پس هرچه تعداد قطعات به کار رفته در یک دستگاه از متریال وارداتی و یا فیلترهای صددرصد گیاهی اورجینال بیشتر باشد قیمت دستگاه نیز بیشتر خواهد شد،به طور معمول دستگاههایی که دارای پمپ،مخزن و 6 مرحله فیلتر باشند .ضمنا اضافه شدن فیلتر های اضافه مثل محافظ ممبران و فیلتر های قلیایی و یو وی vu به قیمت دستگاه اضافه میکنند. فیلتر های صددرصد گیاهی و اکتیو به کار رفته در سیستم به طور مستقیم به سلامت شما مرتبطند،اولین نکته شکل ظاهری فیلتر ها و سبک بودن کربن هاست. از جمله مهمترین این عوامل می توان به تعداد فیلترها اشاره کرد. در بازار ایران در فروش های اینترنتی به یک دستگاه فول آپشن اصلی که همراه با پمپ، مخزن، شاسی، سوییچ ها، فیلتر قلیایی و فیلتر ممبران پک کامل با استانداردها و گارانتی کامل ، دستگاه ۷ مرحله ای خانگی گفته میشود و همزمان به یک پیش تصفیه ۳ مرحله ای که ۴ عدد فیلتر مینرال و پست کربن روی آن قرار داده شده و فاقد هرگونه استاندارد، پمپ، مخزن و شاسی می باشد هم سیستم ۷ مرحله ای گفته می شود که گاها بصورت تلفنی و با استفاده از سادگی و عدم آگاهی خریداران فروخته می شود که یک نوع کلاهبرداری ،جدید می باشددر نهایت به هر دو دستگاه ۷ مرحله ای گفته می شود اما این کجا و آن کجا!

دستگاه تصفیه آب خانگی

᠎C​on᠎tent has been created with G SA Content Ge nera᠎tor ᠎DEMO!

زیرا از یک سو قیمت بطری های آب معدنی افزایش چشمگیری داشته و با توجه به عدم رعایت استاندارد های بین المللی آب شرب در اکثر برندها و همچنین تاثیر مخرب بطری های پلاستیکی بر محیط زیست ، انتخاب معقولی بنظر نمی رسند و از سوی دیگر استفاده از آب لوله کشی شهری سلامت انسان را به مخاطره می اندازد . حذف املاحی مانند زنگ آهن و رسوبات از آب آشامیدنی، باعث جلوگیری از بروز سنگ کلیه در بدن انسان خواهد شد. مقدار معین آب در بدن باعث می شود که متابولیسم طبیعی سلول ها انجام گیرند و همچنین در نهایت باعث تاثیرات مثبت شگفت آوری خواهد شد. زیرا با دوریز آلودگی های شیمیایی نظیر (نیترات ) از طریق فیلتر ممبران و فیلتر های الیافی (گل و زنگ لوله) و فیلترکربن اکتیو (جهت حذف کُلُر) و بهبود طعم و مزه با فیلتر مواد معدنی ، آلکالاین قلیایی آبی کامل را با ph مناسب شما ارائه می دهد. همچنین از جمله خدمات پس از فروش تصفیه آب خانگی مینروا که تنها نمایندگی دستگاه تصفیه آب شرکت تصفیه آسا TasfiyeAsa ارائه مینماید اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب است که در زمان های مورد نیاز دستگاه شما سرویس دوره ای خواهد شد.

در سایت مرجع و فروشگاهی دماتجهیز، اطلاعات فنی و قیمت های تضمین شده انواع دستگاه تصفیه آب، از برندهای معتبر با گارانتی اصلی، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است. زیرا در بسیاری از سایت ها تخفیفات بسیار بالایی برای گمراهی شما در نظر گرفته شده است مهمترین نکته خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با قیمت مناسب اطمینان فروشگاه تصفیه آب می باشد. فیلترهایی که در انواع دستگاه هایتصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرند دارای انواعی هستند که برای مکان های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند.برای خرید مدل های مختلف تصفیه آب به صفحه ی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در وب سایت زرین فروش مراجعه کنید. جالب است بدانید که شایع ترین آلاینده ای که می بایست از آب آشامیدنی خود حذف کنید ، کلر و محصولات جانبی آن یعنی تری هالومتان ها (THMs) است. آیا میدانید که امروزه یکی از مهم ترین دغدغه های بشر فراهم آوردن آب سالم است؟ اندازه و شرایط قرار گرفتن نصب دستگاه: اندازه دستگاه یک ویژگی مهم است که باید در زمان خرید بررسی کنید و اینکه آیا با فضای آشپزخانه شما مطابقت دارد یا خیر.

این شرکت در یک سری از ساختمانهای قدیمی اموسکگ (که یک شرکت تولیدکننده پارچه و لباس بود) در آبشار میلیارد در شهر منچستر نیوهمپشایر آمریکا واقع شدهاست. طی یک دهه گذشته، در نپال، دما تا ۰/۶ درجه سانتی گراد افزایش یافتهاست در حالی که در سطح جهانی، زمین در طی صد سال گذشته تقریباً ۰/۷ درجه سانتیگراد گرم شدهاست. بازرگانی تصفیه ایران واردکننده و پخش کننده انحصاری دستگاه تصفیه آب اکولایف درسراسر ایران با بیش از 50 نمایندگی در سطح کشور تا تمامی هموطنان از آب سالم بهره ببرند. آب خاکستری آب زایدی میباشد که در سینکهای ظرفشویی، دستشوییها، حمامها یا ماشین-های لباسشویی مورد استفاده قرار میگیرد اما حاوی فاضلاب نبوده (آب سیاه را بررسی کنید) و سطح بازیافتی آن در حد آبهای اصلاحشده نمیباشد. فقط کافی است، آن را در زیر سینک ظرفشویی خود نصب کنید تا فرآیند تصفیه آب به صورت کامل به جریان بیفتد. در واقع تصفیه آب به روندی گفته می شود که در طی آن، موادی که به صورت شیمیایی آب را آلوده می کنند از آن جدا خواهند شد، از جمله این مواد می توان به آلاینده های بیولوژیکی، فلزات سنگین و همچنین گازهای معلق در آب اشاره کرد.