فیلترهای کربنی از جمله دستگاه تصفیه آب خانگی می باشند که می توانند انواع ترکیبات آلی، مواد آلاینده ها و آلودگی هایی همچون برخی باکتری های بیماری زا را از آب حذف کرده و طعم و بوی مطبوعی به آب ببخشند. فیلترهای کربنی بر اساس میزان مصرف و کیفیت آب ورودی تعویض می شوند؛ ولی این زمان بستگی مستقیمی به میزان مصرف و کارکرد دستگاه دارد، که عموما به طور میانگین حدود هر شش ماه یک بار می باشد. گزینهٔ جایگزین چاههای ساحلی برای از بین بردن این نگرانی است، اما نیاز به انرژی بیشتر و هزینههای بالاتر دارد، در حالیکه خروجی را محدود میکند. امروزه آب های شهری به وسیله آلاینده های مختلف دچار آلودگی می شود. در صورتی که آب یک منطقه مسکونی دچار مشکل باشد، دستگاه تصفیه آب صنعتی ده متر مکعبی بهترین گزینه برای تصفیه آب است چرا که به طور کامل و صد درصدی آب را برای نوشیدن مناسب می کند. اما هزچقدر آب ناخالص تر باشد و TDS آن بالاتر باشد، میزان آب تولید شده توسط دستگاه کمتر خواهد شد و عمر فیلتر اسمز معکوس نیز کاهش خواهد یافت. عوامل بسیاری در زمینۀ تفاوت طعم و مزه در میان برندهای مختلف آب های معدنی دخیل هستند که مهمترین آنها میزان سختی آب و مقدار املاح معدنی موجود در آن است و معمولا میزان سختی و مقدار املاح موجود در آب بر روی برچسب بدنه بطری های آب معدنی قید می گردد .

آیا شما تصفیه آب دقیق روش هستید؟ این 5 نکته به شما کمک می‌کند پاسخ

مس در آب آشامیدنی لوله کشی شهری : مس یا Copper فلزی است که به میزان استاندارد وجود آن در رژیم غذایی انسان ضرورت دارد. غشای نیمه تراوا یک توری یا صافی است که اجازه عبور آب از داخل منافذ خود را میدهد ولی مانع عبور املاح، مواد محلول، باکتریها و مواد بیماریزا میگردد. اگر نیاز آبی شما ظرفیت کم تر یا بیشتر از ده متر مکعب است نیز می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و دستگاه دیگری سفارش دهید. در سایت تصفیه آسا می توانید انواع مدل تصفیه آب تایوانی اصل را مشاهده نموده و برای مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب نیز می توانید ۲۴ ساعته با شماره ۰۲۱۷۷۱۶۷۷۱۷ تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان تصفیه آسا بهترین گزینه ها را طبق نیاز و بودجه مد نظر شما به شما معرفی کنند. ارتفاع، عرض و عمق دستگاه به ترتیب 50 ،40 و 25 سانتی متر است. آب آشامیدنی سالم همواره از بزرگترین دغدغه های بشر بوده و از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر سلامت انسان است.  Post has been c​re᠎ated by G SA Conte nt Generator D᠎emoversion​.

مزایای چندین نوع تصفیه آب

جوی مارکت به عنوان یکی از قدیمیترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، صداقت در ارائه ، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصلبودن کالا موفق شده تا همگام با فروشگاههای معتبر جهان، به بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم تصفیه آب ایران تبدیل شود. این پمپ باید ظرفیت پمپاژ آب تا 15 متر مکعب در روز را داشته باشد. و با مشکلات ناشی از گرفتگی لوله ها، زنگ زندگی، خوردگی و ایجاد لکه بر روی تجهیزات خود مواجهند می توانند از دستگاه تصفیه آب صنعتی ده متر مکعب استفاده کنند. این دستگاه قابلیت نصب در هر مکانی را دارد و با توجه به حجم کم اشغال شده می توان آن را در یک اتاقک کوچک نصب کرد. استفاده از دو ممبران 4 اینچی BW باعث می شود تا آب های لب شور با TDS کم تر از 5000 به آب شیرین تبدیل شود.

یک کلمه: تصفیه آب خانگی

برای بهبود تکنولوژی تصفیه آب، گامهای اساسی در سال ۱۹۴۴ برداشته شد که باعث تولید زرینهای تعویض آنیونی شد. امروزه و با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از فیلترها با کارایی و تنوع بسیار ، جهت نصب بر روی دستگاه تصفیه آب خانگی طراحی و تولید شده است . آب آلوده دارای طعم و بوی نامطبوع است و ذرات معلق در آن قابل مشاهده است. آب خالص ، دارای سه ویژگی منحصر به فرد است . پمپ فشار قوی: اصول کار دستگاه تصفیه آب RO تولید فشار بالا به منظور عبور دادن آب از ممبران ها می باشد. سیستم ضد رسوب: TDS های بالا باعث می شود تا نمک ها به سرعت بر روی ممبران ها نفوذ کند. سیستم های فاضلاب شهری، مواد شیمیایی کارخانجات، نفوذ فلزات به آب در مسیر لوله کشی و بسیاری از عوامل دیگر موجب آلودگی آب می شوند. 1. رشد جمعیت به معنی تولید فاضلاب انسانی بیشتر است، فاضلاب انسانی از طریق چاههای فاضلاب دفع شده و نهایتا وارد سفره های آب زیرزمینی می شوند. دستور شورای EEC/271/91 در مورد تصفیه فاضلاب شهری در تاریخ ۲۱ می ۱۹۹۱ توسط دستور کمیسیون EC/15/98 اصلاح و بهروزرسانی شدهاست. از طرفی کیفیت آب تولیدی این دستگاه بستگی به نیاز خریدار دارد و بنابراین از لحاظ کیفیت آب مورد نیاز برای هر مصرف کننده ای هیچ محدودیتی ندارد.