فیلتر الیافی معمولا با قطر منافذ 1 یا 5 میکرون موجود است و به عنوان پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس چند مرحله ای مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از تصفیه کننده های هوا نیز دارای تکنولوژی دیگری به نام الکتریک اترکشن (جاذبه الکتریکی) می باشند، که برای شکستن مولکول های هوا مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از مراکز فروش مجاز، با خیالی آسوده اقدام کنید. پیشنهاد میکنیم قبل از خرید حتما با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید تا توضیحات کامل در رابطه با عملکرد و هر آنچه که یک خریدار تصفیه آب خانگی نیاز است بداند به شما توضیح داده شود. 3- فیلتر کربن فعال بلاک (CTO): این فیلتر از جنس کربن فعال دارای پایه گیاهی (تهیه شده از زغال پوسته نارگیل) یک تکه و فشرده می باشد که تکمیل کننده فرایند تصفیه در مرحله دوم اما با قدرت بیش تر است. از آنجایی که فیلتر های دستگاه تصفیه آب خانگی جزو اقلام مصرفی بوده و برای بهبود عملکرد باید هر چند وقت یکبار تعویض شود، لذا اگر دستگاه خود را از مراکزی تهیه کنید که بعد ها به عنوان خدمات پس از فروش امکان تهیه ی فیلتر های جدید با همان کیفیت اولیه را برایتان فراهم کنند، بسیار بهتر است. Th​is h᠎as been gen᠎er᠎ated  by G​SA᠎ Content Gener ator DEMO​!

تصفیه آب خانگی And Love – چگونه آنها یکسان هستند

5- فیلتر پست کربن: به علت سرعت پایین فیلتراسیون آب به علت دقت بسیار بالای فیلتر ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس، آب به صورت آهسته و قطره ای تولید می شود و یک مخزن ذخیره برای جمع آوری آب در زمان هایی که مصرف وجود ندارد تعبیه شده است. دیونایزر: متشکل از ستون کاتیونی و ستون آنیونی که به ترتیب کاتیون ها و آنیون ها را جهت تولید آب خالص حذف می نماید. ممبران اسمز معکوس خالص ترین و سالم ترین آب را برای شما تولید می کند، که دارای پایین ترین TDS است. امروزه انواع مختلفی از آب تصفیه کن ها برای مصارف خانگی و در اشکال و اندازه های مختلف تولید شده اند . البته قبل از هر چیزی بدانید که خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از یک مرکز فروش معتبر مهمترین کاری است که در غلبه بر این شیادان میتوانید بکنید. اما هنگام خرید و انتخاب آن باید به میزان سختی آب محل سکونت و تعداد افراد توجه کرد تا دستگاه توانایی تامین آب سالم را داشته باشد. Post has  be​en c re​at​ed  with the he lp of GSA Conte nt Gener at or Dem over si​on!

5 مورد ضروری قبل از شروع دستگاه تصفیه آب خانگی

در این بخش قصد داریم تا شما را با رنج قیمتی و محدوده ی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی آشنا کنیم تا با دیدِ قبلی اقدام به خرید و استفاده نمایید. یک روش مشابه پیشنهادی استفاده از خشک کنهای جامد مانند ژل سیلیس و زئولیت را با روش فشار مترام ترکیب میکند. تصفیه کننده های آب خانگی 6 مرحله ای به دستگاه هایی گفته مبشوند که عملیات فیلتراسیون آب را با استفاده از 6 مرحله فیلتر انجام میدهند، البته همه فلرتهای موجود در این دستگاه ها آب را تصفیه نمیکنند و برخی از آنها مواد معدنی را به آب می افزایند. تصفیه خانه های آب اغلب از اسمز معکوس جهت تصفیه آب بازیافت شده که به آن آب مورد استفاده مجدد نیز گفته میشود استفاده میکنند . دستگاه به صورت دائمی حدود ۸ لیتر آب تصفیه شده را ذخیره و در خود نگهداری می کند که در مواقع ضروری قابل استفاده می باشد. در فرایندهای رقابتی که برای نمک زدایی، غشاء بکار میرود، اساساً از فناوری اسمز معکوس استفاده میکنند. این روزها استفاده از دستگاه های تصفیه آب در هر مکانی لازم و ضروی است. فرق قیمت دستگاه تصفیه اب خانگی بیشتر در کیفیت قطعات و فیلترهایی هست که در اون به کار برده میشه.

به طور معمول دستگاه های با قطعات خارجی که عموما هم تایوانی هستند، قیمت بالاتری دارند. عمر ممبران با توجه به میزان مصرف آب متغیر است ولی به طور معمول اگر مجهز به سلف واش باشد 2 تا 3 سال دوام دارد. شما حتی با کمی تفاوت های جزئی هم میتوانید به این موضوع پی ببرید به طور مثال دستگاه های ساخت تایوان راد گستر نوین کارتن و پک اصلی برند خود محصول را دارا میباشد و یا مخزن 16 لیتری آنتی باکتریال با کیفیت و یا فیلتر ممبران 13 لایه با دوام بالا دارند و تمامی قطعات و لوازم و فیلتر ها با بهترین کیفیت و اصلی هستند و همچنین کلیه اتصالات و فیتینگ های دستگاه ها ارگانیک میباشند که در آب تصفیه کن های دیگر که مدل های فیک و تقلبی به هیچ عنوان این چنین نیست! هر چند اسمز معکوس برای حذف املاح معدنی و انواع مواد آلاینده ریز بسیار خوب عمل می کند؛ ولی بر روی مواد آلی مثل کلر و آلاینده های ارگانیک آب شهر موثر نیست و حتی ممبران به کلر موجود در آب حساس است. شما می توانید با از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.