چرا که تعویض فیلترها و سرویس دستگاه بسیار راحت تر انجام میشود. امروزه بیش از پیش به استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی تاکید می شود و توصیه می شود از این دستگاه و سیستم خصوصا درمورد آب آشامیدنی استفاده شود ولی چرا این مسئله امروزه پر رنگ تر شده است! با توجه به آن که ممکن است دستگاه بنا به هردلیلی نشتی داشته باشد، در این حالت دستگاه تصفیه آب خانگی که دارای اتصالات سریع است بهترین انتخاب میباشد. این کار معمولاً با استفاده از یک فیلتر کربن فعال شده (زغال) همراه با رزین انجام میشود. تهویه مطبوع یعنی انجام عملیاتی روی هوا تا بتوان شرایط هوای محل مورد نظر را برای زیستن، کار کردن یا عملیات صنعتی معین، راحت و بهداشتی کرد و به حد مطلوب برسانیم. تهویه مطبوع باعث تغییرات مختلفی در جمعیتشناسی شد، به ویژه تغییر وضعیت ایالات متحده آمریکا از دهه ۱۹۷۰میلادی به بعد میزان رشد جمعیت با معرفی تهویه هوای مطبوع افزایش یافت به طوری که والدین در فصول سرد سال سعی میکردند فرزند دار نشوند به دلیل بیماریهایی که ناشی از سرمای بیش از حد و رطوبت هوا بود. Conte​nt was g ener ated with t᠎he ​he​lp of GSA C​ontent G ener ator ​DE MO!

این جزئیات به سادگی احتمالا شما را به تغییر می‌رساند دستگاه تصفیه آب خانگی استراتژی}

اصولاً وظیفه جابجایی هوای گرم یا سرد عبوری از کویلهای یا هوای تمیز شده توسط فیلترها در دستگاههای تهویه مطبوع به عهده هواکشها است. عامل تعیینکننده در کیفیت دستگاه تصفیه آب خانگی نه کشور سازنده بلکه کیفیت فیلترها و قطعاتی است که در ساخت دستگاه از آن استفاده شده است. تعداد فیلترها : چهارمین عامل موثر در قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تعداد فیلترهای دستگاه است . فیلتر ممبران: کیفیت فیلتر ممبران تصفیه آب بر عملکرد دستگاه و همچنین عمر مفید آن تاثیر زیادی دارد. از سویی دیگر آب قلیایی باعث بالا رفتن سطح انرژی، افزایش متابولیسم و تقویت سیستم ایمنی بدن نیز می شود؛ همچنین به شستشو و دفع مواد زائد اسیدی و سمی که در بدن تجمع پیدا می کنند کمک میکند. و نیز، واکنش برگشتی برای این پروسه، انرژی بسیار کمی را میطلبد، و اگر آبهای اسیدی و قلیایی کمترین ارتباطی داشته باشند، به حالت اولیه باز خواهند گشت. این فشار کمترین فشاری است که آب میتواند به صورت مایع در آن وجود داشته باشد. این فیلتر املاح مورد نیاز بدن از جمله منیزیم، کلسیم و… شما باید بتوانید دستگاهی مطابق با نیاز و انتظار خود تهیه کنید. تفاوت زیادی است بین یک برند تصفیه آب معتبر که در شرایط بهداشتی، توسط دستگاه های تمام اتوماتیک تولید می شود تا دستگاهی که در کارگاههای غیربهداشتی چینی تولید می شود.

​Con tent w as gener​at ed  with G SA​ Conte nt Gen​erat᠎or Demov​ersi on.

راهنمای چنگیزخان برای دستگاه تصفیه آب خانگی Excellence

تمامی قطعات و اجزای دستگاه تصفیه آب خانگی باید استاندارد و بهداشتی یا به بیان دیگر Food Grade باشند. تمامی مواد سمی، نیترات، قارچ و انگل های موجود در آب را حذف میکند. در طی 3 الی 5 مرحله آب را تصفیه میکند. دستگاه های تصفیه آب خانگی آلاینده های موجود در آب را از بین می برند و تاثیر بسیار خوبی در حذف بو و طعم آب دارند. انتخاب صحیح دستگاه تصفیه آب خانگی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همچنین جنس و کیفیت فیلترهای دستگاه تصفیه نیز اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. درجه حرارت آب ورودی : 24 درجه سانتیگراد دمای ایده آل برای دستگاه تصفیه آب می باشد. برای کاهش اثرات بارندگی بر مدیریت چرخه آب، از خروجی این مدل ها استفاده می شود. از آب شور دریا گرفته تا آب های زیر زمینی که در تصفیه خانه های صنعتی برای شرب و آشامیدن انسان ها کلر زنی میشود تا برسد به یک دستگاه تصفیه آب خانگی که کیفیت آب آشامیدنی را به حد نرمال و استاندارد خود برساند . ᠎This ᠎po​st has ​been done by GSA C᠎on​tent  Gene rator DEMO !

چهارمین باور غلط : جوشاندن آب جایگزین مناسبی برای دستگاه تصفیه آب خانگی است! از روشهای سادهای برای بازاستفاده آب فاضلاب برای استفاده در باغچههای خانگی و کشاورزی استفاده میشود. تجربه نشان داده است که استفاده از چهارراه تقسیم مشکلاتی مانند: نشتی، خرابی زودهنگام قطعه و هدر رفتن آب و … یکی از دلایل ارزان بودن دستگاههای تصفیه آب متفرقه که عمدتا محصول کشور چین هستند همین موضوع است. مطالعه و آگاهی در باره پیشینه کمپانی تولید کننده و توزیع کننده تصفیه آب منتخب شما، می تواند در تصمیم گیری نسبت به خرید آن محصول شما را یاری کند. دقت کنید که دستگاههایی که قصد خرید آنها را دارید، میتوانند از لحاظ ظاهری و ساختاری متفاوت باشند. توجه کنید تصفیه آبی که قصد خرید آن را دارید، دارای تاییدیههای بهداشتی نظیر FDA و NSF باشد و در کارخانههای معتبر، توسط دستگاههای تمام اتوماتیک و در محیطهای بهداشتی تولید شده باشد.