توجه داشته باشید که تعویض نکردن فیلترها در گرفتن آب آشامیدنی سالم تاثیر مستقیم دارد. سافت واتر از تکنولوژی اسمز معکوس (Ro Reverse Osmosis System) برای تصفیه آب استفاده میکند و با کمک این سیستم میزان PH آب را تنظیم و ذرات بزرگتر از 0,0001 میکرون را از آب حذف میکند و همچنین، سختی آب را کاهش داده و به حد استاندارد و سالم میرساند. دستگاه های وارداتی این شرکت از دو نوع سیستم پیشرفته اسمز معکوس و اولترا فیلتراسیون استفاده می کنند. پس از هماهنگی های لازم ، دستگاه آب تصفیه کن مورد نظر توسط خدمات فنی مجرب و کارآزموده به محل ارسال و نصب میگردد؛ پس از آن، میزان سختی آب قبل از تصفیه با بعد از تصفیه ، توسط دستگاه تی دی اس متر (TDS meter ) مقایسه شده و صحت عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی به نظر خریدار میرسد . نکته اول(روش های اصلی سیستم تصفیه ) : تمامی مدل های دستگاه آب تصفیه کن از دو روش اصلی پیروی میکنند که در بالا تا حدودی توضیح داده شد. Post has be en gener ated wi᠎th the help of GSA Con tent Ge nerator DE​MO!

تاریخچه تصفیه آب خانگی رد شد

شرکت زلال آب با تکیه بر دانش فنی و علم روز، از حدود 15 سال پیش در زمینه خرید و فروش دستگاه تصفیه آب و خدمات پس از فروش و توسعه سیستم های تصفیه آب صنعتی شروع به کار نمود. این دستگاه ها با توجه به نوع سیستم حرفه ای خود، دارای عملکرد و کارآیی فوق العاده ای بوده و از پیشرفته ترین کارخانه ها و بهترین آب تصفیه کن خانگی و بهترین دستگاه تصفیه هوا موجود در ایران می باشند. دستگاه تصفیه آب صنعتی (Industrial water purifier) یا دستگاه آب شیرین کن صنعتی (water Desalination) به دستگاهی گفته میشود که به روش اسمز معکوس قادر به حذف نمک، رسوبات و همچنین آلاینده های آب می باشد. متاسفانه تعدادی از شرکت ها محصول ایرانی یا چینی را تحت عنوان برندهای معتبر دنیا به فروش می رسانند. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، این بار نیز با معرفی برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی این سوال که «چه دستگاه تصفیه آبی بخریم و دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه؟ مزیت این دستگاه 5 مرحله ایی برای خانم های خانه دار جلوگیری از ایجاد رسوب در قوری، کتری و اتوی بخار و هم چنین قابلیت این دستگاه در تبدیل آب های شور به شیرین توسط فیلرت ممبران است.

نیاز اضافی الهام با تصفیه آب؟ این را بیاموزید!

در مرحله چهارم، سختی آب آشامیدنی کاهش پیدا میکند و همچنین املاح بسیار ریز از آب حذف میشوند. پروژه انتقال آب سد آزاد به تصفیه خانه سنندج پس از حدود سه سال، صبح پنجشنبه (10 آذر) با حضور سیدابراهیم رئیسی به بهرهبرداری رسید. بهترین مدل Hyundai هم مدل H700 است که دارای هفت مرحله فیلتراسیون و سیستم اسمز معکوس برای تصفیه آب است. دستگاه تصفیه آب ۶ مرحله ای سافت واتر مدل SW-03 با غربالگری مولکولهای آب، باعث جداسازی مولکولهای اشباعشده از آن میشود. یکی از برترین و اقتصادی ترین روش های تصفیه آب، روش اسمز معکوس و استفاده از دستگاه آب شیرین کن صنعتی می باشد. پس اگه هر کدام از انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی مشخص شده رو انتخاب کردید میتونید خرید کنید . پس اگر دستگاه آب شیرین کن خانگی را مثلا از یک مغازه ای خریدید اگه از قیمت واقعی مشخص شده بالاتره میتونید به فروشنده اعتراض کنید ولی اصلا با قیمت با تخفیف ویژه ی ما مقایسه نکنید . دستگاه هایی که توسط ایلیا گستر بفروش میرسه ؛ در ذیل آمده و قیمت آنها نیز مشخص شده . شرکت ایلیا گستر هر دو سرتیفیکیت را به بهترین نحو دارا بوده و همیشه پاسخگوی مشتریان میباشد.

۸ مرحله فیلتراسیون جهانی و بسیار کارآمد میباشد.

در بسیاری از موارد مشاهدهشده که مشتری کارت گارانتی هم دارد اما نه خبر از آدرس شرکت دارد و نه کسی به تلفن او جواب میدهد. یک محصول جانبی بالقوه از نمکزدایی، نمک است. بنابراین، این محصول دارای تمام ویژگیهایی است که مصرفکنندگان از یک دستگاه تصفیه آب درجهیک انتظار دارند. دستگاههای تصفیه آب از لحاظ نوع فناوری فیلتراسیون بکار رفته در آنها هم انواع متفاوتی دارند. 2101 یک دستگاه RO(به معنی دستگاه تصفیه آبی که به روش اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام میدهد) میباشد که مطابق با نیاز مصرف کننده طراحی و تولید شده است.این دستگاه تصفیه آب دارای ۸ مرحله فیلتراسیون جهانی و بسیار کارآمد میباشد. دستگاه تصفیه آب خانگی فلوکستک شش مرحله ای که از کیفیت بالایی برخوردار بوده با روش اسمز معکوس (RO) توسط پمپ 125 PSI عمل میکند . البته کلیه ی مدل های دستگاه آب شیرین کن خانگی زیر ، از دستگاه های مطرح و پر فروش بوده و از کیفیت اونها کاملا مطمئنیم . نیاز به دستگاه تصفیه آب صنعتی یا همان دستگاه آب شیرین کن به روش اسمز معکوس دارند. بنابراین، پرسنل شما می توانند از آب تصفیه شده بصورت گرم یا سرد استفاده کنند. Da ta has been cre​at ed with GSA Content Gener᠎at or Dem over᠎sion!