توجه: کیفیت فیلترهای دستگاه تصفیه آب بسیار مهم است، فیلترهای استفاده شده باید اورجینال باشند تا بتوانند املاح موجود در آب را به صورت استاندارد حذف نمایند. قیمت کلیه دستگاه تصفیه آب ارائه شده در مجموعه تخصصی دماتجهیز به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است. دستگاه تصفیه آب کامل و استاندارد (دارای تمام فیلترهای مورد نیاز و مراحل فیلتراسیون متعدد) قادر است تا میزان 98% املاح مضّر، میکروارگانیزم های بیماری زا و سختی آب آشامیدنی را برطرف سازد و آب سالم، سبک و گوارایی را برای مصرف کنندگان فراهم آورد. دستگاه تصفیه آب خانگی کامل، دارای یک محفظه بازتابنده به همراه لامپ تولید اشعه UV میباشد. برای رسیدن به این هدف، در دستگاه های تصفیه آب خانگی LAN SHAN، یک شیر میکس تعبیه شده است. دستگاه تصفیه آب خانگی کامل و مجهز به تکنولوژی اسمز معکوس با حذف انواع ناخالصی ها مانند نیترات، سرب، جیوه و سختی موجود در آب، آبی سالم، سبک و گوارا را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. Content h as be en creat​ed  wi​th t᠎he help of GSA Co nt ent ᠎Genera᠎to r  DEMO​!

سه شگفت‌انگیزترین تصفیه آب تغییر نحوه دیدن جهان

برای حذف چنین موادی باید از روش اسمز معکوس، که در دستگاه های چند مرحله ای خانگی بکار گرفته می شود، استفاده نمود. سیستم تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای ACE02 ایزی ول با مخزن Q-PACK خصوصیات برجسته ای دارد و بهترین برند تصفیه آب خانگی در بازار شناخته می شود . هر لوازم خانگی نیاز به سرویس و نگهداری خاص خود دارد. 6. انسان با توسعه صنایع و افزایش جمیعت، خود بزرگترین عامل آلوده کننده آب در طبیعت است. مینروا دارای چهار مدل اصلی ۶ مرحله ای معدنی ساز مینروا، ۷ مرحله ای قلیایی کننده آب آشامیدنی مینروا، ۸ مرحله ای اکسیژن ساز مینروا و ۸ مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا میباشد. دستگاه تصفیه آب خانگی کامل و مجهز به تکنولوژی اسمز معکوس با حذف ناخالصی ها و سختی موجود در آب، آبی سالم، سبک و گوارا را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. معمولاً اولین دغدغه افرادی که به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب خانگی هستند، دسترسی به آب با کیفیت بالا جهت شرب و پخت و پز در داخل منزل هستند. در نتیجه با خرید دستگاه تصفیه آب استاندارد، از مرکز فروش معتبر، سلامتی خود و خانواده تان را تضمین نمایید. بدیهی است در صورتی که از مواد و پلاستیکهای بازیافتی و غیر بهداشتی در بدنه این دستگاه استفاده شده باشد، مواد زاید و مضر به آب اضافه خواهد شد که سلامتی فرزندان شما را به خطر خواهد انداخت.

شتاب زده عمل نکنید .

در سایت مرجع و فروشگاهی دماتجهیز، اطلاعات فنی و قیمت های تضمین شده انواع دستگاه تصفیه آب، از برندهای معتبر با گارانتی اصلی، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است. مدت زمان گارانتی این محصول سی ماهه می باشد . ضمن تشکر از جنابعالی جهت اطمینانی که به نظرات فنی کارشناسان فروش دماتجهیز دارید، لازم به ذکر است اصولا تعیین و انتخاب برند محصول موردنظر براساس سابقه، قدرت برند، خدمات و قیمت محصول نهایتا توسط خریدار تعیین م­یگردد. فاکتورهایی که تعیین کنندهٔ هزینهٔ آب شیرین کن هستند عبارتند از: ظرفیت و نوع تأسیسات، محل، آب، نیروی کار، انرژی، منابع مالی، و جمعآوری دور ریز. و در ثانی هنگام خرید دستگاه تصفیه آب، اطلاعات کافی در مورد سیستم و نحوه عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی داشته باشید. جمع بندی : جهت انتخاب ، ثبت سفارش و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی شتاب زده عمل نکنید . تخمین زده شدهاست که ملتهای عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) سالانه برای جایگزینی زیرساخت آب قدیمی جهت تضمین تأمین، کاهش نرخ نشت و حفاظت از کیفیت آب، حداقل نیاز به سرمایهگذاری معادل ۲۰۰ میلیارد دلار آمریکا دارند.

اصل و ارزان قیمت جداً خودداری نمایید.

بطوریکه این قیمت ها نیز شامل بخش تضمین بهترین قیمت سایت دماتجهیز عضو رسمی اتحادیه فروشندگان لوازم شوفاژ و تهویه مطبوع می باشد. از آنجایی که مصرف آب لوله کشی شهری، در دراز مدت باعث امراض مختلف در بدن انسان می شوند، هدف اصلی از تصفیه آب، جداسازی مواد مضر و بیماریزا، از آب و نیز از بین بردن بو و طعم نامطبوع آب می باشد. تابش اشعه فرابنفش توسط لامپ UV به آب عبوری از دستگاه، باعث از بین رفتن عوامل بیماری زا مانند ویروس، باکتری و میکروارگانیسم های احتمالی موجود در آب میشود. در این مرحله تابش اشعه ماوراء بنفش باعث میکروب زدایی آب میشود. با توجه به ارتباط مستقیم کیفیت آب آشامیدنی و سلامتی افراد، توصیه میشود که از خرید دستگاه های تصفیه آب غیر اصل و ارزان قیمت جداً خودداری نمایید. در آب آشامیدنی وجود داشته باشند که برای سلامتی افراد بسیار مضّر و زیان آور است. یکی از مراحل مهم تصفیه آب روش اسمز معکوس است. در صورتی که در دستگاه تصفیه هوای شما از یک فیلتر هپای استاندارد استفاده شده باشد، با جذب ذرات معلق، علائم بیماریهای تنفسی افراد کاهش یافته و سپس با مرطوب کردن ملایم محیط توسط بخور خانگی، این بهبود کیفیت هوا کامل می گردد.