بسته به متراژ منزل شما و میزان استفاده از آب تصفیه شده در طول روز و نیز با توجه به قیمت های متنوع و مختلف دستگاه های تصفیه آب در برندها و جنس های مختلف، شما می توانید اقدام به خرید هر یک از آن ها کنید که تا پیش از خرید، مشورت با افراد صاحب سبک در این زمینه می تواند راهکار خوبی برای شما محسوب گردد. وجود این عوامل و نیز علل و عوامل دیگر، سبب ترغیب طیف وسیعی از افراد به خرید و استفاده از دستگاه های تصفیه آب شده است. مرحله چهارم دستگاه خانگی تصفیه آب که مهم ترین قسمت دستگاه های اسمز معکوس است شامل ممبرین می شود. مواد محلول در آب ممكن است از نظر ماهیت « آلی » یا « معدنی » باشند. فناوری بهینه شده، هزینهها را به نصف هزینههای در دهه گذشته تقلیل داده و آن را رقابتی تر کرده، پوزئیدون در نظر دارد آب را ۹۵۰ دلار به ازای هر هکتار-فوت (۱۲۰۰ متر مکعب یا ۴۲۰۰۰ فوت مکعب) در مقایسه با متوسط ۷۰۰ دلار هر هکتار-فوت (۱۲۰۰ مترمربع) است که سازمانهای محلی در حال حاضر برای آب پرداخت میکنند. با توجه به اهمیت آب آشامیدنی سالم و نیاز روزانه به آب، دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلترهای آن مورد توجه قرار گرفته است.

دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر کربن در دستگاه تصفیه آب خانگی کلر را از بین برده و در تمام شیرهای آب، آبی بدون کلر را جاری میکند. به عنوان مثال، اگر در آب رسوب دیدید وقتی خانه خود را به دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر رسوبی تجهیز کنید در تمام شیرها شاهد آبی تمیز و پاک خواهید بود. یک فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی از وسایل در برابر آلودگیها محافظت میکند. به گزارش ایرنا از وزارت نیرو، هجدهمین نمایشگاه بینالمللی «صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران» به مدت چهار روز و طی روزهای ۹ تا ۱۲ دیماه در فضایی به وسعت ۱۷ هزار مترمربع در هفت سالن نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاههای بینالمللی تهران دایر خواهد بود. در این روش شیرین کردن آب گرم می شود و به بخار تبدیل می شود که آب را از نمک جدا می کند، زیرا نمک ها فرآیند تبخیر را طی نمی کنند. چرا خانواده های ایرانی باید در منزل خود از دستگاههای تصفیه آب خانگی استفاده کنند؟ نیاز به آب یک جامعه، منابع آبی، مقررات بهداشت عمومی، هزینهها، و نوع زیرساخت آب در مکان مانند سیستم توزیع، مخازن ساخت بشر یا حوضچههای طبیعی آبهای زیرزمینی تعیینکننده چگونگی قرار گرفتن آب بازیافتی به عنوان بخشی از منبع آب نوشیدنی میباشد.

دستگاه تصفیه آب

لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید. این دستگاه به لامپ یو وی uv مجهز است، باعث ضدعفونی و میکروب زدایی آب می شود. دستگاه تصفیه آب خانگی 9 فیلتر یکی از بهترین سیستم های تصفیه آب خانگی موجود در بازار است که علاوه بر حذف تمام سموم و آلودگی ، آب را ضد عفونی و میکروب زدایی کرده و حالت قلیایی به آن میدهد، علاوه بر آن مجهز به سیستم ضد باکتری بوده که به فیلتر آنتی باکتریال مجهز گردیده است. انواع آلایندههایی که باید از آب حذف شوند بسته به اینکه آیا آب از سیستم شهری، چاه یا چشمه دریافت میشود متفاوت خواهند بود. اولین فیلتر بکار رفته اصطلاحا به آن پلی پلیپروپیلن یا pp گفته می شود که ساخته شده از الیاف طبیعی مانند پنبه است، آب هنگامیکه به درون این فیلتر وارد می شود تمام زنگ آب، جرم، شن، سنگ ریزه را با دقت 5 میکرون حذف می کند و زمان تعویض این فیلتر تقریبا هر 6 ماه یکبار است . در واقع به رزینهای معدنی، زئولیت میگویند و این مواد یونهای سختی آور آب (کلسیم و منیزیم) را حذف میکردند و به جای آن یون سدیم، آزاد میکردند از این رو به زئولیتهای سدیمی مشهور شدند که استفاده از آن در تصفیه آب مزایای زیادی داشت چون احتیاج به مواد شیمیایی نبود و اثرات جانبی هم نداشتند.

بهترین دستگاه تصفیه آب

با وجود تامین کنندگان و واردکنندگان در زمینه های مختلف تصفیه آب خانگی و صنعتی و حذف واسطه ها، امکان فروش مستقیم کالا با مناسب ترین قیمت به مشتری فراهم شده است. در حالت طبیعی املاح مفیدی نیز داخل آب لوله کشی شهر موجود است که برای بدن انسان لازم و ضروری هستند ، اما فیلتر اسمز معکوس دستگاه تصفیه آب توانایی تشخیص و جداسازی این املاح را نداشته و همراه با سایر آلاینده ها از طریق سیستم فاضلاب دفع می نماید . فیلتر روی خط اصلی لوله آب نصب شده و تک تک قطرات آب را که بدن ما لمس میکنند یا به وارد آن میشوند را فیلتر میکند. در حاشیه این نمایشگاه، در کنار برگزاری نشستهای تخصصی در محورهای مختلف، نشستهای خبری مدیران عامل شرکتهای مادرتخصصی و زیرمجموعه وزارت نیرو با حضور خبرنگاران و کارگاههای آموزشی با موضوعات مختلف از جمله مدیریت مصرف آب و مشترکان و بررسی چالشهای حوزه آب برگزار میشود. هیئت مدیره Tempa Bay water، در سال ۲۰۰۱ مجبور به خرید Tempa BayDesal از پوزئیدون شد تا از سومین شکست این پروژه جلوگیری کند. منظور از TDS كل مواد جامد محلول در آب است كه برابر مجموع غلظت همه یونهای موجود در آب می باشد. Th is  data w​as writt en  by GS​A  Content ᠎Ge᠎nera tor DE MO!