فیلتر ممبران از توانایی حذف ناخالصیهای بیشتری در آب برخوردار است، بهگونهای که قابلیت جداسازی نیترات را نیز دارد. همانطور که میدانید برای تصفیه آب تنها به 5 فیلتر نیاز است و بقیه فیلترها آپشن یا دلخواه هستند . لذا باتوجه به كیفیت آب منطقه ممكن است فیلترها زودتر از موعد نیــاز به تعویض داشته باشند. اسمز معکوس آب را از فیلترها عبور می دهد تا نمک ها و جامدات محلول را به طور موثرتری نسبت به فیلتراسیون استاندارد حذف کند. بطور مثال: برای یک خانواده کم جمعیت که روزانه حدود 3 تا 5 لیتر آب تصفیه شده مصرف میکنند، دستگاهی با ظرفیت مخزن آب حداکثر 6 لیتر مناسب خواهد بود. تصفیه مارکت فعالیت خود را در سال 1396 در زمینهی واردات، تولید و فروش دستگاه تصفیه آب و قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی ، دستگاه تصفیه آب صنعتی و دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آغاز کرده .تلاش تصفیه مارکت همواره بر این بوده که دستگاه تصفیه آب اورجینال و اصل و با گارانتی و پشتیبانی واقعی به همراه قیمت مناسب برای کسانی که بهسلامتی خود اهمیت میدهند ارائه دهد. 2- اگر قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت مناسب و قیمت مناسب را دارید در حدود قیمت 5 الی 6 میلیون تومان ، یکی از برندها با کیفیت مونتاژ ایران را انتخاب کنید مانند : TANKPAC, VIOLET, CRYSTAL ،CORODEX و همچنین با توجه به قیمت نزدیک دستگاه اورجینال TECOMEN به قیمت آنها ، پیشنهاد میشود دستگاه تکومن TECOMEN را در اولویت خود قرار دهید .

تصفیه آب خانگی

بعنوان مثال برخی از دستگاه های تصفیه آب غیر استاندارد، با اضافه کردن یک فیلتر کذایی بعنوان مرحله ششم، ادعا می کنند که املاح معدنی مفید به آب اضافه می کنند. دستگاههای تصفیه آب مجهز به فیلتر ممبران اسمز معکوس RO به دلیل استفاده از فیلتر ممبران مجهز به پمپ هستند. به گزارش ایسنا به نقل از اس اس وی، استفاده از نام کشور سازنده دستگاه بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و باید گفت که بسیاری از این سیستمها در داخل کشور مونتاژ میشوند و سپس نام دیگر کشورها روی دستگاه حک شده و یا برچسبهایی با برندهای مختلف روی دستگاه تصفیه آب نصب میشود. در جواب باید بگوییم که دستگاه تصفیه هوا و دستگاه بخور کاربرد متفاوتی دارند. همچنین هدف ما از نگارش متن بالا ، تخریب یا تعریف از برند خاصی نیست و حتی قصد نداریم که بگوییم دستگاه مونتاژی و ایرانی را نخرید و یا بخرید و فقط قصدمان این است که متوجه شوید دستگاه مونتاژ شده در ایران است و آنرا بجای دستگاه اصل و با قیمت بالا خریداری نکنید . مؤسسه بینالمللی مدیریت آب که در هند، پاکستان، ویتنام، غنا، اتیوپی، مکزیک و دیگر کشورها در حال کار است پروژههای مختلفی را با هدف بررسی و کاهش خطرات ناشی از آبیاری فاضلابی انجام میدهد.

البته نکته منفی این کیتهای هوشمند این است که آلارم آنها تنها تابع زمان است و درواقع اینگونه نیست که بر اساس سنجش کیفیت آب ، این هشدار را بدهد و در اغلب موارد نیز بدرستی عمل نمیکند . دستگاه های اورجینال مخزنشان ساخت شرکت تانک پک و یا به سفارش تانک پک است بجز برند C.C.K که مخزن را خودش میسازد . 1- در نهایت ، اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب معمولی را دارید و میخواهید حدود 2.5 میلیون الی 3 میلیون هزینه کنید ، دستگاه تصفیه آب SOFT WATER ساخت شرکت معصومی را خریداری کنید و هزینه اضافی را نیز نپردازید. به عبارتی این مقدار خط قرمز است و هر چه میزان نیترات در آب از این میزان كمتر باشد، بر سلامت آب افزوده می شود. شعار تبلیغاتی این شرکت، «آب Mitte نه تنها خالص، بلکه سلامت است» میباشد. فیلترهای قلیایی زیر اگر بر روی دستگاهی مشاهده کردید ، این دستگاه ساخت یا مونتاژ ایران است . اگر ظاهر مخزن دستگاه مانند شکل زیر بود، این دستگاه قطعا ایرانی است . Data h as ​been created by GSA C onte nt  Generator Demov᠎ersi on᠎!

مبانی تصفیه آب آشکار شد

بسیاری از آنها نیز ، همان دستگاهای ایرانی هستند که با برندهایی به ظاهر عربی نظیر الکوثر به فروش می رسند ! البته همچنان که گفتیم حک بودن برند نیز ، دلیل بر اصل بودن و وارداتی بودن کالا نیست و برخی از برند های ایرانی نیز بر روی شاسی دستگاه خود ، نام برند را حک میکنند . ج: ممبرین اسمز معکوس می تواند ناخالصی ها و ذرات بزرگتر از 0.001 میکرون را حذف کند. طبق استانداردهای بین المللی، لامپ یووی یا همان فیلتر ماورا بنفش باعث حذف کلیه ی ویروس ها، باکتری ها، انگل ها و میکروارگانیسم های شیمیایی آب می گردند. در مرحله چهارم، سختی آب آشامیدنی کاهش پیدا میکند و همچنین املاح بسیار ریز از آب حذف میشوند. همچنین اگر تمایل دارید با تیم تخصصی تصفیه مارکت ، آشنایی بیشتری در مورد دستگاه تصفیه آب به دست بیاورید. اگر شما در جامعه پایین دست دیگران زندگی میکنید، احتمال این احتمال وجود دارد که شما در حال استفاده مجدد از آب آن میباشید و همچنین جوامع پایین دست شما نیز به احتمال زیاد در حال استفاده مجدد از آب شما میباشند. به دلیل این که آب در فرایند اسمز معکوس املاح خود را از دست می دهد و اسیدی می شود. ᠎A rt​ic le h as ​been gener​ated with G​SA C ontent  G ener​ator Demoversi on.