لذا آب مصرفی دام و طیور می بایست در حد استاندارد آب آشامیدنی باشد. تصفیه آب همواره بعنوان یکی از چالش های اساسی در زندگی انسان ها مطرح بوده و این موضوع باعث آن گردیده که از گذشته های دور تا به امروز ، بشر بدنبال کشف راه حل های جدید و دستیابی به تکنولوژی های پیشرفته تر در زمینه تصفیه آب شرب مصرفی خود باشد . پس از اتمام مهلت گارانتی تمام خدمات مربوط به دستگاهتان را با قیمتی مناسب انجام خواهند داد تا خیالتان از هر جهت راحت باشد. به هنگام تعویض فیلتر فرابنفش به علت آن که لامپ یو وی و جیوه به کار رفته در آن سمی و خطرناک است، باید دقت لازم را انجام داد. همانطور که می دانید علت ایجاد سرطان ریه در انسان کشیدن سیگار است. این اشعه خطری برای انسان ندارد و برای از میان بردن کامل موجودات زنده آب بسیار موثر است. در انسان این دستگاه در سیستم ایمنی بدن، جذب و انتقال چربی و جذب آب میان بافتی کارکرد دارد. شرکت راد گستر نوین با سابقه ای بیش از 16 سال نمایندگی دستگاه های تصفیه آب اصل تایوان را در ایران دارد و وارد کننده بهترین مارک های تصفیه آب خانگی تایوانی سافت واتر، سی سی کا و آکواپرو می باشد.

پنهان معمای پشت تصفیه آب

این سه برند مدل های مختلفی از آب تصفیه کن های خانگی را عرضه کردن که در ادامه بهترین های آن ها را معرفی می کنیم. از نظر روش تصفیه، اسمز معکوس و اولترا فیلتراسیون رایج ترین و بهترین دستگاه ها می باشند. دستگاه های اولترا فیلتراسیون بدون برق و پمپ و مخزن کار می کنند و قادرند تمام رسوبات آب را از بین ببرند و به دلیل این که برقی نیستند در هزینه ی برق صرفه جویی می کنند. تصفیه آب سی سی کا از روش های اسمز معکوس، اولترا فیلتراسیون و نانو فیلتراسیون برای تصفیه آب استفاده می کند. این برند بهترین دستگاه های اسمز معکوس را تولید می کند و شهرت جهانی دارد. بیشتر دستگاههای تصفیه آب موجود در ایران، معمولا از سیستم اسمز معکوس استفاده میکنند که این سیستم یکی از پراستفادهترین سیستمهای تصفیه آب در دنیا به شما میآید که توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را دارد. در فرایند سمز معکوس، آب با فشار زیاد وارد فیلتر ممبران می شود و تا 0001/0 میکرون تمامی مواد و املاح مضر آب از بین می رود. اگر به زمان تعویض فیلتر ها دقت نکنید، از کیفیت آب کاسته می شود. PH آب را بالا می برد و خواص آنتی اکسیدانی به آن می دهد.

This ᠎post has be᠎en ᠎done  by GSA Con᠎tent G ener᠎ator D᠎em​oversi​on !

تصفیه آب اکسیژن ساز: این دستگاه با فیلتر اکسیژن ساز یا همان مادون قرمز، مولکول های آب را می شکند و سطح اکسیژن آب را بالا می برد. این نوع از دستگاهها معایبی نیز دارند مثلاً برد کوتاه آن یکی از مشکلات سختی گیرهای مغناطیسی است هم چنین بازدهی آن نسبت به سایر روشهای موجود سختیگیری آب پایین است به طوری که در بهینهترین حالت حدود هشتاد درصد از فرایند رسوب گذاری میکاهد. تصفیه آب قلیایی: این دستگاه با فیلتر قلیایی خود آب را از حالت اسیدی خارج می کند و آن را یونیزه یا قلیایی می کند. زمان تعویض این فیلتر تا موقعی است که کتری آب جوش شما رسوب بزند و یا سختی تی دی اس آب تصفیه شده بالای 100 آمده باشد که معمولا این اتفاق بالای دو و نیم الی سه سال زمان میبرد که به معنی دوام بالا و عمر مفید بسیار خوب این فیلتر استفاده شده در بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران است. افراد زیادی به دنبال خریدن یک دستگاه تصفیه آب مناسب و باکیفیت هستند ولی تعداد اندکی میدانند که یک دستگاه تصفیه آب خوب چه ویژگیهایی باید داشته باشد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی انواع مختلفی دارند. دستگاه های تصفیه آب از نظر ظاهری نیز انواع زیر سینکی، رومیزی و دیواری نیز دارند که با توجه به نیازتان می توانید آن را انتخاب کنید. باید دقت داشته باشید که نمی توان قطعات و فیلترهای مختلفی را برای دستگاه تصفیه کننده آب رومیزی استفاده نمود. در گلخانه ها نیز به دلیل حساس بودن رشد گیاهان و همچنین نیاز به بازدهی بالای محصولات به دلیل هزینه های بالای نگه داری می توان آب شیرین کن ده متر مکعبی را نصب کرد. اما توانایی کاهش سختی آب را ندارند و هم چنین به عنوان آب شیرین کن نیز نمی توان از آن ها استفاده کرد چون یون های موجود در آب را از بین نمی برد، بنابراین مناسب مناطقی هستند که آب در آن جا رسوبات بیشتری داشته باشد. دستگاه های سافت واتر 6 الی 8 مرحله ای می باشد و توانایی از بین بردن آلودگی های آب را تا 99 درصد دارند هم چنین آب شیرین کن نیز هست و آبی که در اختیار شما قرار می دهد از نظر بهداشتی بسیار استاندارد و گوارا خواهد بود. این کشور بهترین دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس را تولید می کند که یک روش بین المللی برای تصفیه سازی آب است.