مرحله آخر نیز برگرداندن تمام املاح معدنی است که در مراحل اولیه تصفیه آب حذف شده بودند. تصفیه آب نباید در یک جای گرم یا زیادی سرد باشد، یخ زدگی دستگاه باعث میشود عملکرد سیستم مختل شده و گاهی با تعمیر هم به حالت اولیه باز نمیگردد. خواهشمند است قبل از ثبت سفارش و خرید دستگاه تصفیه آب ، نسب به اخذ مشاوره رایگان از کارشناسان آبگونه اقدام فرمایید تا شما را در جهت انتخاب و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب و فیلترهای مکمل آن یاری نمایند . البته کارشناسان ما در تصفیه مارکت آمادگی کامل رادارند تا با مشاوره رایگان، بهترین و مناسبترین دستگاه تصفیه آب موردنیاز شما را پیشنهاد فنی دهند. آب به دلیل ساختار مولکولی خاص خود میتواند بسیاری از آلودگیها را در خود حل کند، مصرف این آب ممکن است به بروز بیماریهای مختلفی مثل حصبه منجر شود. برای اینکه این وسیله که خود یک کارخانه تصفیه آب کوچک است عمر مفید بیشتری داشته باشد از اتصال آن به شیر آب گرم پرهیز کنید.

7 بهترین توییت‌های تمام دوران درباره تصفیه آب بعداً}

فیلتر پلی پروپیلن املاحی مانند زنگ آهن را نیز از آن آشامیدنی حذف میکند. در عین حال نوشیدن آب آلوده و تصفیه نشده هم آسیبهای جبران ناپذیری را به بدن وارد میکند. در مرحله سوم فیلتر کربن بلاک وجود دارد که مسئولیت حذف کلرامین را بر عهده دارد. این فیلتر تصفیه آب همچنین وظیفه حذف املاح بسیار مضر برای بدن که برخی از آنها سرطانزا نیز هستند را برعهده دارد. به همین دلیل لازم است برخی از باید و نباید ها را جدی بگیرید. برخی از این دستگاهها در مکانهای پرجمعیت و بزرگ مثل شرکتها، سازمانها و مجتمعهای بزرگ و بعضی از آنها برای یک خانواده استفاده میشوند. در دستگاههای 6 مرحلهای دارای سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس، فیلتر پلی پروپیلن در اولین مرحله املاح درشت را از آب آشامیدنی حذف میکند. اگر TDS کمتر از ۲۰۰ ppm باشد، میتوانید فناوری فیلتراسیون UV (فرابنفش) را انتخاب کنید که ناخالصیها را با حفظ موادمعدنی کلیدی، حذف کند.

وقت را تلف نکن! سه واقعیت تا زمانی که به تصفیه آب خانگی خود برسید

اگر در منطقهای زندگی میکنید که آب در آن منطقه نسبتا آلودگی کمتری دارد و احتیاج به تصفیه آن هم به میزان نرمال دارد، دستگاههای 6 مرحلهای انتخاب خوبی برای شما خواهند بود. همانطور که در ابتدای محتوا اشاره کردیم آگاهی پیش از خرید دستگاه تصفیه آب اهمیت دارد. در دستگاههای 8 مرحلهای دو مرحلهی دیگر برای تصفیه آب وجود دارد که فیلتر هفتم آب را قلیایی میکند و فیلتر مرحله هشتم در دستگاههای خانگی، اکسیژن ساز است و در دستگاههای آب چاه لامپ یو وی است که کار اصلی آن انگل زدایی و میکروب زدایی است. فیلتر مرحله هفتم در دستگاههای 8 مرحلهای تصفیه آب، فیلتر قلیایی کننده است که سطح ph آب آشامیدنی را افزایش میدهد و خب میزان اسیدی بودن آب را کاهش میدهد. در دستگاههای خانگی فیلتر مرحله هشتم، فیلتر اکسیژن ساز است که سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی را افزایش میدهد. حتی این لولهها از جنس آهن هستند و به مرور در اثر برخورد زیاد با آب زنگ میزنند. این املاح به مرور در لولههای آب شهری رخنه میکنند و شما باید آنها را تصفیه کنید تا بتوانید از داشتن بدن سالم مطمئن باشید. این فیلتر همچنین به عنوان محافظ فیلتر ممبران در دستگاه نیز شناخته میشود. ᠎Data was gener ated by G​SA C​ontent Generator Demover si on.

همچنین این دستگاه چیزی در حدود 200 الی 250 لیتر آب در یک 24 تصفیه میکند که برای مصرف آشامیدن، پخت و پز و همچنین شستشو میزان بسیار خوبی است. ایجاد رسوب در کتری ، سماور و یا چایی ساز ، استشمام بوی بد مواد پلاستیکی بازیافتی یا بوی نفت ، تغییر در صدای پمپ آب ، کاهش فشار آب خروجی از شیر برداشت ، کدر بودن آب خروجی دستگاه و … دستگاه تصفیه آب به کمک فیلترهای متنوعی که دارد آلودگیهای مختلفی مثل کلر، شن و خاک و بسیاری از مواد مولکولی ریز خطرناک که با چشم قابل مشاهده نیستند را از آب حذف کرده و آن را سالم و قابل نوشیدن میکند. از آن برای میکروب زدایی آب استفاده میشود. اما در دستگاههای تصفیه آب چاه مرحله هشتم، لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش دارد که کار اصلی آن انگل زدایی و میکروب زدایی آب آشامیدنی است. سرویس دورهای دستگاه و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در زمان مقرر هم بسیار مهم است. برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران معمولا و اغلب از یک مدل یونیزه قلیایی هم رونمایی میکنند.