در فرایند سمز معکوس، آب با فشار زیاد وارد فیلتر ممبران می شود و تا 0001/0 میکرون تمامی مواد و املاح مضر آب از بین می رود. آکوا پرو از بهترین متریال و تکنولوژی ها برای تولید دستگاه های خود استفاده می کند و دارای دستگاه های 6 الی 8 مرحله ای با روش اسمز معکوس می باشد. مارک های مختلفی در این کشور در حوزه تصفیه آب با یکدیگر رقابت می کنند. تصفیه آب اکسیژن ساز: این دستگاه با فیلتر اکسیژن ساز یا همان مادون قرمز، مولکول های آب را می شکند و سطح اکسیژن آب را بالا می برد. بعد از ثبت نام کارشناسان شرکت با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های لازم را جهت ارسال و نصب دستگاه انجام خواهند داد.شما هم چنین می توانید قبل از خرید دستگاه با مشاوران شرکت تماس گرفته تا شما را برای خرید دستگاه مناسب راهنمایی کنند. اما توانایی کاهش سختی آب را ندارند و هم چنین به عنوان آب شیرین کن نیز نمی توان از آن ها استفاده کرد چون یون های موجود در آب را از بین نمی برد، بنابراین مناسب مناطقی هستند که آب در آن جا رسوبات بیشتری داشته باشد. شرکت راد گستر نوین با سابقه ای بیش از 16 سال نمایندگی دستگاه های تصفیه آب اصل تایوان را در ایران دارد و وارد کننده بهترین مارک های تصفیه آب خانگی تایوانی سافت واتر، سی سی کا و آکواپرو می باشد.

دستگاه تصفیه آب

این فیلتر به طور میانگین بعد از 2 سال تعویض میشود. شرایط پرداخت هم به صورت نقدی و هم اقساطی خواهد بود. ظرفیت تولید آب آشامیدنی را میتوان در شرایط هوایی با رطوبت کم ارتقاء داد، ابتدا از کولرهای تبخیری با منبع آب شور برای افزایش رطوبت هوا در شرایط نقطه شبنم استفاده میشود بنابراین آب آشامیدنی با استفاده از آب شور و بدون بستگی به میزان رطوبت هوای محیط، تولید میشود. به دلیل این که انواع تقلبی این برند ها در بازار وجود دارند، حتما از نمایندگی های معتبر این دستگاه ها را خریداری نمایید. قیمت گذاری ها در دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار متفاوت می باشدانواع دستگاه با قیمتها و نام ها و برتد های متفاوت در بازار ایران به فروش میروند،به دلیل تجریم ها و ممنوعیت واردات دستگاههای اورجینال که در مبدا تولید و مونتاز شده باشند نیست و دستگاههای موجود در بازاز نسبت به قطعات و فیلتر های به کار رفته میباشد. هیچ ارزانی بی دلیل نیست. در ابتدای کار توجه کنید که به دنبال برند و اسم خاصی نباشید اسامی دستگاه هیچ عاملی در قیمتگذاری انتخاب شما نیست و دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران چه تصفیه آب ایرانی و چه خارجی با اسامی برچسب های برندهای مختلف که سابق وارد ایران میشد به فروشند میرسد، هر دستگاه شامل یکسری قطعات ساخت کشورهای نظیر ( تایوان، ویتنام، ایران، چین ) می باشد هر میزان قطعات تایوانی یا ویتنامی چینی اورجینال ایا ایرانی شرکتی مرغوب در آن به کار رفته باشد کیفیت و قیمت و تفاوت می شود.

شرکت آکوا پرو: این شرکت تایوانی فعالیت خود را از سال 2006 شروع کرده و با این سابقه ی کم توانسته دستگاه های با کیفیتی را تولید کند و با شرکت های دیگر رقابت کند. روز به روز آلودهتر میشود که این گازها و ذرات معلق ، عفونتهای ریوی و بیماری­های زیادی را به همراه دارند به همین علت خطرات ناشی از آن باعث شده تا راه­ هایی جهت در امان ماندن از این همه آلودگی هوا مورد استفاده قرار گیرند. پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا به سایت شرکت راد گستر نوین مراجعه کنید و با خیالی راحت دستگاه مورد نظرتان را خریداری نمایید. در نظر داشته باشید از مزایای دستگاه های کامپکتی و یا کیسی ، داخل محفظه بودن فیلترها ، قابلیت نظافت آسان و حجم کم آن ها میباشد. نجف پور در پاسخ به این سوال که دستگاه های اکسیژن ساز چقدر به خروج مزارع از سنتی به صنعتی کمک می کند به بازار می گوید: اصولا هر مزرعه ای که سنتی است اقداماتی انجام می دهد تا خود را به صنعتی نزدیکتر کند و یکی از قسمت های انتقال از پرورش سنتی به صنعتی همین دستگاه اکسیژن ساز است که بتوانند در استخرهای سنتی خود اکسیژن محلول در آب را زیاد کنند و تراکم را بالا ببرند.

ارسال و نصب دستگاه نیز رایگان خواهد بود و پس از نصب آن، تکنسین ها آب تصفیه شده را در حضورتان تست خواهند کرد. پمپ این دستگاه بسیار پرقدرت ، کم مصرف ، بدون لرزش وکم صدا می باشد. عمدتا تجهیزات سیار و کم حجم تصفیه آب با بکار گیری پمپهای ویژه به این منظور استفاده میشوند. ازآن جایی که بیشتر این آلاینده ها با چشم دیده نمی شوند، افراد نسبت به آن ها کم توجه ترند. تلاش ما قیمت گذاری منصفانه نسبت به قطعات در دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد (نه تخفیفات دروغین و با سوءاستفاده از اعتماد مردم). تصفیه آب فرا بنفش: این دستگاه با استفاده از اشعه یو وی که توسط یک لامپ داخل دستگاه تولید می شود قادر است تا 99.99 درصد موجودات زنده آب مثل ویروس ها، باکتری ها و میکروب ها. در درازای تاریخ درگیریهای بسیاری بر سر استفاده از آب رودخانهها مثل رودخانههای دجله و فرات وجود داشتهاست. هم چنین استاندارد های جهانی مثل NSF, CE, FDA و QW را نیز دارا می باشند. This  data was w᠎ritt​en ᠎by GSA C ontent G enerat᠎or  Demoversion .