این فرآیند میتواند توسط تکنولوژی تقطیر ( تبدیل مایل به بخار آب برای جداسازی املاح مضر از مولکول آب ) و دیونیزاسیون ( جداسازی و حذف یون مثبت و منفی از طریق کاهش نمک های محلول در آب ) و سیستم اسمز معکوس که بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی است انجام پذیرد. آب لوله کشی شهری با عبور از لوله های گالوانیزه و منابع زیر زمینی شامل ذراتی همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم، آهک و دیگر مواد مضر است که میتوان این مواد محلول در آب را توسط یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای، 7 مرحله ای و یا 8 مرحله ای کاملا تصفیه و به پساب فاضلاب هدایت نمود تا میزان آب مانده با سختی استاندارد زیر 100 را معدنی سازی کرده و برای مصرف آشامیدن روزانه استفاده کرد. ضمن این که تصفیه آب خانگی کاربردهای پزشکی، دارویی، شیمیایی و صنعتی برای بدست آوردن آب با سختی بسیار پایین را نیز دارد. با توجه به این که ممبران فیلمتک 13 لایه ریزبافت در این دستگاه توانایی حذف املاح تا یک ده هزارم میکرون را دارد میتوان گفت بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران مینروا است.

تصفیه آب خانگی

Post w as cre᠎at᠎ed ᠎by G SA Conte​nt Gener᠎at or DEMO .

این روزها با وجود بسیاری از تولیدکنندگان در صنعت تصفیه آب، تشخیص اینکه کدام خوب است، کدام نه و کدام استانداردهای لازم را دارد، دشوار است. میزان فضا و امکاناتی که در خانه در اختیار دارید، نوع دستگاه شما را مشخص میکند و میتوانید با بررسی شرایط، با اطمینان خرید خود را انجام دهید. آب خاکستری آب زایدی میباشد که در سینکهای ظرفشویی، دستشوییها، حمامها یا ماشین-های لباسشویی مورد استفاده قرار میگیرد اما حاوی فاضلاب نبوده (آب سیاه را بررسی کنید) و سطح بازیافتی آن در حد آبهای اصلاحشده نمیباشد. در این زمینه، بریزین به عنوان رهبر در نظر گرفته میشود و دیگر شهرها پروژه بازیافت آب کریدور غربی را که زمانی کامل بوده بررسی میکنند. با این حال به دلیل تأثیر منفی آن بر سلامت و همچنین ناکارآمدی آن در کشتن انواع خاصی از تک یاخته ها، این تکنیک محبوبیت خود را از دست داد و راه را برای سایر تکنیک های تصفیه هموار کرد. جوی مارکت مثل یک ویترین پر زرق و برق تخصصی است که با تولید و ارائه انواع و اقسام محصولات در حوزه تصفیه آب خود را به بهترین شکل در بین کاربران و مصرف کنندگان این صنعت ماندگار کرده است.

یک خرید دستگاههای تصفیه آب خانگی خوب نمک های اضافی، ذرات معلق و میکروب ها را از بین می برد و ویتامین ها و مواد معدنی ضروری خود را حفظ می کند. سرامیک از دیرباز نقش مؤثری را در تصفیه آب داشت و پیشینیان به خوبی از نظر آلاینده زدایی و فیلتراسیون سرامیک آگاه بود به نوع ای که از دیگهای بزرگ سرامیکی به همراه خاک رس و خاک اره در جهت گرفتن گل و لای آب خروجی از چاه و در ورودی زمینها استفاده میشد به مرور زمان به دلیل ناتوانی این فیلترهای سرامیکی در کشتن ویروسهای موجود در آب و گرفتن گچ آب این فیلترها منسوخ شدند. اغلب کارشناسان صاحب نظر در صنعت تصفیه ، توصیه می نمایند در جهت تامین املاح معدنی مفید برای بدن انسان و همچنین در صورتی که نسبت به مزه و طعم آب حساس هستید ، حتما از این نوع فیلترها استفاده نموده و هنگام خرید دستگاه تصفیه آب به این موضوع توجه خاص داشته باشید .

10 راه برای شروع فوری فروش تصفیه آب خانگی

برای انتخاب دستگاه تصفیه آب مناسب برای منزل یکی از مهمترین مواردی که باید در نظر گرفت شناخت نوع آب و میزان آلودگی آب منطقهای است که در آن زندگی میکنید. یک دستگاه آب تصفیه کن خوب نمک های اضافی ، ذرات معلق و میکروب ها را از بین می برد و ویتامین ها و مواد معدنی ضروری آب را حفظ می کند . دستگاه تصفیه آب خانگی، به روش فیلتراسیون یا اسمز معکوس (Reverse Osmosis) در اندازه کوچک و با ظرفیت های تولید مختلف از ۱۰۰ لیتر تا حداکثر ۳۰۰ لیتر در شبانه روز، مشکلات مربوط به آلودگی و املاح آب را تا بیش از ۹۵ درصد رفع می کنند و املاح و مواد مضر موجود در آب های خام نظیر مواد شیمیایی آلی، ذرات معلق، بو و نمک ها را طی مراحل مختلف از بین می برند و از آب حذف می کنند و آبی با کیفیت مناسب و گوارا برای آشامیدن، تولید می کنند. عامل مهم دیگر که روی خرید شما تأثیر میگذارد قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی است.