شما می توانید با از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. ما در بهتا با ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش محصولات تصفیه آب، آسایش خاطر شما را فراهم کرده و در هرلحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما پیرامون مسائل مختلف مربوط به تصفیه آب هستیم. یکی از بهترین دستگاه هایی که این فیلترینگ را انجام می دهد، دستگاه تصفیه آب آکوا می باشد. سیستم های فشار بالای اسمز معکوس سالهاست که برای نمکزدایی از آب مورد استفاده قرار می گیرند – برای تبدیل آب لب شور و یا آب دریا به آب شرب استفاده می شوند. همه آنها جزیی از مسیر طبیعی آب هستند. آب تصفیه شده برای سلامتی انسان بسیار مفید است، خصوصاً برای کسانی که دچار بیماریهای قلبی عروقی، گوارشی و یا کلیوی به خصوص سنگ کلیه هستند. آب الوده ممکن است دارای طعم و بوی نامناسب و یا حتی ذرات معلق قابل مشاهده باشد. شرکت بهان تدبیر آوین (سهامی خاص) با نام تجاری بهتا بهعنوان یکی از شرکتهای مرکز فناوریهای پیشرفته دانشگاه شریف، تمام تلاش خود را برای ارائه جدیدترین فناوریها و بهترین محصولات تصفیه آب خانگی، تصفیه آب آزمایشگاهی و تصفیه آب صنعتی به کار گرفته است. ᠎Th is con​te nt has be​en done  by G SA  Conte᠎nt G en᠎er at or D​emover᠎sion .

بهترین دستگاه تصفیه آب

آخرین نوع از دستگاههای تصفیه آب خانگی که رایج ترین نوع آنها می باشد از روش اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می کنند. یک پوسته به رنگ سفید و از جنس پوسته ی نارگیل دارد که برای از بین بردن کلر، ترکیبات آلی رنگ ، طعم یا بوی نامناسب از آن استفاده میکنند. این فیلتر نیز مانند قبلی پوسته ی سفید و از جنس پوسته ی نارگیل دارد که جهت تکمیل عملکرد فیلتر قبلی و از بین بردن مواد شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد. از آنجایی که فیلتر های دستگاه تصفیه آب خانگی جزو اقلام مصرفی بوده و برای بهبود عملکرد باید هر چند وقت یکبار تعویض شود، لذا اگر دستگاه خود را از مراکزی تهیه کنید که بعد ها به عنوان خدمات پس از فروش امکان تهیه ی فیلتر های جدید با همان کیفیت اولیه را برایتان فراهم کنند، بسیار بهتر است. مواد اولیه تشکیل دهنده بدنه دستگاهها و فیلترها از نوع Food Grade هستند که مناسب جهت مصارف خوراکی می باشند. از این فیلتر جهت از بین بردن آلاینده های فیزیکی و قابل مشاهده در آب استفاده میکنند. جلب رضایت حداکثری مصرفکنندگان با همراهی آنها در تمام مراحل انتخاب، مشاوره قیمت و خرید سیستمها و دستگاههای تصفیه آب از اهداف بهتاست. This artic᠎le w as wri​tt᠎en by GSA᠎ Content  G᠎en erat or D emover​sion.

تمام برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه ی آب آشامیدنی منازل استفاده مینمایند. اکنون، تیمی از دانشمندان دانشگاه کالیفرنیا (UC) ریورساید، روشی جایگزین را برای سوپرشارژ کردن تخریب مواد شیمیایی مضر (PFAS) در آب گزارش کردهاند. این فیلتر جهت تقویت طعم و بوی آب استفاده میشود. یک ناو هواپیمابر معمولی در ارتش ایالات متحده از انرژی هسته ای برای نمک زدایی ۴۰۰۰۰۰ گالن آب در روز استفاده میکند. وجود هر نوع موجود زنده از جمله ویروس، باکتری و یا میکروب را در آب از بین میبرد. لذا با فرایند اسمز معکوس میتوان تمام موادی که برای سلامت مضر هستند از جمله نیترات، آرسنیک، سدیم، مس و سرب جدا میشوند و به حداقل مقدار ممکن میرسند. این فشار را فشار اسمزی می گویند و طبق قانون Vant Hoff تابعی است از غلظت نمک در هر دو ظرف غشاء. در مورد آب دریا، فشار از ۵٫۵ تا ۸ مگاپاسکال (۸۰۰ تا 1180 psi) متغیر است. نبود آن در دستگاه باعث می شود آب زیادی هدر برود و فشار فیلتر تصفیه آب ممبران کاهش پیدا کند. علاوه بر اینکه هر گونه ناخالصی مواد سنگیِ موجود در آب را از بین میبرد؛ سختی آب که برای سلامت بدن مضر است را نیز کاهش میدهد.

از ظروف شیشه ای تمیز استفاده کنید.

اما برخی از روشهای آن به تفاوتهای دمای طبیعی متکی هستند و به منبع انرژی خارجی احتیاج ندارند. در این دستگاهها امکان حذف املاح ریز و درشت و تصفیه آب به بهترین شکل وجود دارد و آب سالم را میتوانید از این دستگاهها به دست آورید. پرشروسل یا همان محفظه ممبران که کار نگهداری از فیلتر ممبران را انجام میدهد. فیلتر الیافی معمولا با قطر منافذ 1 یا 5 میکرون موجود است و به عنوان پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس چند مرحله ای مورد استفاده قرار می گیرد. از ظروف شیشه ای تمیز استفاده کنید. یکی از راه های تشخیص زمان تعویض فیلتر الیافی تغییر رنگ آن به کرمی تیره یا قهوه ای است. فیلترهای PP بر اساس میزان مصرف آب هر دو تا سه ماه یک بار باید تعویض شوند. املاح معدنی مفیدی چون کلسیم، منیزیم، سدیم، بی کربنات با کمک فیلتر مینرال به آب آشامیدنی برگردانده میشوند تا آب تصفیه شده برای شما سالم و پاکیزه شود. اما هنگام خرید و انتخاب آن باید به میزان سختی آب محل سکونت و تعداد افراد توجه کرد تا دستگاه توانایی تامین آب سالم را داشته باشد. را جذب و حذف کرده و هوایی تمیز و سالم را به ارمغان میآورد.