اما نکته اینجاست که نه تنها درایران ، بلکه در هیچ کشور دیگری ناخالصی های محلول در آب مثل : سختی و سنگینی آب ، املاح حل شده در آب و … به این دلیل که در کشور ما نمایندگی معتبر دستگاه های آب شیرین کن زیادی وجود ندارند، افراد سو استفاده گر دست به وارد کردن دستگاه های تصفیه کننده آب و پخش آنها کرده اند، به این دلیل که دستگاه های تقلبی دارای ظاهری تقریبا مشابه دستگاه های اصل هستند تشخیص اصالت آنها بسیار مشکل است، به همین دلیل نمیتوان اطمنیان داشت که دستگاهی که خریداری میشود فیک است یا اصل. بازرگانی تصفیه ایران دارای نمایندگی فروش دستگاه های تصفیه کنند آب از جمله برند های سافت واتر، سی سی کا و اسمارت است و همچنین یکی از بزرگترین وارد کننده های دستگاه های تصفیه آب در ایران محسوب میشود. یکی دیگر از دستگاه هایی که در بازار ایران موجود هستند، دستگاه های ورودی ساختمان اند که میتوان از آنها برای تصفیه کردن آب کل وردی ساختمان استفاده نمود، این دستگاه ها بر بخش مرکزی ساختمان نصب میشوند و املاح و آلاینده های موجود در آب کل ورودی ساختمان را حذف میکنند، مزیت استفاده از آنها در مکان هایی است که آب دارای شن و ذرات درشتی است که هم در آب آشامیدنی و هم در آب استحمام وجود دارد.

دستگاه تصفیه آب

مینروا که بهترین تصفیه آب خانگی در ایران محسوب میشود در مراحل فیلتر تصفیه آب اول تا سوم ابتدا به حذف املاح درشت و بزرگتر از پنج میکرون میپردازد تا هر گونه رسوب و ته نشین شدن که از زنگ لوله و شن و ماسه های داخل آب زیر زمینی بوجود می آید حذف شده و از بروز سنگ کلیه در بدن انسان جلوگیری نماید. اگر میزان شن و ماسه موجود در آب زیاد است و در حین شست و شو با مشکل مواجه میشوید، میتوانید از سردوشی استفاده نمایید که قدرت حذف ذرات درشت آب را داشته باشد و برای آشامیدن و پخت و پز هم دستگاه های فیلتراسیون خانگی استفاده نمایید که در انواع و مدل های مختلفی در بازار موجود هستند و قابلیت های زیادی را برای شما فراهم میکنند. دستگاه آب شیرین کن 6 مرحله ای یکی از جامع ترین دستگاه های تصفیه کننده آب است که در بازار وحود دارد، این دستگاه ها قیمت بسیار مناسبی دارند و یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار ایران و جهان به حساب می آیند. اضافه شدن مواد تصفیه به فاضلاب آن را تبدیل به مایه ای نیمه جامد شبیه لجن میکند که در اصل حاوی ذرات شسته شده از محصولات آرایشی و الیاف مصنوعی موجود در پوشاک شسته شده در ماشینهای رختشویی هستند مشخص نیست وقتی این ذرات پلاستیک وارد چرخه محیط زیست میشوند از کجا سر درمیآورند پروفسور «آن مری ماهون» از پژوهشگران انستیتو تکنولوژی دوبلین میگوید: «ضروری است که ما از آنچه بر خاک و درون آن جریان مییابد آگاهی کامل بیابیم.

دستگاه تصفیه آب خانگی

استاندارد WQA، استاندارد انجمن کیفیت آب است که بهبود کیفیت آب را بررسی میکند و همه محصولات باید این استاندارد را داشته باشند. کارشناسان نصب دستگاه، پس از نصب سختی آب را تست میکنند و دستگاه را را با عملکرد مناسب و استاندارد به شما تحویل میدهند، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش مجموعه تماس بگیرید. استاندارد NFS یا استاندارد بنیاد ملی بهداشت، داشتن تاییده این سازمان به این معنی است که این دستگاه از نظر بهداشتی کیفیت لازم را دارد، این استاندارد در تمام دنیا ارزشمند است. به همین دلیل لازم است که در هنگام خرید دستگاه، دستگاهی را انتخاب کنید که کیفیت مناسب و سلامت خوبی داشته باشد. بسیاری از شرکت هایی که در زمینه واردات دستگاه های تصفیه کننده آب فعالیت دارند محصولاتشان را به صورت اینترنتی هم عرضه میکنند، از آنجایی که در سال های اخیر خرید اینترنتی رواج زیادی پیدا کرده است بیشتر افراد خرید اینترنتی را نسبت به خرید به صورت حضوری ترجیح میدهند. در این روش آب خام توسط پمپ وارد دستگاه های تصفیه آب میشود و با عبور از غشا نیمه تراوا تصفیه میشود و و آب خالص به داخل مخزن دستگاه و آب تغلیظ به خارج از دستگاه انتقال پیدا میکنند.

شیر آب خروجی از دستگاه: شیر دستگاه یکی از مهمترین قطعات آب است که با توجه به نوع دستگاه در مکان مشخصی نصب میشود. مهمترین اجزای بکار رفته در دستگاه تصفیه کنند آب خانگی شامل، فیلترها، سوییچ های محافظ پمپ، مخزن، شیر آب خروجی از دستگاه، شلنگ ها و اتصلات هستند که همگی تشکیل یک دستگاه فیلتراسیون آب را میدهند. در برخی موارد، می توان آنها را با برش به اندازه 0.5-1.5 میلی متر در تجزیه کننده های مکانیکی خرد کرد. اگر برای خرید دستگاه تصفیه آب به بازار مراجه کرده باشید انواع مختلفی از این دستگاه ها را در بازار می یابید، این دستگاه ها دارای فیلتر های مختلفی هستند و از تکنولوژی های گوناگونی برای تصفیه کردن آب استفاده میکنند، در ادامه انواع این دستگاه ها را بررسی میکنیم. بنابراین در خرید یک دستگاه تصفیه آب، در وهله اول به اسمز معکوس بودن آن توجه کنید. روش تصفیه آب اسمز معکوس را میتوان یکی از برترین روش های تصفیه آب خانگی برشمرد که در آن از فناوری های غشایی و فیلترهای متعددی استفاده میشود. در این روش تمام میکروب ها و آلاینده های آب استفاده از اشعه فرابنفش از بین میروند، برای انجام فرایند های اینکار از یک لامپ جیوه ای استفاده میشود که این قایلیت را دارد که بیش از 99 درصد ناخالصی های موجود در آب را از بین ببرد.

Th is po st h᠎as be en c reat ed wi​th GSA C​ontent  Gen​er᠎ator Demoversion​!