• مرحله اول: ابتدا آلاینده های فیزیکی مانند شن، ماسه، گل و لای و ذرات معلق تا ابعاد 5 میکرون، به دام انداخته شده و از آب جدا میشوند. ساخت، نصب، تعمیر و نگهداری و راهبری این سیستم در ابعاد بزرگ و ظرفیت بالا، بسیار پرهزینه و گران است. هنگام خرید یک دستگاه تصفیه آب، همیشه باید سرعت سرویس و هزینه کلی نگهداری را در نظر بگیرید. هر چه آب دارای آلودگی های بیشتری باشد، باید مراحل تصفیه آب دقیق تری روی آن صورت گیرد. این آب را به یک آب یونیزه شده و دارای خواص قلیایی طبیعی تبدیل می کند. این فیلتر پر قدرت تمامی مواد جامد غیر قابل حل در آب را جدا می کند. تا پاسخگوی نیاز تمامی اقشار باشد. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات با مواد شیمیایی متصل می شوند تا ذرات کمی بزرگتر را تشکیل دهند . آب دریا با جدا کردن آب از نمک هایی که با یخ زده نیستند، منجمد می شود. در یک دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای، مراحل یونیزه کردن آب و اِعمال فیلتر نانو سیلور و اشعه UV برای جذب باکتری ها و ویروس ها موجود در آب استفاده می شود. اما اگر شما به یک دستگاه تصفیه آب صنعتی برای تولید آب معدنی دارید باید ظرفیت بالایی از این دستگاه را تهیه کنید. C on​tent was generated  by GSA Con tent  Gen​erator ᠎DE MO​!

دستگاه تصفیه آب

در هر حال آبی که از این دستگاه تولید می شود، فاقد هر گونه طعم، مزه، بو و آلودگی است. چرا که همواره تلاش این مجموعه بر کیفیت بالا، عرضه بهترین برند و در نهایت رضایت حداکثری مشتری بوده است. چرا که در این روش به خوبی آب تصفیه و تمام آلاینده های مضر از آب حذف می شوند. چرا که این دستگاه ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند. بسیاری از این دستگاه ها قابلیت این را دارند که مواد معدنی دلخواه را به آب اضافه کنند. توجه داشته باشید که این دستگاه ها قابلیت بسیار بالایی برای از بین بردن کلیه ی آلودگی های میکروبی، فلزات سنگین، نیترات، نیتریت و دیگر ناخالصی های موجود در آب و همچنین حذف سختی مضر آب که منجر به رسوب گذاری در لوازم منزل می شود را دارند. قابلیت تولید آب تصفیهشده توسط این دستگاه نیز حدود ۸ لیتر در ساعت بوده که این میزان برای مصارف خانگی کاملاً مناسب است. طراحی، تکنولوژی، مراحل تصفیه و کیفیت آب نهایی و دیگر ویژگیهای فنی سبب شدهاند که دستگاههای تصفیه آب در تنوع قابل توجهی تولید شوند تا پاسخگوی نیازهای افراد متفاوت باشند. Data w as c​re​ated with GSA ​Co​nt​en᠎t  Generator DE​MO!

تمایز بین تصفیه آب و موتورهای جستجو مانند google

که منشا بسیاری از بیماریهای ناعلاج و ناشناخته است. نوع فیلتر در برخی دستگاه ها کربن و در برخی دیگر موادی مانند پوسته نارگیل است. گاهی برخی شرکت ها در دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای از مرحله یونیزه کردن آب نیز استفاده می کنند. اما این روش نیز معایب خاص خود را دارد. یکی از بهترین روش ها برای تصفیه آب، استفاده از روش RO یا همان روش اسمز معکوس می باشد. فیلتر UV: یا همان فیلتر فرابنفش است که به روش تابشی میکروارگانیسمها، میکروبها و باکتریهای موجود در آب را از بین میبرد. سافت واتر را می توان بزرگ ترین کارخانه و تولید کننده ی آب تصفیه کن های خانگی دانست که صد ها هزار مشتری در سراسر دنیا دارد و به دلیل مقرون به صرفه بودن و تصفیه آب بسیار عالی یکی از پر فروش ترین برند ها می باشد که در مدل های 6 و 7 و 8 مرحله ای اسمز معکوس عرضه می شود. امروزه بسیاری از شرکتهای تولید آب معدنی نیز، از این روش برای محصولات خود استفاده میکنند.

این مرحله به عنوان مرحله تعادل مواد معدنی آب شهرت دارد. در واقع با یک فیلتر 5 میکرونی، مواد شیمیایی و باقیمانده کلر، طعم و بو از آب جدا می شود. فیلتر قلیایی، میزان اسیدیته آب اسمز معکوس شده را تغییر می دهد. تکنولوژیهای مدرن مانند اسمز معکوس و ضدعفونی فرابنفش هنگامیکه آب بازیافتی با منبع آب شرب میکس شود، عموماً مورد استفاده قرار میگیرند. تریکلوزان (در صابون آنتی باکتریال و خمیردندان) در انواع آبها وجود داشت اما در سطوح بالاتر در آبهای بازیافتی بیش از آبهای سطحی و زیرزمینی یافت شد. با این آزمایش متوجه خواهید شد که کدام نوع دستگاه تصفیه آب برای شما مناسب تر خواهد بود. لذا برای برقراری تعادل در غلظت، آب خالص از ظرف شماره (2) به ظرف شماره (1) انتقال می یابد و این عمل تا آنجا ادامه می یابد که افزایش ارتفاع حاصله در ظرف آب نمک، فشار مضاعف ایجاد کرده و اجازه انتقال آب از ظرف شماره (2) به ظرف شماره (1) را ندهد.