شاید برای پاکیزه کردن هوا در سطح کلان نتوانیم به سرعت عمل کنیم، اما در محیط های بسته اختصاصی مانند فضاهای خانگی و اداری می توانیم از دستگاه تصفیه هوای مورد تایید و کارآمد استفاده نمائیم. 2101 یک دستگاه RO(به معنی دستگاه تصفیه آبی که به روش اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام میدهد) میباشد که مطابق با نیاز مصرف کننده طراحی و تولید شده است.این دستگاه تصفیه آب دارای ۸ مرحله فیلتراسیون جهانی و بسیار کارآمد میباشد. اگر کسی از فضا به زمین نگاه کند، آن را یک سیاره آبی رنگ و پر از آب خواهد دید. اگر فشار مخزن، پایین تر از این عدد باشد، با پمپ بادی که در اختیار داریم، هوا را با فشار وارد مخزن می کنیم تا فشار مخزن حداکثر به 8 psi برسد. دستگاه آب تصفیه کن شما نیاز به سرویس دوره ای تصفیه آب دارد. این دستگاه ها با توجه به نوع سیستم حرفه ای خود، دارای عملکرد و کارآیی فوق العاده ای بوده و از پیشرفته ترین کارخانه ها و بهترین آب تصفیه کن خانگی و بهترین دستگاه تصفیه هوا موجود در ایران می باشند. به این ترتیب شست و شو های دوره ای به طور منظم انجام شده و راندمان کار ممبران ها همیشه در بالاترین حد خود می ماند.

برای داشتن دستگاه تصفیه آب عالی، لازم نیست یک شرکت بزرگ باشید

شرکت تصفیه آب ایلیاگستر وارد کننده و مرکز پخش بهترین مارک های تصفیه آب های خانگی و اداری تایوانی آکوا AQUA و سافت واتر SOFT WATER و آکواپرو AQUA PRO و سی سی کا CCK دستگاه تصفیه هوا در ایران، با توجه به نیاز منطقه ای و نوع آلودگی های آب ایران، اقدام به عرضه دستگاه هایی نموده است که جهت رفع مشکلات بومی آب، بهینه می باشند. پس اگر دستگاه آب شیرین کن خانگی را مثلا از یک مغازه ای خریدید اگه از قیمت واقعی مشخص شده بالاتره میتونید به فروشنده اعتراض کنید ولی اصلا با قیمت با تخفیف ویژه ی ما مقایسه نکنید . اما اگر محصولی را انتخاب نکردید میتونید طی یک تماس از ما مشاوره بگیرید . پس اگه هر کدام از انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی مشخص شده رو انتخاب کردید میتونید خرید کنید . عموماً ظرفیت دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی 200 گالن در شبانه روز و 400 گالن در شبانه روز (1700 لیتر در شبانه روز) می باشد. که مقدار آب مصرفی آن ها بالاتر از مصرف خانگی و پایین تر از 5000 لیتر در شبانه روز می باشد از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده میشود. در صورتی که مقدار آب تصفیه شده مورد نیاز بالاتر از 5000 لیتر در شبانه روز باشد و یا TDS آب ورودی یا همان آب خام بالاتر از 1000ppm باشد می بایست، از دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده کرد. ᠎Th is c​on​te nt was creat ed  with G​SA Con te nt G en​erator Demov᠎ersion.

ضمنا آب خام یا همان آب در دسترس صنایع نیز می تواند انواع مختلفی داشته باشد. این آب میتواند آب چاه، آب رودخانه و یا حتی آب دریا نیز باشد. قیمت بالا رو به خاطر این میگیم چون قیمت واقعی اینها حتی نصف دستگاه تصفیه آب خانگی با روش اسمز معکوس نیست و حدودا یک چهارم یک تصفیه اب واقعی قیمت دارن . به طور کلی هر دستگاه تصفیه آب از سه بخش اساسی تشکیل می شود.که بسته به کاربرد، هر بخش شامل تجهیزات خاصی می باشد.در ادامه با این اجزا آشنا خواهیم شد. منطقه hyporheic اغلب بین آب سطحی و آب زیرزمینی آبخوانها، یک رابط پویا تشکیل میدهد، که باعث مبادله جریان بین رودخانهها و آبخوانها میشود که شاید بهطور کامل تغذیه یا تخلیه شود. لازم به ذکر است که استفاده از فیلتر فرابنفش برای مناطقی که از آب شهری و یا آب هایی که آلودگی میکروبی ندارند، استفاده می کنند خیلی ضروری نیست. دستگاه تصفیه آب صنعتی (Industrial water purifier) یا دستگاه آب شیرین کن صنعتی (water Desalination) به دستگاهی گفته میشود که به روش اسمز معکوس قادر به حذف نمک، رسوبات و همچنین آلاینده های آب می باشد. دستگاه تصفیه آب خانگی با برند های متنوعی در بازار وجود داره و با مارک های مختلفی بفروش میرسه .

بدیهی است ؛ از اصول تجارت و تولید ، تنوع برند با امکانات متعدد برای مشتریان میتواند توسعه بسیار خوبی در تجارت دهد و تمامی طیف مخاطبان را پوشش دهد. در سیستم های تصفیه هم همین موضوع جاری است و برندها با کیفیت های متفاوت و گاهی اشکال متفاوت سعی در پوشش دادن تمامی طیف مشتریان را دارند . دستگاه های تصفیه آب باید مجهز به یک قطع کننده اتوماتیک به نام سوئیچ قطع در فشار پایین باشند. آنهم در رشتهی تصفیه آب که متأسفانه، بسیاری از افراد بدون تجربه و دوره آموزشی حرفهای، به این رشته واردشدهاند. البته این موضوع را در نظر داشته باشید قیمتهای ذکر شده بدون تخفیف، قیمت اصلی دستگاه هست و این تخفیف فقط در محیط این سایت دارای اعتباره . در آریزونا یک لابی سازمان یافته در قالب انجمن صنعت گلف تأسیس شدهاست، گروهی که بر آموزش عموم در مورد اینکه چگونه گلف بر محیط زیست اثر میگذارد متمرکز است. علاوه بر این به علت انجام عملیات شستشو به صورت کاملاً تخصصی امکان آسیب به بدنه و رنگ ماشین کاهش مییابد.