پیوریتک سی سی کا یک دستگاه تصفیه کیفیت بالای تایوانیه که شش تا فیلتر داره و همراه پمپ و مخزن تانک پک اصلی میتونه آب آشامیدنی بسیار دلچسبی برای شما تهیه و تصفیه کنه . مزیت این محصول اینکه پمپ سی سی کای اصلی داره و کیفیتش بسیار بالاست .دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریتک سی سی کا یک دستگاه زیر سینکیه . دستگاه تصفیه آب فلوکستک شش مرحله ای با روش اسمز معکوس بوده که محصول یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تصفیه آب در کشور تایوان میباشد. تصفیه آب خانگی شور آکوا محصول کشور تایوان بوده و کیفیت خوبی دارد . فیلترهای بکار رفته در این دستگاه شامل تمام آنچه که یک دستگاه تصفیه آب محبوب میتواند داشته باشد است ، ما قصد داریم تا شما را با یک محصول کاملا استاندارد و با تکنولوژی مدرن روز دنیا آشنا کنیم . در نظر داشته باشید که این تنوع برند در تمام جهان وجود داشته و مختصص ایران نیست. در کشورهای پیشرفته و جهان اولی، این نوع ظاهر دستگاه تصفیه آب رایج نیست و دستگاه ها معمولا در پکیج های مرتب و منظم قرار دارند. در بیان اسطوره ایزیس از ایزدان مصری آمدهاست که پیکر مرده ایزیس در آبهای نیل شناور بود و به زندگی برگشت به این خاطر که در آبهای نیل غسل داده شد.  This po st w as wri​tt​en wi​th t he he lp ​of GSA Con tent ᠎Gene ra to᠎r DEMO .

این دستگاهها برخلاف دستگاههای UF دارای پمپ و مخزن هستند.

دستگاه نایس واتر دارای 5 مدل NI-1 ، NI2 ، NI3 ، NI4, NI7 که به جز مدل مدل NI-1 ، بقیه مدل ها از انواع کامپکت یا کیسی میباشند. همانطور که میدانید برندهای بسیاری در بازار ایران وجود دارد که انتخاب را سخت میکند، زیرا دستگاه تصفیه آب اورجینال علاوه براینکه باید قادر باشد آلاینده های موجود در آب را حذف کند میبایست دارای فیلترهای مناسب و قطعات اورجینال نیز باشد. این دستگاهها برخلاف دستگاههای UF دارای پمپ و مخزن هستند. دیگر فناوری تصفیه آب که دستگاههای تصفیه خانگی را براساس آن میسازند دستگاههای تصفیه آب خانگی اسمز معکوس هستند. فناوری اسمز معکوس نه تنها میتواند سختی آب را کاهش دهد، بلکه در شیرین کردن آبهای شور نیز تاثیر بسزایی دارد. در مقابل حدود ۸۰ کشور با کمبود آب مواجهاند که برخی از آنها تقریباً به هیچ منبع آب شیرین قابل توجهی دسترسی ندارند: کویت، بحرین، مالت، امارات متحده عربی، سنگاپور، اردن و لیبی.

8 و نیم بسیار ساده مسائل می توانید انجام دهید برای صرفه جویی در مقدار زیادی تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب نایس واتر NICE WATER شامل هفت مرحله بوده که طی آن علاوه بر حذف املاح مضر ، املاح مفید نیز به آب افزوده میشود . از آنجا که فیلتر ممبران قدرت تشخیص و تمایز املاح مضر از املاح مفید آب را ندارد ، املاح مفید موجود در آب را که برای بدن انسان ضروری و مورد نیاز هستند پالایش و دفع می نماید . زیرا فیلتر UV فقط برای مکانها و موقعیت های خاص مورد نیاز است و مصرف کننده در صورت نیاز ، به راحتی به دستگاه تصفیه آب اضافه کند . مخزن تصفیه آب شور آکوا از نوع تانک پک 19 لیتری میباشد و قابلیت ذخیره حدود 16 لیتر به صورت عملی را دارد. اقیانوسها منبع خوبی از آب قابل استفاده هستند اما مقدار انرژی لازم برای تبدیل آب شور به آب شرب با روشهای مرسوم، زیاد و هزینه بر است و این توضیحی است برای اینکه چرا فقط بخش کمی از منبع آب جهانی از نمک زدایی حاصل میشود.

تصفیه آب خانگی

مینروا، در میان برندهای موجود در بازار ایران برندی خوش آوازه و بسیار مورد اعتماد است که علاوه بر اینکه دستگاههای بسیار باکیفیت برای فروش به شما ارائه میدهد، خدمات قبل و پس از فروش بسیار مناسبی نیز برای مشتریان و خریداران خود دارد. معایب تصفیه آب پیوریتک CE4 اینکه گیج نداره . دستگاه پیوریتک CE4 ؛ دستگاه شش مرحله ای بوده و اینکه ظاهرش یک مقدار با دیگر دستگاه ها متفاوته . اگر سیاستهای جدید اعمال شوند، ذینفعان اصلی ایالات (هم ایالات با آب زیاد و هم آب اندک)، کشاورزان، نیروگاهها و صنایع دیگر که مقدار قابل توجهی آب مصرف میکنند (مثل معدن و نفت و گاز)، خواهند بود. دستگاه جدید برند زینود که در قالب کیسی بوده و از مزیت های زیادی برخوردار است که میتوان بهترین پیشنهاد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در حال حاضر باشد. وجود پمپ قدرتمند تایوانی در این دستگاه باعث خروجی بهتر آب و طول عمر بیشتر آن را میتوان از دیگر مزایای دستگاه تصفیه آب کیسی زینود نامبرد. در این روش نه تنها املاح مضر حذف میشوند بلکه در پایان مراحل تصفیه املاح معدنی مورد نیاز بدن که طی مراحل تصفیه فیلتر شدهاند دوباره به آب باز میگردند.