این دستگاه نیز دارای سیستم اسمز معکوس است و علاوه بر مصرف خانگی، برای دستگاههای آکواریوم نیز مناسب است. دستگاه تصفیه آب خانگی، به روش فیلتراسیون یا اسمز معکوس (Reverse Osmosis) در اندازه کوچک و با ظرفیت های تولید مختلف از ۱۰۰ لیتر تا حداکثر ۳۰۰ لیتر در شبانه روز، مشکلات مربوط به آلودگی و املاح آب را تا بیش از ۹۵ درصد رفع می کنند و املاح و مواد مضر موجود در آب های خام نظیر مواد شیمیایی آلی، ذرات معلق، بو و نمک ها را طی مراحل مختلف از بین می برند و از آب حذف می کنند و آبی با کیفیت مناسب و گوارا برای آشامیدن، تولید می کنند. ضمن این که شهرهای بزرگ ایران همچون تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و دیگر شهرهای صنعتی کشور با دارا بودن کارخانه های مختلف در اطراف شهر باعث آلودگی هوا و وجود موارد شیمیایی در هوای شهر خواهند شد که با آمدن باران این مواد شیمیایی وارد آب های زیر زمینی شده و در لوله کشی آب شهری راه پیدا خواهند کرد. سختی آب لوله کشی شهری، به میزان املاح محلول و موادی همچون نیترات و نیتریت و کلا نمک های مضر داخل آب آشامیدنی میگویند که در آب شهری به طور معمول و همیشه عددی بالای 100 و در برخی مناطق کرج، تهران و حتی اصفهان این عدد میتواند حتی تا 900 یا 1000 هم باشد .  Da ta was created wi᠎th the  he lp  of GSA Conte᠎nt Generator ​DE MO .

دستگاه تصفیه آب

به همین جهت نیترات و نیتریت که ریزترین املاح مضر آب هستند و باعث کاهش اکسیژن خون در بدن شده و بعضا میتوانند باعث مرگ انسان و کودکان نیز شوند کاملا از آب شرب حذف خواهند شد. همچنین مضرترین و سرطان زا ترین ماده موجود در آب نیترات و نیتریت است که به کمبود اکسیژن خون در بدن انسان منجر خواهد شد و میتواند حتی به مرگ یک فرد بیمار باعث گردد. باعرض سلام و خداقوت خدمت اساتید شرکت پاک آب جناب آقای شیرمحمدی و همچنین واحدفروش جناب آقای امید سلمانی و نصاب عزیز جناب رامش گل البته اگر تو اعلام اسامی این بزرگواران اشتباهی شده به بزرگیتون ببخشید. این مسئله باعث میگردد تا مدل های تقلبی از این برند در بازار ایران عرضه نشوند ضمن این که سایتهایی نظیر دیجی کالا، ایمالز، ترب و دیگر شرکت های تصفیه آب به فروش این برند نمیپردازند و این امر باعث دلگرمی و ارائه خدمات پس از فروش منسجم از یک شرکت واحد خواهد شد. با توجه به تحقیقات و ارائه های علمی سازمان جهانی بهداشت NSF میتوان گفت که دستگاهی که از فیلتر مینرال معدنی ساز بهره گیری نکند برای بدن انسان ضرر داشته و آب آشامیدنی خروجی آن برای حفظ سلامت بدن مفید نخواهد بود.

تصفیه آب خانگی

عملکرد متفاوت هر یک از سیستم های تصفیه آب خانگی که برای منزل و آپارتمان و حتی شهرک ها و ویلا برای آب چاه خانگی استفاده میشود باعث تفاوت قیمت تصفیه آب خانگی میشود و طبیعتا هر دستگاهی توانایی حذف کامل و جامع املاح مضری که موجب کاهش سلامت بدن شما و خانواده محترمتان میشود را ندارد. مینروا در 4 مدل اصلی شش الی هشت مرحله ای در بازار ایران و با یک قیمت مشخص در سراسر ایران عرضه میشود. برای آپارتمان و منازل، بهترین دستگاه تصفیه آب مینروا که مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز است به همراه تضمین قیمت و کیفیت مناسب ترین گزینه به شمار میرود به همین جهت اگر هنوز سوال دارید که چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟ سراهی و شیر ورودی دستگاه نیز در همین پکیج قرار گرفته تا برای راه اندازی دستگاه تصفیه از آب سرد شهری بتوانید ورودی های لازم را بگیرید و هیچ نیازی به خرید قطعات اضافی نخواهد بود. شیربرقی مسئول کنترل ورودی آب به داخل ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی است. حالا سوال اصلی این است که چه نوع دستگاه آب تصفیه کنی نیاز دارید ؟

چرا تصفیه آب برای کسب و کار کوچک دوست نیست

خرید فیلتر تصفیه آب ، باید ها و نباید ها ؛ کیفیت فیلترهای دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس از اهمیت بالایی برخوردار بوده و هرچه نوع فیلترهای دستگاه مرغوب تر باشند ، کیفیت آب خروجی از شیر برداشت نیز مطلوب تر است . آب خروجی این دستگاه میتواند به شیر برداشت آب در کنار سینک و یا حتی به یخچال ساید بای ساید هم متصل شود. با تبدیل تدریجی مواد حل شده به مواد جامد، معمولاً یک توده بیولوژیکی، که پس از آن تهنشین میشود، یک خروجی با خلوص بیشتر تولید میشود. در ادامه بیشتر به ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه هوا پی خواهیم برد. در تابستان سختی آب معمولا بالاتر است و میزان املاح مضر بیشتر میشود که امری طبیعی است. برند مینروا این مسئله را نیز حل کرده و از شیر برقی به همراه های پرشر یا شیر فشار بالا و لو پرشر یا شیر فشار پایین استفاده کرده است. برند مینروا اما با دارا بودن نماد اصالت و هولوگرام رنگی فیلتر ممبران اسمز معکوس، بدون شک خیال مشتریان را بسیار راحت و آسوده کرده و قبل از نصب دستگاه توسط کارشناسان فنی مینروا فیلتر تمامی موارد لازم به خریدار نشان داده خواهد شد تا از کیفیت درجه یک محصول خریداری شده رضایت کامل را کسب نماید.