همچنین در صورتی که پس از خرید دستگاه تصفیه آب هر یک از قطعات آن دچار مشکل شده و آسیب ببینند لازم است برای تعویض آن اقدام نمود. در یک دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای، مراحل یونیزه کردن آب و اِعمال فیلتر نانو سیلور و اشعه UV برای جذب باکتری ها و ویروس ها موجود در آب استفاده می شود. اینکه کدام یک از بین دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای یا 6 مرحل ای بهتر است. چرا که این دستگاه ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند. با این آزمایش متوجه خواهید شد که کدام نوع دستگاه تصفیه آب برای شما مناسب تر خواهد بود. اگر این موضوع را نادیده بگیرید، در آینده باید هزینه بیشتری برای بازگشت سلامتی خود هزینه کنید. فیلتر قلیایی باعث بازگشت یون های کلسیم، منیزیم، سدیم، پتاسیم می شود. این مواد شامل کلسیم، منیزیوم، سدیم، پتاسیم و سایر مواد معدنی سالم است که در آبهای طبیعی و معدنی یافت می شود. این دستگاه به همراه سایر تجهیزات خود می تواند تا مدت ها آب شرب شما را تامین کند. هیچ فردی نمیتواند اهمیت آب را در زندگی انکار کند. C onte nt w as gen er᠎ated ​with the  he᠎lp of GSA Con᠎te nt Gene ra tor DE᠎MO!

روشها تبلیغ تصفیه آب خانگی

از همه جهات برای ادامه زندگی به آب نیاز داریم. اما در این مقاله به معرفی چهار سیستم تصفیه آب که میتوانند در آینده به عنوان یک جایگزین برای فرآیند تصفیه آب به کار بروند، خواهیم پرداخت. اما شوری تا 300 میلی گرم بر لیتر هم قابل مصرف است. علاوه بر آن سیستمهای تصفیه آب کاتالیستی میتوانند پسابهای صنعتی آلوده به مواد آلی و یا فلزات سنگین را تصفیه کنند. به عنوان مثال دستگاههای تصفیه کننده آبی که از فناوری و تکنولوژی پیشرفته اسمز معکوس ممبران زیر سینکی بهره میبرند، میتوانند روزانه 50 تا 100 گالن آب (200 تا 400 لیتر) تصفیه شده تولید کنند! لازم به ذکر است که شرکت فنی و مهندسی ایکو، وارد کننده و پخش کننده بهترین مارک های تصفیه آب های خانگی و اداری می باشد.این دستگاه های تصفیه آب خانگی در انواع مختلف تایوانی،آمریکایی و ایرانی موجود است. متاسفانه تعدادی از شرکت ها محصول ایرانی یا چینی را تحت عنوان برندهای معتبر دنیا به فروش می رسانند. بسیاری از این شرکتها، سیستم اسمز معکوس را به عنوان یک روش مؤثر در تصفیه آب برگزیدهاند. در سالهای اخیر بسیاری از شرکتها در پی تصفیه کردن آب تا رسیدن به آبی سالم بودهاند.  A​rtic le was g​ener​at​ed ​wi th G SA Content Gener​at or Dem​ov er si on .

میانبرهایی به تصفیه آب که فقط عده کمی از آن اطلاع دارند

تصفیه آب با استفاده از فتوکاتالیز یکی از روشهایی است که در سالهای اخیر رایجتر شده است. مقدار مجاز : حداكثر مقدار مجاز TDS آب آشامیدنی در استاندارد آب شرب ذكر شده است. مدت زمان هوادهی در این سیستم بین ۱۸ تا ۳۶ ساعت میباشد و مقدار لجن حاصل از این فرایند نسبتاً کم و از نظر کیفیت بیولوژیکی تثبیت شده تر نسبت به فرایندهای مشابه میباشد. چندین فیلتر بکار رفته در این دستگاه باعث می شود تا در نهایت آبی بدون طعم و آلودگی به دست مصرف کننده برسد. باید در نظر داشت که با افزایش جمعیت، منابع آلوده کننده نیز زیادتر می شوند که این امر موجب می شود که مرتباً بر میزان آلاینده ها در منابع آبی افزوده گردد. همچنین شما می توانید با مراجعه به صفحه محصولات تصاویر، مشخصات و قیمت این نوع دستگاه ها را ملاحظه فرمایید. در صورت نیاز نیز می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. اما بخش پنهان آن ، کیفیت بسیار بد آب پس از عبور از فیلتر های تعویض شده بوده که با چشم انسان قابل رویت و اندازه گیری نمی باشد .

اما بخش بسیار بالایی از این آلودگی ها در سیستم های تصفیه آب شهری در ادارات مربوطه برطرف خواهد شد. دستگاه های تصفیه آب با چند فیلتر مناسب ترند؟ در مرحله هشتم، ازن در آب تصفیه شده به گردش می افتد و همان طور که می دانید ازون بسیار نیرومند می باشد و قابلیت اکسید کردن مجموعه ای از قبلی: آلودگی ها ارگانیسم ها را دارد و همچنین ازن تابت نمی باشد و در عرض چند دقیقه به وضعیت طبیعی خود باز می گردد. بنابراین آب پس از عبور از فیلترهای پیش تصفیه موجود در دستگاه تصفیه آب و فیلتر ممبران مرحله چهارم، چیزی در حدود 99 درصد آلایندههای خود را از دست میدهد و کاملاً سالم میشود. در بسیاری از منابع ذکر شده است که اندازه تخلخلهای فیلتر ممبران چیزی در حدود 0.0001 میکرون است. علاوه بر این، بسیاری از مواد موجودات زنده مانند پروتئینها، DNA و پلی ساکاریدها در آب حل میشوند.