ضمن این که درجه غذایی این مخزن از سازمان جهانی بهداشت NSF تایید شده و در صورت وجود داشتن آب در مدت طولانی، کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده تغییر نخواهد کرد و از آن کاسته نمیشود. ضمن این که در صورتی که فشار آب شهری کم و یا زیاد شود شیر برقی با اتومات کردن دستگاه از خرابی و مشکل ایجاد شدن برای تران و پمپ دستگاه جلوگیری خواهد کرد. همچنین توجه داشته باشید که در صورت قطع برق یا آب شهری، شما به میزانی که داخل مخزن ذخیره شده تصفیه آب خانگی، آب تصفیه شده دارید میتوانید بدون افت فشار آب آشامیدنی برداشت نمایید که این مسئله برای شهرهای ایران که در تابستان با مشکل قطعی برق و آب مواجه میشوند بسیار حیاتی و حائز اهمیت است. در سال ۱۳۷۶ آمار مشترکان از مرز ۲۳۰٬۰۰۰ مشترک گذشت و در آن زمان مشکل مشترکان تنها به کمبود میزان توزیع آب در شبکه محدود نبود، بلکه نیاز به تشکیلاتی که مستقلاً جهت شهر شیراز ارائه خدمت نماید، احساس میشد. گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات محصولات مینروا بین 12 الی 24 ماه ارائه میگردند که در سراسر ایران امکان دریافت خدمات پس از فروش به خوبی و به راحتی امکان پذیر است. A​rtic​le h​as  been gen​er ated  with G᠎SA  Co nten​t ​Ge᠎ne᠎rator DEMO!

تصفیه آب چگونه کار می کند؟

توجه نمایید که نصب و ارسال رایگان در سراسر ایران به خصوص تهران، کرج، اصفهان، سنندج و دیگر شهرهای ایران توسط کارشناسان فنی شرکت انجام خواهد گرفت و در این بازه زمانی یکساله هر قطعه ای از دستگاه های مینروا به مشکلی برخورد نماید حتی قطعات برقی بدون هیچ شرطی تعویض خواهد شد. همانطور که میدانید دستگاه های مونتاژ ایرانی قطعات چینی در بازار ایران به وفور عرضه و به فروش میرسند با این حال اکثرا گارانتی 7 روز سلامت فیزیکی کالا دارند و یا بدون ضمانت و یا با ضمانت بدون پمپ و مخزن که قطعات اصلی دستگاه هستند عرضه میشوند. مینروا فیلتر یک شرکت سلامت محور در ایران و عرضه کننده برند مینروا تایوان می باشد. پساب فاضلاب یا Flow300 : بسیاری از خریداران تصفیه آب میپرسند که املاح مضر حذف و تصفیه شده از آب آشامیدنی کجا می روند و چطور از دستگاه تصفیه تخلیه میگردند؟ تانک آنتی باکتریال تصفیه آب مینروا باعث می شود آب آشامیدنی تصفیه شده ذخیره شده بو نگیرد یا طعم و رنگ آن تغییر نکند.

دومین باور غلط : با حذف سختی و سنگینی آب ، بدن دچار کمبود املاح معدنی می شود! یک خروجی که آب تصفیه شده را خارج میکند به فیلتر پنج و مخزن میرود و دیگر خروجی به یک شیر یک طرفه که پساب فاضلاب میباشد ریخته میشود که املاح مضر تفکیک شده در این خروجی به فاضلاب شهری و در نهایت از دستگاه خارج میگردند. پاسخ سوال اینجاست. حوزینگ ممبران که فیلتر اصلی دستگاه محسوب میشود دو خروجی دارد. شیر تنظیم سختی آب در مواردی که آب آشامیدنی با سختی زیر 30 از خروجی شیر روی سینک در اختیار شما قرار گیرد مورد استفاده میباشد. یک نکته بسیار حائز اهمیت این است که حوزینگ مرحله اول با دارا بودن فیلتر پلی پروپیلن، به صورت شفاف روی دستگاه قرار گرفته تا شما در صورت مشاهده این مسئله که فیلتر سفید رنگ داخل این حوزینگ رنگ برگردانده یا کثیف شده و به رنگ قرمز یا قهوه ای درآمده نشان دهنده آن است که زمان تعویض فیلتر مراحل اول تا سوم فرا رسیده است. اگر می خواهید دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیتی را خریداری کنید، حتما لازم است که چندین نکته را در نظر بگیرید.

بهترین دستگاه تصفیه آب

᠎This c᠎onte nt has ᠎been cre ated with GSA Content Gen erator Demoversion.

حتما این موضوع را هم میدانید که در تابستان سختی آب لوله کشی شهری همچون تهران کرج و اصفهان بیش از بهار و زمستان است ضمن این که قطعی آب نیز به افزایش املاح و نمک های مضر می افزاید که میتواند سلامت بدن انسان را به خطر بی اندازد. شواهد کافی برای این که آیا کادمیوم در آب آشامیدنی به صورت مادام العمر میتواند باعث ایجاد سرطان شود یا خیر وجود ندارد با این وجود این ماده مضر مشکلات جبران ناپذیری در بدن انسان بوجود می آورد که توسط بهترین برند های خانگی قابل برطرف شدن و جلوگیری خواهند بود. کادمیوم دارای پتانسیل بسیار بالا و مزمن برای ایجاد سنگ کلیه، مشکلات کبد، پوکی استخوان و همچنین آسیب رساندن به خون در بدن انسان می باشد و قرار گرفتن در معرض آب آشامیدنی با سختی بالا و حاوی کادمیوم در مدت طولانی و در سطوح بالاتر از حد استاندارد جهانی بهداشت میتواند موجب بیماری ها و نارسایی کلیه نیز شود. برای اندازهگیری tdsاب ازروش حرارت استفاده میکنیم ودراین روش اب رادریک بوته چینی میریزیم وحرارت میدهیم بر روی گرمکن الکتریکی تا دمای ۱۰۳-۱۰۵ درجه سلسیوس و بعد باقی مانده جامد را نیز درکوره الکتریکی به مدت بیست دقیقه تادمای ۵۰۰-۵۵۰درجه حرارت میدهیم ونمونه باقیمانده را وزن میکنیم واختلاف وزن برحسب میلی گرم ضربدرهزار تقسیم بر حجم نمونه اولیه اب برحسب میلی لیتر برابر tds برحسب ppm میباشد.