باز هم باید اشاره کنیم که تنها توجه به برند دستگاه برای خرید تصفیه آب کافی نیست. در بازار ایران در فروش های اینترنتی به یک دستگاه فول آپشن اصلی که همراه با پمپ، مخزن، شاسی، سوییچ ها، فیلتر قلیایی و فیلتر ممبران پک کامل با استانداردها و گارانتی کامل ، دستگاه ۷ مرحله ای خانگی گفته میشود و همزمان به یک پیش تصفیه ۳ مرحله ای که ۴ عدد فیلتر مینرال و پست کربن روی آن قرار داده شده و فاقد هرگونه استاندارد، پمپ، مخزن و شاسی می باشد هم سیستم ۷ مرحله ای گفته می شود که گاها بصورت تلفنی و با استفاده از سادگی و عدم آگاهی خریداران فروخته می شود که یک نوع کلاهبرداری ،جدید می باشددر نهایت به هر دو دستگاه ۷ مرحله ای گفته می شود اما این کجا و آن کجا! فیلتر های صددرصد گیاهی و اکتیو به کار رفته در سیستم به طور مستقیم به سلامت شما مرتبطند،اولین نکته شکل ظاهری فیلتر ها و سبک بودن کربن هاست.

تصفیه آب برای موفقیت شما ضروری است. این را بخوانید تا بدانید چرا

در صورتی که به دنبال پاسخ سوالات یاد شده هستید با ما تا آخر این مقاله همراه باشید . شما خریداران محترم می توانید با مراجعه به سایت این شرکت انواع مختلف دستگاه های تصفیه آب همراه با جزییات و عکس و اطلاعات کامل مشاهده نمایید و با کلیک بر روی هر کدام از آن ها سفارش خود را آنلاین ثبت کنید. این فیلتر قادر به حذف گل و لای، شن و ماسه و دیگر آلودگی های معلق در آب میباشد. زیرا با دوریز آلودگی های شیمیایی نظیر (نیترات ) از طریق فیلتر ممبران و فیلتر های الیافی (گل و زنگ لوله) و فیلترکربن اکتیو (جهت حذف کُلُر) و بهبود طعم و مزه با فیلتر مواد معدنی ، آلکالاین قلیایی آبی کامل را با ph مناسب شما ارائه می دهد. به همین دلیل است در انتخاب برند مناسب تاکید می کنیم. علاوه بر این لازم به ذكر است كه املاح موجود در آب عموما از نوع املاح غیر آلی (inorganic minerals) هستند. تصفیه آب فرا بنفش: این دستگاه با استفاده از اشعه یو وی که توسط یک لامپ داخل دستگاه تولید می شود قادر است تا 99.99 درصد موجودات زنده آب مثل ویروس ها، باکتری ها و میکروب ها. پس هرچه تعداد قطعات به کار رفته در یک دستگاه از متریال وارداتی و یا فیلترهای صددرصد گیاهی اورجینال بیشتر باشد قیمت دستگاه نیز بیشتر خواهد شد،به طور معمول دستگاههایی که دارای پمپ،مخزن و 6 مرحله فیلتر باشند .ضمنا اضافه شدن فیلتر های اضافه مثل محافظ ممبران و فیلتر های قلیایی و یو وی vu به قیمت دستگاه اضافه میکنند. Th​is a rtic le was cre᠎at ed ​wi th t he he lp of GSA Con᠎tent Gener᠎at or Dem ov ersion!

قیمت گذاری ها در دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار متفاوت می باشدانواع دستگاه با قیمتها و نام ها و برتد های متفاوت در بازار ایران به فروش میروند،به دلیل تجریم ها و ممنوعیت واردات دستگاههای اورجینال که در مبدا تولید و مونتاز شده باشند نیست و دستگاههای موجود در بازاز نسبت به قطعات و فیلتر های به کار رفته میباشد. جنس و وزن پوسته های به کار رفته(فود گرید)که به آب واکنش نشان ندهند و مقاوم باشند. Kluwer international series in engineering and computer science: Power electronics & power systems (به انگلیسی). Water Policy (به انگلیسی). شرکت سی سی کا تمامی قطعات مربوط به دستگاه های تصفیه آب را در خود شرکتش تولید می کند که دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. آکوا پرو از بهترین متریال و تکنولوژی ها برای تولید دستگاه های خود استفاده می کند و دارای دستگاه های 6 الی 8 مرحله ای با روش اسمز معکوس می باشد. دستگاه های اسمز معکوس بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که مناسب برای تمامی مناطق است. همچنین بدیهی است که برای مصارف بیشتر، استفاده ازدستگاه تصفیه آب با مخزن آب بزرگتر مناسب خواهد بود. آیا میدانید که امروزه یکی از مهم ترین دغدغه های بشر فراهم آوردن آب سالم است؟

تصفیه آب – آنها آمار در واقع معنی چیست؟

از طرفی شرکت های سودجو با اضافه نمودن فیلترهای بی فایده و اضافی به دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ، به دنبال فروش گران تر محصولات به مشتریان هستند. اتصالات اصلی و اورجینال ،اتصالات بینام و بیکیفیت باعث شکستگی و نشتی وخسارت به شما میشوند. این فیلتر نقشی در تصفیه آب ندارد و فقط باعث بهبود کیفیت آب تصفیه شده می شود؛ به همین علت این فیلتر عموما در مراحل آخر نصب می شود. آب قلیایی برای بدن بسیار مفید است و باعث کاهش مشکلات گوارشی و کاهش قند و چربی در بدن می شود و از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کند. اگر TDS کمتر از ۲۰۰ ppm باشد، میتوانید فناوری فیلتراسیون UV (فرابنفش) را انتخاب کنید که ناخالصیها را با حفظ موادمعدنی کلیدی، حذف کند. شرکت آکوا پرو: این شرکت تایوانی فعالیت خود را از سال 2006 شروع کرده و با این سابقه ی کم توانسته دستگاه های با کیفیتی را تولید کند و با شرکت های دیگر رقابت کند. در نتیجه، به دلیل حجم کم آن، شما میتوانید آن را به راحتی در زیر سینک یا هر جای دیگر نصب کنید. اما توانایی کاهش سختی آب را ندارند و هم چنین به عنوان آب شیرین کن نیز نمی توان از آن ها استفاده کرد چون یون های موجود در آب را از بین نمی برد، بنابراین مناسب مناطقی هستند که آب در آن جا رسوبات بیشتری داشته باشد.