب تولید شده میشوند بلكه به مرور زمان باعث صدمه زدن به ممبرین Ro شده و آن را تخریب می كنند. تصفیه کده امروزه با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مطلوب جهت جلب رضایت شما مشتریان عزیز گام برداشته و با پشتیبانی ۲۴ ساعته و امکان ثبت تیکت ، اعزام تکنسین و انجام خدمات در سریعترین زمان ممکن را امکانپذیر کرده است. معمولا کمپانی های معتبر این نوع کیت را روی دستگاه تصفیه آب خود قرار نمیدهد و این کیت ها اغلب فقط روی دستگاههای تصفیه آب مونتاژی در ایران قابل مشاهده هستند . با اینکه آب هیچ نوع کالری یا مواد مغذی آلی ندارد، وجودش برای همه اَشکال شناختهشدهٔ حیات الزامی است و در صورت اتمام آن، حیات روی کره زمین پایان مییابد.