تنوع محصولات و قطعات بکار رفته در دستگاههای تصفیه آب بهحدی زیاد است که گاها خریداران را در انتخاب دستگاه مورد نیازشان سردرگم میکند. ما در فروشگاه گوارا ، وطیفه داریم تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را به شما عزیزان معرفی کنیم. چنین دستگاه هایی قادر خواهند بود بطور موثرتری هوا را تصفیه نمایند و با دور و سرعت کمتر فن و سر و صدای کمتر (به دلیل ابعاد مناسب فیلترها) می توانند هوای پاک را در اختیار شما قرار دهند. فراب کالا مرکز معتبر خرید و فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران میباشد که می توانید در کمترین زمان ممکن آن را با قیمت مناسب انتخاب و خریداری کنید. این دستگاه ها به دلیل وجود فیلتر ممبران توانایی کاهش سختی آب را به صورت کامل دارند، این موضوع با توجه به معایب آب سخت برای بدن اهمیت زیادی دارد. این دستگاه توانایی حذف پارامترهایی که یک فیلتر ممبران قادر به حذف آن است را ندارد. همچنین آزبست (پنبه کوهی یا پنبه نسوز) که برای تولید لنت ترمز و کلاچ مورد استفاده قرار می گیرد، موجب افزایش استحکام در مقابل اصطکاک می شود، که یکی از عوامل مهم در ابتلا به سرطان می باشد.

یکی از فاکتورهای مهم آب، مقدار ذرات جامد آب TDS است.

فرایند حذف مواد آلاینده از فاضلاب را تصفیه فاضلاب می گویند. لذا قبل از مصرف باید نمونه آب مورد آزمایش قرار بگیرد و پارامترهای آن به خصوص سختی و TDS آب ورودی (خام) و آب خروجی (تولید) با استاندارد مورد نظر مطابقت داده شود و درصورت مغایر بودن با نصب دستگاه تصفیه آب به حد مقبول استاندارد مورد نظر رسانده شود تا قابل مصرف باشد. یکی از فاکتورهای مهم آب، مقدار ذرات جامد آب TDS است. TDS درواقع بیانگر مقدار ذرات و رسوباتی است که هنگام جوشاندن آب در کتری یا سماور مشاهده میکنید. اگر مشکل آب فقط املاح و ذرات اضافی است می توانید از یک فیلتر یک مرحلهای یا سرشیری استفاده کنید اما اگر آب، غیر از این موارد بو و طعم بدی هم داشته باشد بهتر است از دستگاههایی که فیلترهای چند مرحلهای دارند استفاده کنید. ماسک هایی که دارای استاندارد آمریکایی NIOSH واستاندارد اروپایی EN149 هستند، از جمله ماسک های مورد قبول برای فیلتر کردن این ذرات از هوای آلوده می باشند. دستگاه های اولترافیلتراسیون (الترافیلتراسیون) و دستگاه نرم کننده آب هم جزو تولیدات این شرکت محسوب می شود. پس با استفاده از دستگاه تصفیه آب می توانید همواره بهترین و در دسترس ترین آب معدنی را داشته باشید.

آماتورها تصفیه آب اما نادیده بگیرید چند تا آسان مسائل

هنگام خرید دستگاه تصفیه آب باید به دنبال چه باشید؟ پس اگر شما نیز بهدنبال خرید یک دستگاه تصفیه آب هستید، توصیه میکنیم تا انتهای این مطلب با همواره باشید. گوناگونی این فناوری گسترش یافته تا سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته باشد، به عنوان اولین روش با استفاده از انرژی خورشیدی غیرفعال و گرانش. البته در سیستم آب شهری مقدار قابل توجهی از این آلودگیها کاسته میشود ولی احتمال دارد که برخی از آنها در آب باقی بمانند و یا در مسیر انتقال آب به دلایل گوناگونی از قبیل فرسودگی سیستم لولهکشی و … بنابراین اگر فقط به عملکرد دستگاه و کیفیت آب مصرفیتان اهمیت میدهید از بین این دو مدل اولویت و برتری با دستگاه تصفیه آب زیر سینکی است. بنابراین با توجه به نیازتان دستگاه با تعداد مراحل مناسب را خریداری نمایید. بنابراین اگر آب نوشیدنی محل سکونت شما کیفیت مناسبی ندارد، برای اینکه خیالتان از بابت عدم وجود این آلودگیها درآبی که مینوشید راحت شود، باید از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنید. این الیافهای ،فشرده شده که در لابه لای آنها منافذی به قطر حداکثر 10 تا 1 میکرون وجود دارد. محصولاتی نیز در بازار وجود دارند که هدر رفت آب در آنها صفر است. ​Th᠎is c on᠎tent has ​been cre ated ​with t he help of G SA Con te᠎nt  Gen erat or ᠎DE MO.

این امر باعث شده تا دستگاه تقلبی و قیمت ارزان وارد بازار شوند و خریداران دستگاه تصفیه آب خانگی نتوانند به خوبی اصل را از غیر اصل تشخیص بدهند. این گونه دستگاهها تقلبی است و کیفیت مناسب را دارا نخواهد بود. فیلترهای مورد استفاده در این دستگاه استاندارد هستند و به وفور در بازار با قیمت مناسب یافت میشوند. این امر باعث انحنای ساختار مولکولی آب شده و همچنین به آن یک گشتاور دوقطبی الکتریکی میدهد و باعث میشود آن را به عنوان مولکول قطبی طبقهبندی کنند. نیم تا دو سوم آب پشت این غشا باقی میماند که به عنوان آب پسمانده (Concentrate) دور ریخته میشود. انتخاب از بین این دو دسته کاملا وابسته به کیفیت آبی است که قرار است تصفیه شود. این دستگاه در درون کابینت آشپزخانه نصب میشود و آب تصفیه شده به وسیله شیری که در کنار شیر آب آشپزخانه نصب شده است قابل برداشت است.