به طور حلقوی مارپیچ به دور لوله ای با شکل استوانه پیچانده شده است. آب شرب از نظر میزان آلودگی و املاح مختلف دارای حدود مجاز مشخصی است که در استانداردهای بین المللی و ملی بصورت کامل بیان شده اند. ممبران اسمز معکوس سالم ترین آب را برای شما تولید می کند که دارای پایین ترین TDS یا سختی است. پس فیلتر قلیایی وظیفه دارد که PH آب را تنظیم کند. فیلتر قلیایی با توجه به میزان مصرف باید پس از 6 ماه تا یک سال تعویض شود. البته اصل بودن برندها بسیار مهم است که باید حتما از نمایندگی خرید کنید بتوانید از خدمات پس از فروش و گارانتی نیز استفاده کنید. دستگاه های تصفیه آب خانگی با این روش حتما پمپ داره ، مخزن داره ، شیرهای برقی داره و … تصفیه خانه های شهری به دلیل تصفیه حجم بالای آب از کلر برای سم زدایی و کشتن میکروب ها و باکتری ها استفاده می کنند. این دستگاه تصفیه آب خانگی به راحتی در کابینت زیر سینک قابل جای دادن است و به خاطر کیفیت بسیار بالای آن در مدت سه سال پیاپی به عنوان یکی از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در کشور تایوان معرفی شد. ᠎Da​ta has been c᠎reated with the ᠎help of GSA Content Gener᠎at or ​DE MO!

به فیلتر کربن پودری در منازل امری ضروری است.

اما نوشیدن آب خالص در دراز مدت برای سلامتی مضر است و طعم تلخی دارد. فیلتر کربن بلاک یا CTO از مواد گیاهی مانند پوست گردو یا نارگیل ساخته می شود و به شکل استوانه ای یک تکه است. به همین سبب وجود دستگاه تصفیه آب مجهز به فیلتر کربن پودری در منازل امری ضروری است. اکنون که آب در پنج مرحله قبلی تصفیه شده است، تقریبا صد درصد خالص است . برای تولید آب تصفیه شده نیاز به ایجاد فشار در سیستم دستگاه و در نتیجه تفکیک و جداسازی آب تصفیه شده و آب شهر داریم به همین منظور موتور پمپ وظیفه تامین فشار آب را عهدهدار است. از مزیت های دیگر این دستگاه تصفیه آب خانگی این است که فیلترهای پیش تصفیه ی به کار رفته در این محصول به قدری با کیفیت می باشد که طول عمر فیلترهای پیش تصفیه ی آن تقریبا دو برابر فیلترهای موجود در بازار است.

اگر مشکل آب فقط املاح و ذرات اضافی است، میتوانید از یک فیلتر یک مرحلهای یا سرشیری استفاده کنید؛ اما اگر آب غیراز این موارد، بو و طعم بدی هم داشته باشد، بهتر است از دستگاههایی که فیلترهای چندمرحلهای دارند استفاده کنید. به همین دلیل است در انتخاب برند مناسب تاکید می کنیم. در اکثر موارد این سوال پیش می آید که یک دستگاه تصفیه آب مناسب باید چند مرحله ای باشد؟ این دستگاه مونتاژ ایران با قطعات چینی میباشد و دارای پمپ تصفیه آب تایوانی جهت افزایش فشار و بهبود عملکرد فیلتر مرحله چهارم ممبران است. این فیلتر از چند لایه با ضخامت کم که به صورت فشرده بر روی هم قرار گرفته اند، تشکیل شده است. پنجمین فیلتر دستگاه تصفیه آب ، فیلتر پست کربن نام دارد که معمولا از جنس زغال پوسته چوب نارگیل تشکیل شده و رنگ ، بو و طعم بد آب را حذف می نماید . آب هایی که از طریق لوله کشی وارد خانه هایمان میشوند با اینکه مراحل تصفیه و املاح زدایی را در تصفیه خانه ها گذراندهاند اما همچنان حاوی املاح و مواد زائد بسیاری هستند.

همچنین آلاینده هایی همچون املاح معدنی و مواد شیمیایی مضر را جداسازی می کند. این فیلتر ذراتی که به طور کامل از فیلتر UDF حذف نشده اند (مانند کلر و مشتقات آن) را تصفیه می کند و باعث شفافیت و از بین رفتن بو و طعم نامطلوب آب شده و کربن هایی که از مرحله 2 آزاد شده اند در این مرحله حذف می شوند و از صدمه زدن آنها به ممبران جلوگیری می شود. فیلتر قلیایی همانطور که از نامش هم مشخص است، خاصیت قلیایی آب را تنظیم می کند. PH آب قلیایی توصیه شده توسط پزشکان بین 8 تا 9 است. آیا آب قلیایی به همان میزانی که ادعا می شود، مفید هست؟ علاوهبر پولی که از قبل پرداخت میکنید، هزینههای اضافی نیز با داشتن فیلتر همراه است. آلودگیهای دریایی و آلایندگی کشتیها تهدیدهای جدی برای اقیانوسهای جهان است. در بعضی موارد برای افرادی که بیماری آلرژی دارند و بیماری آنها بسیار جدی است توصیه میشود که از سیستمهای تهویه هوا استفاده کنند. اما کلر خود یک ماده سمی بوده و عدم وجود دستگاه های تصفیه آب در تصفیه خانه ها باعث نفوذ کلر به بافت های پوستی بدن شده و آسیب های جدی وارد می کند. طراحی دستگاه RO بصورتی می باشد که بتواند کوچکترین ناخالصی ها مانند انواع ویروس یا موادی مانند نیترات را حذف کند یعنی برای حصول این کار باید بتوان علاوه بر حذف ذرات معلق مانند زنگ آب ذرات محلول را حذف نمود.