برای انتخاب و خرید تصفیه آب مناسب ، قبل از هرچیز نیاز به اطلاعات و نکات راهنمایی دارید که شما را در انتخاب یاری کنند. با تحقیقاتی که روی افزایش غلظت آب پرتقال و آب گوجه فرنگی انجام شدهاست مزایای آن عبارت بودهاند از: هزینه عملیاتی پایینتر و توانایی اجتناب از فرایندهای نیاز به گرما که آن را برای مواد حساس به گرما مانند پروتئینها و آنزیمها که در اکثر محصولات غذایی موجود است مناسب میسازد. بعضي اوقات ، حتي اگر هيچ اتفاق بدی در کيفيت آبها وجود نداشته باشد ، در نتيجه ارزيابي ها و انتشارات انجام شده در رسانه ها افراد می توانند با خرید دستگاه تقویت کننده از آب بطری ، یا تصفیه آب لوله کشی استفاده کنند. بنابراین نمی توان کار تمیز کردن را به عهده افراد و خانواده ها گذاشت. بنابراین نمی توان قضاوتی کرد که در مورد همه دستگاه های درمانی اعمال شود. رساندن آب که منبع زندگی و سلامتی است ، یک خدمات عمومی است و نمی توان آن را به افراد واگذار کرد.

چهار راه‌ها برای حفظ تصفیه آب شما بالا رفتن بدون سوزاندن روغن نیمه شب

استفاده از تجهیزات تصفیه در آبادیهای کوچک ، روستاها و شهرها ، در مکانهایی که مردم بصورت جمعی زندگی می کنند مانند دفاتر ، مدارس ، بیمارستانها و ساختمانهای عمومی و همچنین در خانه ها خطرات زیادی برای سلامتی به همراه دارد. در زندگی روزمره ، ما می توانیم از چند طریق آب را تأمین کنیم. آیا آبی که می نوشیم سالم است؟ این املاح به مرور در لولههای آب شهری رخنه میکنند و شما باید آنها را تصفیه کنید تا بتوانید از داشتن بدن سالم مطمئن باشید. دستگاه های که مشتری در هنگام خرید نمی تواند تقلبی و ضعیف بودن آنها را تشخیص دهد. از طرفی كاهش TDS ممكن است تغییر طعم آب را به دنبال داشته باشد و از آنجا كه طعم و مزه آب یك پارامتر نسبی است و برای مصرف كنندگان مختلف متفاوت است، آستانه تغییر مزه نیز قابل اندازه گیری نبوده و لذا در استاندارد ذكر نشده است. در تصفیه خانههای شهری برای اینکه آب را تصفیه کنند، از کلر استفاده می کنند. آیا دستگاه های تصفیه آب واقعاً آب را تمیز می کنند؟

3 درس شما می‌توانید آموزش

چرا دستگاه تصفیه آب نور را بخریم؟ چرا آب تصفیه بنوشیم؟ آیا به دستگاه تصفیه آب خانگی اعتماد کنیم ؟ بو و مزه: از مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی این است که مزه و بوی آب را مطبوع کند و حتی میتوانند تلخی آب را نیز از بین ببرد. برای مثال، هنگامی که خط لوله حاوی آب نمک به کف دریا میرسد، میتوان آن را به شاخههای بسیاری تقسیم کرد، که هر یک به تدریج از طریق سوراخهایی کوچک در امتداد طولشان، آب شور خارج میکنند. اقتصادی ترین آنها آب لوله کشی است. گاها هنگام خرید فیلتر تصفیه آب با برندهایی مواجه خواهید شد که سازندۀ آنها کشورهای آسیای شرقی مانند کره و ژاپن و یا کشورهای اروپایی مانند ایتالیا ، آلمان ، اسپانیا و … در کشورهای در حال توسعه، ۹۰٪ از کل فاضلابها هنوز بدون تصفیه به داخل رودخانهها و جویبارهای محلی رها میشوند. این مهمترین وظیفه دولت های محلی است که آب از شیر به روش تمیز ، سالم و قابل اطمینان جریان یابد. اما آبی که می نوشیم چقدر سالم و بی خطر است تا بتوانیم زندگی کنیم؟ آب یکی از موادی ضروری در زندگی امروزی است.

1. به دلایلی که در بالا ذکر شد ، کار اولویتی که باید انجام شود ، رساندن آب سالم و تمیز به جامعه از طریق شبکه است. 2. با این حال ، در موارد اجباری که این وظیفه انجام نشده است. اگر تمیزکاری مناسب انجام نشود ، فیلتر ، صافی ، محفظه تصفیه ، پمپ و غیره میکروارگانیسم های ایجاد کننده بیماری می توانند تکثیر شده و کلنی تشکیل دهند. روش های زیادی می تواند استفاده شود اگرچه همه این روش ها با یک نام بیان می شوند (دستگاه های تصفیه آب خانگی) ، اما به وضوح مشخص است که آنها دارای اثرات ، مزایا و معایب مختلف و همچنین سطوح مختلف آسیب و فواید هستند. مصرف خانگی با تصفیه مناسب و گرمایش خانگی است. همانطور که میدانید آب شهری با اینکه یک آب تصفیه شده میباشد، اما دارای املاح، باکتری و موادی است که مصرف طولانی مدت آن باعث بروز بیماری های جبران ناپذیری میشود. افزایش ناگهانی جریان ناشی از بارندگی ممکن است باعث پر شدن و سرریز کردن شود. آلاینده های آلی ممكن است باعث بو ، رنگ و طعم نامطبوع آب شوند. Th is data was creat᠎ed  by G᠎SA Content G​en᠎er​ator Dem oversion!