هم چنین از گارانتی یک ساله ی طلایی شرکت نیز بهره مند خواهید شد. همکاران ما در ایس واتر با ارائه گارانتی 30 ماهه و خدمات پس از فروش در سراسر کشور، نصب و تعویض دورهای فیلترها را نیز انجام میدهند و در تمام مراحل از پیش از خرید تا سالها پس از نصب شما را در بهره مندی از آبی سالم و بهداشتی همراهی میکنند. دستگاه های سافت واتر 6 الی 8 مرحله ای می باشد و توانایی از بین بردن آلودگی های آب را تا 99 درصد دارند هم چنین آب شیرین کن نیز هست و آبی که در اختیار شما قرار می دهد از نظر بهداشتی بسیار استاندارد و گوارا خواهد بود. اما توانایی کاهش سختی آب را ندارند و هم چنین به عنوان آب شیرین کن نیز نمی توان از آن ها استفاده کرد چون یون های موجود در آب را از بین نمی برد، بنابراین مناسب مناطقی هستند که آب در آن جا رسوبات بیشتری داشته باشد. از پیچیدگیهای این نقاط میتوان به رشد دما در آنجا اشاره کرد که سریع تر از متوسط جهانی افزایش مییابد. حتی سیستمهایی که به طور کامل آب را تصفیه نمیکنند نیز ممکن است مصداق این واژه باشند. شرکت سی سی کا تمامی قطعات مربوط به دستگاه های تصفیه آب را در خود شرکتش تولید می کند که دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. Th​is  post w᠎as cre᠎at᠎ed wi th the help  of GSA C ontent Generat​or D​em oversion!

گربه‌ها، کانین و تصفیه آب خانگی

قیمت گذاری ها در دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار متفاوت می باشدانواع دستگاه با قیمتها و نام ها و برتد های متفاوت در بازار ایران به فروش میروند،به دلیل تجریم ها و ممنوعیت واردات دستگاههای اورجینال که در مبدا تولید و مونتاز شده باشند نیست و دستگاههای موجود در بازاز نسبت به قطعات و فیلتر های به کار رفته میباشد. تلاش ما قیمت گذاری منصفانه نسبت به قطعات در دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد (نه تخفیفات دروغین و با سوءاستفاده از اعتماد مردم). از این رو بهترین و به صرفه ترین راه برای حفظ سلامتی استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد. پیش آماده سازی، که در آن آب با محتوای معدنی بالا (آب سخت) با کربنات سدیم (خاکستر سودا) تصفیه می شود، نیز بخشی از فرآیند پیش تصفیه است. هم چنین باعث رسوب گیری ظروف و شیر آلات می شود. بعد از ثبت نام کارشناسان شرکت با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های لازم را جهت ارسال و نصب دستگاه انجام خواهند داد.شما هم چنین می توانید قبل از خرید دستگاه با مشاوران شرکت تماس گرفته تا شما را برای خرید دستگاه مناسب راهنمایی کنند. بعضی از این دستگاه ها یکبار مصرف بوده و قابلیت تعویض فیلتر ندارند، اما بقیه معمولا بعد از ۴ تا ۶ ماه نیاز به تعویض فیلتر دارند. ​Con᠎tent w᠎as g en᠎erated with G᠎SA​ Conte​nt Generator  DE​MO!

فیلتر کربن بلاک و فیلتر کربن فعال بعد از فیلتر الیافی در درون دستگاه قرار می گیرند. در بازار ایران در فروش های اینترنتی به یک دستگاه فول آپشن اصلی که همراه با پمپ، مخزن، شاسی، سوییچ ها، فیلتر قلیایی و فیلتر ممبران پک کامل با استانداردها و گارانتی کامل ، دستگاه ۷ مرحله ای خانگی گفته میشود و همزمان به یک پیش تصفیه ۳ مرحله ای که ۴ عدد فیلتر مینرال و پست کربن روی آن قرار داده شده و فاقد هرگونه استاندارد، پمپ، مخزن و شاسی می باشد هم سیستم ۷ مرحله ای گفته می شود که گاها بصورت تلفنی و با استفاده از سادگی و عدم آگاهی خریداران فروخته می شود که یک نوع کلاهبرداری ،جدید می باشددر نهایت به هر دو دستگاه ۷ مرحله ای گفته می شود اما این کجا و آن کجا! تعیین کننده قیمت در دستگاه تصفیه آب خانگی ،کیفیت قطعات به کار رفته درآن است.

تصفیه آب مهم است برای شما. Read این جستجوی چرا|پایدار علل برای اجتناب تصفیه آب|حقایق ناشناخته درباره تصفیه آب توسط کارشناسان فاش شده است}

شرکت راد گستر نوین با سابقه ای بیش از 16 سال نمایندگی دستگاه های تصفیه آب اصل تایوان را در ایران دارد و وارد کننده بهترین مارک های تصفیه آب خانگی تایوانی سافت واتر، سی سی کا و آکواپرو می باشد. دلیل استفاده از این سنسور این است که در صورت بسته بودن شیر برداشت آب تصفیه و پر بودن مخزن،دستگاه را خاموش کرده و مانع از روشن بودن دائم پمپ و در نتیجه خراب شدن پمپ و دیگر قطعات آب تصفیه کن شود. شرایط پرداخت هم به صورت نقدی و هم اقساطی خواهد بود. فیلتر های صددرصد گیاهی و اکتیو به کار رفته در سیستم به طور مستقیم به سلامت شما مرتبطند،اولین نکته شکل ظاهری فیلتر ها و سبک بودن کربن هاست. وزن پمپ سبک یا سنگین بودن مقدار وزن روتور داخل پمپ که در طول عمر و قدرت آن تاثیرگذار است. جنس و وزن پوسته های به کار رفته(فود گرید)که به آب واکنش نشان ندهند و مقاوم باشند. دراین مکان ها آب از سرعت افتاده و تنها از سطح روی آب است که رودخانه به جریان خود ادامه میدهد . شرکت سی سی کا: این برند تایوانی نیز تحت لیسانی آمریکا فعالیت می کند و دستگاه های قدرتمندی را تولید می کند که بسیار پر طرفدار در سطح جهان و هم چنین ایران است.