این مواد سختی آب را قبل از ورود به دیگها میگیرند یا در دیگ بر اثر افزودن این مواد آهک و گچ را رسوب میدهند و دیگر این رسوب محکم به جدار دیگ نمیچسبد و به اصطلاح آن را نرم میکنند. مینروا، در میان برندهای موجود در بازار ایران برندی خوش آوازه و بسیار مورد اعتماد است که علاوه بر اینکه دستگاههای بسیار باکیفیت برای فروش به شما ارائه میدهد، خدمات قبل و پس از فروش بسیار مناسبی نیز برای مشتریان و خریداران خود دارد. محصولاتی نیز در بازار وجود دارند که هدر رفت آب در آنها صفر است. تصفیه آب های خانگی اجزای مختلفی دارند. اما در ادامه به معرفی بهترین دستگاه تصفیه آب در ایران میپردازیم تا بیشتر با عملکرد و ویژگیهای این دستگاهها آشنا شوید. این دستگاه از سری دستگاههای مینروا، دارای 7 مرحله تصفیه آب است که مانند مدلهای دیگر این لیست از سیستم اسمز معکوس استفاده میکند و تا مرحله هفتم دقیقا عین دستگاه 8 مرحلهای کار تصفیه آب را انجام میدهد.

دستگاه تصفیه آب

C᠎onte​nt was g ener ated ​by GSA C ontent Generator Dem ov ersion᠎.

دستگاه تصفیه آب خانگی

زیرا دستگاههای دارای سیستم اسمز معکوس میتوانند املاح مضری همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم را تصفیه کنند و در اصل میتوانید با خیال راحت آب آشامیدنی را مصرف کنید. فیلتر معدنی ساز مرحله ششم در این دستگاه، املاح معدنی مفیدی همچون کلسیم، منیزیم، سدیم، بی کربنات که در مراحل قبلی تصفیه حذف شده بودند را در آب آشامیدنی غنی سازی میکند تا سختی آب بیش از اندازه کاهش پیدا نکند و در واقع آب مصرفی شما هم از نظر کیفیت و هم از نظر سلامت مناسب ترین حالت باشد. در برخی مواقع، ممکن است مصرف کنندگان، به هر دلیلی تمایل داشته باشند تا TDS آب خروجی دستگاه را افزایش دهند. فیلتر مرحله هفتم یعنی فیلتر قلیایی کننده دستگاه 8 مرحلهای مینروا، سطح ph آب آشامیدنی شهری را افزایش میدهد، که در واقع از اسیدی شدن آب جلوگیری میکند و هم اینکه شما را از مزایای آب قلیایی که برای بدن بسیار مفید است، بهرهمند میکند. فیلتر شماره پنجم این نوع دستگاه آب تصفیه کن، فیلتر کربن خطی است که کار اصلی آن، شیرین کردن آب و همچنین کاهش بوی بد آب است. این تقریباً همان پروسهای میباشد که در سیستم بازیافت آب در ایستگاه فضایی استفاده میشد که در آن ادرار و مدفوع به آب خالص، اکسیژن و کود تبدیل میگردد.

بهترین دستگاه تصفیه آب

᠎This con​te​nt was writt en with t he he᠎lp of G​SA C on᠎tent Gen er᠎at or  Demoversion.

در این مدل از دستگاههای مینروا، فیلترهای سه گانه تصفیه آب در همان شروع فرآیند تصفیه آب املاح درشت موجود در آب آشامیدنی همچون شن و ماسه و گل و لای، کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را تصفیه میکند و شما دیگر اثری از این موارد در آب آشامیدنی خود نخواهید دید. اما به این نکته دقت کنید که همین ماده اصلی و تشکیل دهنده بدن انسان در صورتی که دارای آلودگی و مواد و املاح مضر باشد و وارد بدن شود، چه صدماتی و بیماری هایی را می تواندبه بدن انسان وارد کند. همچنین زه آب مواد مغذی که از جریان ورقهای که بر زمین کشاورزی یا جنگل جاری میشود، وارد سیلابها میگردد نیز به عنوان مثالی از آلودگی NPS ذکر شدهاست. لازم به ذکر است که زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب با توجه به نوع و میزان سختی آب در مناطق مختلف کشور متفاوت است. مدارک لازم برای فروش اقساطی تصفیه آب، تنها عکس کارت ملی و برگ چک صیادی برای استعلام حساب از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

دستگاههای تصفیه آب مینروا را میتوانیم در جهت خرید بهترین دستگاه تصفیه آب در ایران حال حاضر بازار بدانیم. دستگاههای عالی بازار معمولا مشکلی برای شما در این حوزه ایجاد نمیکنند. سیستم اسمز معکوس در میان سیستمهای موجود در بازار به عنوان بهترین مارک آب تصفیه کن خانگی شناخته میشود. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، دستگاه آب تصفیه کن 8 مرحلهای مینروا، جزو پرفروشترین دستگاههای برند مینروا است که عملکرد کاملا استانداردی از نظر تصفیه آب آشامیدنی برای سلامت بدن انسان دارد. تمام محصولاتی که مینروا ارائه میدهد، از دستگاه و اجزای داخل آن، از خود این برند میباشد و همین موضوع عملکرد دستگاه را بسیار عالی میکند و در واقع دستگاهی با اجزای یکپارچه خریداری میکنید. امروزه بهترین سیستم تصفیه آب اسمز معکوس است که با توجه به میزان آلودگی منطقه زندگی خود، میتوانید دستگاهی با این سیستم و تعداد مارحل مختلف خریداری کنید. و به طور خلاصه حتی الامکان از خانه بیرون نروید و آلودگی هوا رو جدی بگیرید.