شل شدن مجرا قبل از انقباض عضله دترسور صورت میگیرد. به خصوص در کشاورزیهای در حال توسعه، ارزشها و رسوم اجتماعی قدیمی و جا افتاده به دلیل تغییرات فناورانه سریع از قبل تحت فشار قرار گرفته اند. از آنجایی که وجود آب برای بقا ضروری است، کمبود این ماده حیاتی آسایش و برابری اجتماعی را از بین می برد. نابرابری های حاصل از این تغییر می تواند بافت اجتماعی جوامع را از بین برده و تنازع بر روی منابع کمیاب آبی را بدتر سازد. 36درصدازهموطنان عزیزمان نه تنها از حداقل استانداردهای اولیه آب محروند بلکه از منابع آلود همچون چشمه قنات ها و آب انبارها.مصرف میکنند وهر روز شاهد اتفاقاتی ناگوار در این زمینه هستیم شرکت ویرا تکنولوژی نوین به عنوان وارد کننده .تولید کننده ومونتاژدستگاههای تصفیه آب در راستای بهبود شرایط زندگی دراین مناطق بالاخص سلامت کودکان و زنان باردار درحال تامین قطعات از چند کمپانی خارجی(علاوه بر دستگاه تصفیه آب خانگی موجود تولید شده) جهت ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی با دبی بسیار بالا و استفاده از فیلترهای الیاف نانو .نانو کربنی واسمز معکوس غشایی با فنآوری نانودر حال مراحل اولیه است که در آیندهای نزدیک بر اساس اولویت منطقه ای رایگان در دسترس این عزیزان قرار خواهد گرفت. Th is has ​be en generat᠎ed by GSA C onte​nt Generat or D em oversi​on.

این است یک سریع وسیله حل کردن یک مشکل با تصفیه آب

قانون آب آشامیدنی سالم ( SDWA) تلاش می کند تا استانداردهای حاکم بر منابع آبی را تعیین کند. سازمان بهداشت جهانی ( WHO ) بیشترین مقادیر مجاز آلایند ههای میکروبی و 128 ماده شیمیایی مضر را مشخص نموده است توسعه استانداردها و قوانین مربوط به آب آشامیدنی درون بستر زیست محیطی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی آن کشور است. قوانین ملی ثانویه آب آشامیدنی ( دستگاه تصفیه آب خانگی )راهبردهای غیراجباری برای تنظیم آلایننده هایی هستند که می توانند اثرات آرایشی وبهداشتی داشته باشند؛ از جمله این اثرات می توان به تغییر رنگ پوست یا دندان و یا اثرات ذائقه های همچون طعم، بو یا رنگ آب آشامیدنی.عوامل بیماری زا میکروبی .آرسنیک .محصولات جانبی ضدعفونی کنندها وEDC ها اشاره کرد. در برخی موارد، می توان آنها را با برش به اندازه 0.5-1.5 میلی متر در تجزیه کننده های مکانیکی خرد کرد. با استفاده از این روش می توان املاح آب را، ۹۰ تا ۹۸ درصد حذف کرد. شیر برقی دستگاه زمانی که شما از شیر روی سینک آب برداشت میکنید به پمپ فرمان میدهد که آب تصفیه شده خالی شده از مخزن را شارژ کند تا هیچ موقع دچار کمبود آب تصفیه شده و یا شاهد افت فشار آب نباشید.  This con​tent was gener ated with t he ​he lp of G SA C​on te᠎nt Generator DEMO .

یعنی مهمترین نکتهی یک خرید دستگاه تصفیه آب مرکز فروشنده دستگاه است. همانطور که عنوان کردیم، یکی از مهمترین عوامل در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، مراحل تصفیه آب است. مرحله سوم فیلتر کربن بلاک (CTO): فیلتر مرحله سوم از جنس کربن بلاک و یا فشرده بوده و براى تکمیل مراحل پیش تصفیه و بالا رفتن کیفیت آب خروجى مرحله اول و دوم کاربرد دارد. در این دسته مدل هایی که اسمز معکوس هستند، از لحاظ پاکسازی برتری بیشتری به سایر محصولاتی که تا به اینجا ذکر شده است دارند، به ویژه آنهایی که دارای ۶ مرحله فیلتر هستند. از سال ۷۸ تا کنون، با توجه به امراضی که استفاده از آب های آلوده ایجاد کرده است و همچنین برای رعایت بهداشت بیشتر، گروه بسیاری از افراد کار تصفیه آب را انتخاب کرده اند و از ان ها جهت جلوگیری از بیماری های مختلف استفاده می کنند. اکنون بیشتر افراد در جوامع مختلف به این باور رسیده اند که داشتن دستگاه تصفبه آب در منزال آسودگی خاطر رابرای خود وخانواده فراهم می کند. دستگاه های تصفیه آب با توجه به نوع فیلترهای خود، آلودگی های آب را از بین برده و طمع و بوی بهتری به آب می بخشند.

در گزارش وضعیت آینده پروژه میلنیوم سازمان ملل آمده است که بیش از 700 میلیون نفر در سراسر جهان از کمبود آب رنج می برند و اگر کاری در این زمینه صورت نگیرد، این مقدار تا سال 2025 به 3 میلیارد نفر افزایش پیدا خواهد کرد. مرحله اول فیلتر الیافی ۵ میکرون (PP): این فیلتر از جنس الیاف فشرده (پلی پروپیلن) بوده و در اندازه 10 اینچ می باشد و در یک هوزینگ شیشه اى شفاف نگهداری می شود تا از کثیف شدن فیلتر مطلع شوید. در این مرحله فیلتر کربن پودری مواد و گاز های شیمیایی محلول در آب را از بین می برد. ابتدا آب در سه مرحله ، تصفیه اولیه می شود و گل و لای ، شن و ماسه ، زنگ لوله ها و سایر آلودگی های معلق در آب تا دقت 1 میكرون توسط یك عدد فیلتر الیافی و همچنین كلر و گازهای شیمیایی محلول در آب ، مواد آلی محلول در آب ، طعم ، بو و رنگ نامطبوع آب توسط یك عدد فیلتر كربن فعال گرفته می شود.